Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Na temo ločen moški

Na temo ločen moški

Če smo prej govorili o portalih, dajmo potem še rečit kakšno na temo ločen moški 30+.Berem post kakšni so recimo bili prej pred ločitvijo, kaj vse so delali od fizičnega do psihičnega matretiranja bivše, varna hiša, psihopati, polni denarja sami sebe, sem prebrala, delajo se pa potem lepega in bogega po določenem času zveze se verjetno spremenijo v istega.Ne rečem, da so vsi za v en koš, ampak ločencev z otroki je ogromno.Je ločenca sploh za vzet lahko pričakuješ kaj pozitivnega v zvezi, verjetno ni zastonj ločen kako potem veš?Predlog izkušnje.?

Vsaka medalja ima dve plati, lahko je ločitev tudi posledica psihičnih ali kakršnihkoli drugačnih težav bivše.
Ni vse samo na moških.
Absolutnih resnic ni.

Ločeni moški 30+ brez otrok so najboljši moški. Verjetno ne veš zakaj,… evo kratko razlago, preprosto zato, ker imajo radi ženske, pozabijo na tisto s katero se je ločil in preži ko tiger na novo, s katero se bo z veseljm dol dal, ker imajo še vedno ogromno jebaške energije, hehe.
Za sebe znajo poskrbet v vseh pogledih od kuhanja do pranja in čistoče, ne šlepajo se na nobenega in, ko pogledajo nazaj imajo čiste račune, nimajo nobenih travm zaradi kakšne jebene sqwo, ki ji jih je drkala v glavo, ker so se ločili čist preprosto zard tega, ker so se naveličali ene in iste ženske ob seb ampak jim je ta zveza ostala v prijetnem spominu, kar pomeni, da so tipi s pedigrejem in niso nepismeni kar se življenja z žensko tiče, hehe in preprosto uživajo življenje, seveda, če jim zdravje to dovoljuje.

nova
Uredništvo priporoča

To so zame jebivetri kar ti opisuješ, lahkotni, kot poletni roman. Vsak čas ga odpihne drugam. Rad ima ženske? Ne rabim takega, ki se slini za vsako. Kdo bo hotel bit z nekom, ki se kmalu naveliča iste ženske? Jaz prav gotovo ne. Ti moški so za kratek rok, za zabavo pač toliko, dokler ne pride kaj resnega mimo. Dobri so za tolažbo in prebolevanje, za vmes, če se z drugim razideš. Nikoli ne rečejo ne, ker neki karakter ravno niso in vse vzamejo preveč na easy.

Glede ločencev. So resni, so že dali čez travme, se iz tega naučili, postali boljši ljudje. So nekaj ustvarili v življenju, delali za družino. Najboljši so tisti, ki imajo otroke. So bolj človeški in čustveni. So izjemni ljubimci, kdo bi si mislil. Skratka, družinski tip človeka je zakon.

Tip, ki se kar tako naveliča ene in iste ženske, ni niti m od moškega, kaj šele najboljši moški.

“Moja teza, ki jo ženskam polagam na srce, je: ne jemljite ločenca (če že, se pogovorite z bivšo ženo, kaj je z njim narobe), ne vzemite moškega, ki je star 40 let, pa nikoli ni bil v tvorni zvezi. Ta boljše moške so že itak druge pobrale. No, potem pa imate še tretjo skupino, na katero lahko merite – vdovce.”
(Dr. Andrej Perko)


Ja in kaj bodo po tvojem dobile stare samske babe in ločenke? Saj se ja vsaka druga ali tretja loči in vsaka brez izjeme je “žrtev ” nasillja ali z drugimi besedami povedano, puhloglavi egoistični zmešan šus.

No ja, novo je to, kliko tu beremo, da se imajo pri štiridesetih za mljaše od 14 let. 🙂 Jebemti, pa naj še kdo reče, da ni baba danes nekaj najbolj norega, kar sploh lahko obstaja. 🙂

To so zame jebivetri kar ti opisuješ, lahkotni, kot poletni roman. Vsak čas ga odpihne drugam. Rad ima ženske? Ne rabim takega, ki se slini za vsako. Kdo bo hotel bit z nekom, ki se kmalu naveliča iste ženske? Jaz prav gotovo ne. Ti moški so za kratek rok, za zabavo pač toliko, dokler ne pride kaj resnega mimo. Dobri so za tolažbo in prebolevanje, za vmes, če se z drugim razideš. Nikoli ne rečejo ne, ker neki karakter ravno niso in vse vzamejo preveč na easy.

Glede ločencev. So resni, so že dali čez travme, se iz tega naučili, postali boljši ljudje. So nekaj ustvarili v življenju, delali za družino. Najboljši so tisti, ki imajo otroke. So bolj človeški in čustveni. So izjemni ljubimci, kdo bi si mislil. Skratka, družinski tip človeka je zakon.
[/quote]

Ajoj, kaj ste eni iz lune ampak te moške, ki ti opisuješ že imajo otroka, torej, kako je možno, da se en tako skuliran možakar loči v tem primeru, kot ga ti opisuješ, bogami, ženska pamet, fenomenalna, ni kej, pa kdo reče, da se takšni tipi po vseh pi č kah slinjo in drezajo v vsako sqwo, sm da jo kresnejo. Ta, ki to počen je plitek. Opisujem življensko situacijo nekega moškega, ki ima vse pošlihtano in nobene navlake iz preteklosti, torej, če gre žesnka z njim v razmerej, ve s kom ima opravka.

https://med.over.net/forum5/posting.php?mode=quote&f=151&p=11771982

Hudo,…… kaj pa če se naveličata oba en drugega in si tud ženska to želi, vsak se naveliča nekoga ob seb, to je samo vprašanje časa, kdaj se, hvala bogu pa, če jim rata se imet rad sto let in ja, to je krepek m od moškega, ki igra z odprtimi kartami v roki. Važno je čisto ozadje in, ko je to pristno, se lepo živi s takšnim moškim, V športu temu pravimo … lagano … sportski, hehe.


Ja in kaj bodo po tvojem dobile stare samske babe in ločenke? Saj se ja vsaka druga ali tretja loči in vsaka brez izjeme je “žrtev ” nasillja ali z drugimi besedami povedano, puhloglavi egoistični zmešan šus.

No ja, novo je to, kliko tu beremo, da se imajo pri štiridesetih za mljaše od 14 let. 🙂 Jebemti, pa naj še kdo reče, da ni baba danes nekaj najbolj norega, kar sploh lahko obstaja. 🙂
[/quote]

Jaojao,Modri…

Jaz pa pravim, da so moški nekaj čudovitega – na srečo ni veliko takih,kot si ti.
Ja,babe smo res nekaj najbolj norega za moške,kar sploh lahko obstaja – v pozitivnem smislu 😉


Ja in kaj bodo po tvojem dobile stare samske babe in ločenke? Saj se ja vsaka druga ali tretja loči in vsaka brez izjeme je “žrtev ” nasillja ali z drugimi besedami povedano, puhloglavi egoistični zmešan šus.

No ja, novo je to, kliko tu beremo, da se imajo pri štiridesetih za mljaše od 14 let. 🙂 Jebemti, pa naj še kdo reče, da ni baba danes nekaj najbolj norega, kar sploh lahko obstaja. 🙂
[/quote]

Jaojao,Modri…

Jaz pa pravim, da so moški nekaj čudovitega – na srečo ni veliko takih,kot si ti.
Ja,babe smo res nekaj najbolj norega za moške,kar sploh lahko obstaja – v pozitivnem smislu 😉
[/quote]
Za babje šuse je sreča ja, to ti čisto verjamem. Ampak se mi zdi, da je vse manj takih moških, ki bi nasedli puhloglavemu šusu, zato vas pa je toliko suhih vej, za ločenke se pa tako ve zakaj norijo do konca življenja, kako so vsega moški klivi. Tako da nekaj v tvoji teoriji ne vzdrži, se ti ne zdi?:-)

In kaj se čudiš, si morda sodelovala v pisanju, da ste štiridesetletnice žrtve pedofilije na portalu ona on…..hahahahaha, jaooooo….res povsem normalno, za babo seveda. 🙂

Če ločenec nima otrok, je zame enakovreden ostalim samskim. Saj tudi ostali samski verjetno niso bili vsa leta v celibatu?
Če ima pa otroke potem pa no go.

Kje si pa ti to prebral? Tisto temo sem prebrala in vem, da se lažeš.

Če so problemi zate prevelik izziv pojdi dalečččččč proč od ločenk in ločencev. Niti najmanjše možnosti ni, da bi se izšlo.

Kje si pa ti to prebral? Tisto temo sem prebrala in vem, da se lažeš.
[/quote]
Ja tako se je na koncu izkazalo, smo spraševali kako je to možno, ker je portal samo za polnoletne, ampk očitno se ima stara baba 40 let ali celo več, za mlajšo od 15 let. 🙂

Kje si pa ti to prebral? Tisto temo sem prebrala in vem, da se lažeš.
[/quote]
Ja tako se je na koncu izkazalo, smo spraševali kako je to možno, ker je portal samo za polnoletne, ampk očitno se ima stara baba 40 let ali celo več, za mlajšo od 15 let. 🙂
[/quote]

Vidiš kako lažeš. V celi temi ni nikjer napisano to, kar ti trdiš. Zakaj tako lažeš? Da spet lahko pljuvaš po ženskah? Z lažmi kažeš svoj značaj in nič drugega.

Če ločenci nimajo otrok, so povsem enakovredni ostalim samskim moškim.
Je pa hudič, če ima tip otroke. Pa tudi, če ni ločenec, da je samo bivši koruznik.

Če ločenci nimajo otrok, so povsem enakovredni ostalim samskim moškim.
Je pa hudič, če ima tip otroke. Pa tudi, če ni ločenec, da je samo bivši koruznik.
[/quote]
Težko ocenjuješ vrednost, če si sama ničvredna. 🙂 Ostale, ki so kaj prida, nič ne ocenjujejo, ampak živijo. 🙂

Če ločenci nimajo otrok, so povsem enakovredni ostalim samskim moškim.
Je pa hudič, če ima tip otroke. Pa tudi, če ni ločenec, da je samo bivši koruznik.
[/quote]
Težko ocenjuješ vrednost, če si sama ničvredna. 🙂 Ostale, ki so kaj prida, nič ne ocenjujejo, ampak živijo. 🙂
[/quote]

Zakaj se sekiraš, če ženska, ki te ne zanima, napiše, da ne mara ločencev z otroci?


Težko ocenjuješ vrednost, če si sama ničvredna. 🙂 Ostale, ki so kaj prida, nič ne ocenjujejo, ampak živijo. 🙂
[/quote]

Zakaj se sekiraš, če ženska, ki te ne zanima, napiše, da ne mara ločencev z otroci?
[/quote]

A je videt, da se sekiram? 🙂 Se zgolj režim, ko iz dneva v dan iz sebe delate prismode in vam nikoli ne zmanjka. 🙂

Zakaj se sekiraš, če ženska, ki te ne zanima, napiše, da ne mara ločencev z otroci?
[/quote]

A je videt, da se sekiram? 🙂 Se zgolj režim, ko iz dneva v dan iz sebe delate prismode in vam nikoli ne zmanjka. 🙂
[/quote]

Ja, več kot očitno je, da se sekiraš. Če ne bi bil tako zagrenjen, ne bi iz dneva v dan jokal in tarnal tu gor.


Uf … polarnega sijčka si zadel v nulo.

Uf takega bi pa takoj imela.
Pri ločencih je namreč pogosta težava ta, da kar naprej razpravljajo o bivši, pogosto sovražno nastrojeni proti ženskam, pogosto imajo otroke.
Tak kot ga pa ti opisuješ, je pa zakon.

Let’s face it: vsi imamo taksno ali drugacno prtljago, ki je del nas in jo vkorporiramo v nadaljne odnose. Enim je prtljaga izkusnja, spet drugim breme in taka dva sta v odnosu tezko kompatibilna.

Če je ločen z otroki, to niti slučajno ne pomeni, da je zato kaj boljši človek in zanesljivejši partner, kot piše ena vmes. In dober ljubimec.
Moški so celo tako šutasti, da se kljub otrokom vežejo z žensko, ki ne mara otrok – kako je potem lahko dober človek? In veliko jih je, ki se po ločitvi nočejo več resneje zvezati ali pa iščejo princesko na belem konju in zanje kar na lepem nobena ni dovolj dobra, čeprav je bila bivša žena šus od babe.
Nobena ni dovolj lepa, pametna, joškasta in dovolj dobra smučarka/tekačica/kolesarka, čeprav je debeloritna žena z razpokano kožo na podplatih cele popoldneve gledala španske nadaljevanke in ob nedeljah kuhala župo iz vrečke. Razumi, kdor more.

Vdovci so kategorija zase, to je šele zahtevna klientela, preminula je tako ali tako angel, ki ji druge ženske ne sežejo do gležnjev. Težko se je sploh pogovarjat z njimi, ker so oni dali skozi nekaj, zaradi česar je vsa druga bolečina na tem svetu minorna, ti pa nesposobna obravnavati takšno zahtevno tematiko. Imajo se za nekaj več. In spoznala sem kar dva taka, res, kot da jim smrt žene daje pravico do statusa nadčloveka.

Imam partnerja z otroki od prej, računalničar, sploh ne vem, če ima dušo in čustva, obnaša se kot avtist, še največ o tem, kaj čuti do mene, izvem med seksom. To, da me ima rad, pokaže tako, da vse naredi zame, ne zna pa tega pokazat s čustvi in romantičnimi dejanji. Recimo za rojstni dan mi sicer vošči, ni pa darila, samo moram za darilo šteti npr. to, da je sam od sebe brez besed zamenjal ploščice v kopalnici, ker sem enkrat omenila, da mi niso. Naslednji dan je že prišel z orodjem in katalogi za druge ploščice. Ali pa pridem s šihta in je nekaj sveže pobeljeno. (Uradno še ne živiva skupaj oziroma imava vsak svoje stanovanje.) Take stvari.
Moram vzet tisto, kar je pripravljen dati 🙂
Bivšo ženo po svoje razumem, da se je naveličala brati med vrsticami, ker tudi meni včasih prekipi. No, celo on zdaj malo bolj razume bivšo ženo …
Ko sva začenjala, mi zelo dolgo sploh ni bilo jasno, ali sem mu všeč. Ko sem ga vprašala, je pa rekel: haloooo, ja itak. Samo da bi pa to pokazal, to pa ne. Hočem reči, da včasih videz vara, da ni pravila, da mogoče na prvi pogled kaka simpatija zgleda no go, pa se potem izkaže drugače.

Uf takega bi pa takoj imela.
Pri ločencih je namreč pogosta težava ta, da kar naprej razpravljajo o bivši, pogosto sovražno nastrojeni proti ženskam, pogosto imajo otroke.
Tak kot ga pa ti opisuješ, je pa zakon.
[/quote]

hehe, tak je “zakon” zato, ker ni za zakon.
In navadno je ločen po svoji krivdi… 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

New Report

Close