Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Portal ona-on

Portal ona-on

Ima kdo izkušnje z ona-on portalom?

Pred 5 leti ni bil vrag, da si spoznal koga zanimivega. Seveda je bila potrebna selekcija, ampak ne takšna, kot danes, ko iščeš iglo v kopici sena. Katastrofa! Na tričetrt prazni profili, trivialni opisi, ljudje že vsega naveličani.

Če zaključim svojo misel, je portal postal časovno potraten, v življenju, ki je kratko, imam pa še marsikaj drugega, kar bi rad naredil in dosegel, razen brezplodnega pregledovanja pomanjkljivo in zavajajoče izpolnjenih profilov, zato, da potem srečam nekoga, ki mi sploh ni všeč. Škoda časa. Pojdite ven in začnite živet!

lepši frisi so v osmrtnicah kot na ona-on 🙂

Vi to PLAČUJETE????

Samo enkrat za en mesec, če se ne motim. Nikoli več.

Imam, ja. Bom poskusila strniti svoje misli.
Pred leti,ko sem bila še v zvezi, precej majavi, sem se prijavila zgolj iz radovednosti.
Portal je bil že plačljiv. Vendar tedaj nisem izmenjala nobenih kontaktov.
Letos, kot že dlje časa samska, sem se znova prijavila. Naletela na precej istih obrazov,kot pred leti. Pričela sem se dopisovati z nekaterimi. Tistimi, ki so pokazali za zaćetek pismenost, s katerimi se je dalo pogovarjati,pisno sicer.
Na žalost moram pritrditi vsem tistim,ki so mnenja, da je iskanje pravega,poštenega in zanesljivega človeka, iskanje igle v kopici sena. Prvi je pisal krasno, ko sva se srečala na kavici, sem bila primorana spoznati zafustriranega nevrotika, ki je želel pozabiti ljubezen svojega življenja…in je tako skakljal iz cveta na cvet. Spet drugi, krasno pismen in prijazen, je navdušen športnik in je pri 62 letih (predstavljal se je kot 54 let star) pričakoval, da mu bom sledila v tej vnemi. Ko sem ob najinih, sicer luštnih pogovorih malce zakašljala, se je kar hitro in neprijazno poslovil. Tretji dopisovalec je pisal krasno, pogovarjal se je še lepše, se mi predstavil tudi s fotografijo…ko sva načela tematiko njegove službe (kjer naj bi imel visoko pozicijo), sem preverila…in glej ga zlomka, nikjer ga ni bilo mogoče najti. KO je to ugotovil, je poniknil….Četrti, navdušen športnik….bi se srečal….morda bi poklical…ne vem,kdaj…..sicer tudi prijeten sogovornik. In sem se poslovila jaz….Peti nadobudnež je bil tako zelo zaznamovan s svojim propadlim zakonom, da mi je v znak obojestranske kompatibilnosti ponudil test politične pripadnosti, ker je le-ta menda sila pomemben za dva,ki si želita priti blizu… Še in še bi lahko naštevala….vsi ti heroji so bili visoko izobraženi, večkrat ločeni in polni velikih besed in obljub……
Vsi po vrsti, pa so brez izjeme priredili svojo starost. V + seveda…
Na koncu sem obupala. Sem izobražena, čustvena, ljubezniva in potrpežljiva…iskala sem moškega podobnih lastnosti…Nič.
Morda res nisem imela sreče in nisem med tistimi zelooo redkimi 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, ki se jim uspe najti.
Bi želela slišati še kakšno mnenje…

Iz kje si. Midva se sigurno nisva tipkala, ali klepetala na kavici. Me pa zanima, ker sem tudi sam na tem portalu in ni nič od nič.

Nisem Zemljan in iščem nekaj sorodnega.

ena velik nateg. Takšni portali so samo za naivne ljudi. Mislim da je tam zaposlenih samo nekaj ljudi, ki vsem uporabnikom odpisujejo

Portal je že dobro zastavljen, ampak se je očitno izroil. Vedno ene in iste face. Če pošljš sporočilo, niti ne dobiš odgovora. Kot je že en tukaj napisal. Ko se je odjavil, je dobil miljion sporočil, ki jih prej ni bilo od nikjer. Skratka je nateg, velik nateg, da se včlaniš in, da ti poberejo €. Možnost, da tam koga spoznaš je res minimalna in priporočam igranje lota, ker prej loto zadaneš.

to je sam en velik nateg ljudi, seveda imajo kakšne zaposlene gor, da pišejo različne zgodbice.

Ti povem iz prve roke kot večletni uporabnik.

Povprečno je 15 žensk skos online. Od tega 10 fejkov, dva moja, različni profili in slike, moderator in 4 starejše gospe brez slik. Ena je tud aktivna na monu. Te vse 4 so tudi na klepet123 in visijo tud na 090 (Salomonov oglasnik 1.99eur/min). Stare so okoli 50, vse 4. To je povprečna dnevna aktivnost. Skupno je 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} profilov žensk fejk. V ostalih 4. 3 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} so v ozadju moški, 0.1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moderatorji in 0.6{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} dejansko čisto prave ženske. Zakaj imam fejke? Ker je velik moških zaostalih in sestra uporablja telefon na predplačnisko kartico, hofer boni, spar darilne kartice, oblačila po pošti itd pa nobenemu ne škodijo…itak počaka vse na pošti in se pošilja na poštni predal brez naslova.
Je pa aktivnih cca 4000 moških dnevno in za profili so verjetno res vsi moški. Žensko lahko enostavno najdeš preko FB in se sliko vidiš.

A vam zmankuje materiala za obiranje. To se bere kot reklama.

neumen portal. jz sem bla ene parkrat gor,  tam spoznala enga ločenca že dolgo nazaj ko sem bla še študentka pa sem se z njim družla,  ko je hotel več pa sem se upravičeno skregala z njim in mu ušla. kreten zabit. nikoli več.

pred časom sem šla pogledat kva kej dogaja tam gor.  in mogla sem met registracijo samo zato de sem pogledala kdo je kej gor.  v tem cajtu, pazite, sem skos dobivala ‘ženitne ponudbe’, ker so tipi mislili de sem si šla iskat tipa kar mi sploh ni bil cilj.  samo iz radovednosti sem malo pokukala, itak. potem sem se pa hitro uspela izčlanit predno bi me lajkal še kdo. verjetno so padli name zato ker sem bla gor s svojo sliko.

jz portalov ne podpiram in me na njih ni.  tipa se tko ne išče.  če pa kiri uspe pol pa super, nimam nič proti.

 

 

Drži kot ste napisali. Človek ne more verjeti, da je tako število motenih ljudi.

 

 

Jaz sem v lanskem letu pri svojih 50 spoznal dve prijetni ženski ravno na tem portalu.. S prvo se nisva popolnoma ujela, zato sva po parih mesecih končala… Z drugo je pa res prišlo do prave kemije in traja že več kot pol leta, pa sva zaljubljena kot na začetku.. Torej se da, ni pa enostavno.

Na portalih so čisto isti ljudje, kot kjerkoli drugje. Samo ker jih je pač tam več in ker večina od vas samo čaka da vas kdo klikne vidite samo zmešance. Ampak ti zmešanci so tudi ko se odklopijo z neta zmešani. Mislim če bi jih v knjižnici spoznale namesto na portalu ne bi bli nič manj trčeni. Ni problem v portalih. Problem je da ste ljudje nepotrpežljivi in te portale uporabljate kot spletno nakupovanje. Kot da lahko naročiš nekaj kar hočeš in potem pride :). No pa so portali večinoma bolj kakšni strani wish podobni :). Naročiš nekaj, pride nekaj tretjega :). Portali so samo zato da imaš več možnosti. Kar seveda pomeni tudi več čudakov. Niso pa zagotovilo da boste nekoga našli. Samo če ne probaš pač tudi tiste igle ne najdeš.

Portal je lahko samo toliko kvaliteten kot so kvalitetni ljudje na portalu… Kar se tiče moških je morda 10% kvalitetnih, ostalo so predvsem odpadki. Pri ženskah je morda kvaliteta cca 40%, ostalo so odpadki…

 

Prvi mesec je zastonj. Zato se vsem moskim (po mojih izkusnjah) strasno mudi v 30ih dneh spoznati zensko in potem se naprej hitenje a se dobiva pa a te lahko poklicem itd..da sem imela obcutek, da hoce bit cez 2 meseca ze porocen! Od vseh mi je bil samo eden normalen in bi sla scasoma mogoce na drink. Ostalo…katastrofa, ne hvala

Praviš,da sta skupaj pol leta,kaj to pomeni,živita skupaj ali se videvata,kakšni so cillji,glede na to da sta 50.

Jast sem na portalu bol iz dolgega časa, ne mislim več da bi tam najdla kaj pametnega. Imam nekaj izkušen pozitivnih, veliko pa slabih. Veliko moški iščejo samo sx pod pretvezo da išejo resno vezo. To me moti ker niso iskreni. Povej direkt kaj iščeš. Par modelov je bilo ki smo šli na kavo, dva poročenna, eden mamin sinek, no zdaj pa sem spoznala enega kar prijetnega. mogče pa sem imela srečo. Tako pa bi rekla, da kadar ne kupiš srečko, tudi ne moreš loto zadeti 🙂

Jaz sem tam izključno zaradi seksa. To vsaki povem.

Je mozno, da je na portalu tudi nekaj zensk, ki se sicer srecujejo z moskimi,a po “sluzbeni” plati? Pac ker so del zaposlenih na portalu? Starost cca 45-50 let.

Pred 10 leti sm našel na tem portalu čudovito žensko, še sva skupaj poročena..

 

New Report

Close