Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ljudje v mestih nimajo socialnega življenja

Ljudje v mestih nimajo socialnega življenja

Sama nisem ne iz kmetov ne iz mesta ampak opažam to že nekaj časa. Ljudje v mestu kljub temu da živite skupaj kot mravlje nimate pravega socialnega življenja, sam neke prisiljena družabna srečanja.
Na drugi strani pa v vasi nekje v rovtah, hribih se ljudje nonstop družijo, pr’biti od alkohola, zajebancije nonstop, razvrat, daleč od oči javnosti

Se strinjate?

Sem iz mesta, ne veseljačim rada, nisem za cirkus in pijanke. Uživam v svojem miru.
A boš zdaj po meni povzel vzorec za vse meščane?

Najmanj druzbe imamo mladi nezapodleni diplomanti stari okli 30let ki nimamo niti partnerja ker nam ki do tega da nas ponizuje ker ne delamo ceprav sluzbo iscemo vsak dan nas nihce ne zaposli ker nimamo prakse in vip zvez. Ostajamo doma vcasih kaj prostovoljno delamo to pomeni da pobiramo smeti in nosimo klopi za druge ki imajo sluzbe. Taki pa nas tudi ne bojo predstavli nikomer dalje da bi sirili mreze in nove normalne prijateljske odnose…brezposelnost je izoliranost v mestu.

nova
Uredništvo priporoča

Slovenski rednecki vemo kako se uživa življenje !
[img]http://blog.countryhabit.com/wp-content/uploads/2015/03/Redneck-Party-Holder.jpg[/img]

Osebno čisto nič ne pogrešam časov ko sem živela na podeželju. Čez teden par pirov vsak večer v tistih par lokalih k jih je, vedno eni in isti frisi, vedno ene in iste debate….
Ob sobotah se ga nažret k opice in težit vsem z joški.
V nedeljo pa v srajci z ženo in mulaci k maši se moralnega delat.
Noben ne mara nobenga, ampak žrejo ga pa vsi skupaj.

Ljudje v mestu imajo selekcionirano socialno življenje. Če s enekdo noče družiti s tabo, še ne pomeni da nima družbe. na vasi pa imaš cerkev in vaške veselice, drugega ni, z vsemi moraš biti dober, ta prisiljena domačnost človeka utrudi.

https://www.youtube.com/watch?v=NaOypa-8uIM

A ne bi ti šla na tečaj slovenščine najprej ? Ker deluješ kot iz rovt. Ni IZ kmetov, ampak S kmetov, ker je nekdo NA kmetih in ne V kmetih. In ja, v mestu, kjer jaz živim, imamo socialno življenje.

Ne bo držalo. Sem s podeželja in alkohola sploh ne pijem. Res pa je, da se ljudje med sabo poznamo, družimo, si pomagamo. Mi imamo v vasi športno in kulturno društvo. Tako, da nabijamo nogomet, odbojko, več ansamblov imamo, kmečke igre, v glavnem fino je.

Eh ja, ti pa res nisi razgledan.
Še veliko veliko več imamo na podeželju. Res pa nimamo opere. Ampak v opero mi na kraj pameti ne pride it. Pa kina tudi nimamo. Ampak kdo bi rinil v nek zatohel prostor buljit v ekran?

Tako si bila zapita? Potem pa res dobro, da si šla s podeželja. Pijancev pri nas ne maramo.

Tole so pa sami mestni frajeri.

Zakaj bi kdo v mestu, kjer ima na razpolago tisoč in eno dejavnost (šport, delavnice, predavanja, okrogle mize, glasbene dogodke od do, gledališče, razstave, muzeje, sejme, otroški program…), s katero lahko povsem legitimno upravičuje svoje socialno neudejstvovanje, fural prisiljeno druženje?

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Senza delavnice imamo v mb na art kampu 10let iste prav tako izvajalce enako zpm potem program letovanj na morju enak program vsako leto brezplacne delavnice so toliko da prodajo vsilijo svoj materjal ce ne kaj drugega dogodki ki so placljivi so na nivoju brezplacni so ponavadi karnekaj……. me cudi da otroci eni hodijo vsako leto tja jaz ze nebi.

V vasi je vse kar imaš te bedne vaške veselice in bedne vaške gostilne, v katerih se nalivajo vsak dan eni in isti. To je eno navadno sranje za pametnejše.

To lahko trdi samo nekdo, ki je zelo nerazgledan.
Ob teh trditvah, ki jih zapisuješ, samo svojo nerazgledanost kažeš.
Ampak, je pa zanimivo, da je ob lepem vremenu na podeželju vedno polno mestnih ljudi. Kaj te mestne ljudi tako vleče na podeželje?

Eh ja, ti pa res nisi razgledan.
Še veliko veliko več imamo na podeželju. Res pa nimamo opere. Ampak v opero mi na kraj pameti ne pride it. Pa kina tudi nimamo. Ampak kdo bi rinil v nek zatohel prostor buljit v ekran?
[/quote]

Zakaj se je treba kr naprej z nekom družiti sploh?

Eh ja, ti pa res nisi razgledan.
Še veliko veliko več imamo na podeželju. Res pa nimamo opere. Ampak v opero mi na kraj pameti ne pride it. Pa kina tudi nimamo. Ampak kdo bi rinil v nek zatohel prostor buljit v ekran?
[/quote]

Zakaj se je treba kr naprej z nekom družiti sploh?
[/quote]

se začneš družit pa na MON-u kot ti.

Eh ja, ti pa res nisi razgledan.
Še veliko veliko več imamo na podeželju. Res pa nimamo opere. Ampak v opero mi na kraj pameti ne pride it. Pa kina tudi nimamo. Ampak kdo bi rinil v nek zatohel prostor buljit v ekran?
[/quote]

Zakaj se je treba kr naprej z nekom družiti sploh?
[/quote]

Kdo pa pravi, da se moraš?
To je pa tvoja izbira, jaz nisem nikjer rekla, da se moraš s kom družit. Jaz sem ti samo povedala, da si nerazgledan, nisem pa pisala, da se moraš s kom družit.

hahahha slovenija

Zakaj se je treba kr naprej z nekom družiti sploh?
[/quote]

se začneš družit pa na MON-u kot ti.
[/quote]
Ti pa nisi tukaj?

Zakaj se je treba kr naprej z nekom družiti sploh?
[/quote]

Kdo pa pravi, da se moraš?
To je pa tvoja izbira, jaz nisem nikjer rekla, da se moraš s kom družit. Jaz sem ti samo povedala, da si nerazgledan, nisem pa pisala, da se moraš s kom družit.
[/quote]

Pač sem pa kaj.

Jst sm bila na eni vaški veselici na štajerskem in je blo prov fajn…:)


ne, se ne. niti v rovtah nimaš nobenega socialnega življenja. po eni strani opisuješ, da imajo v mestih prisilna družabna srečanja, na vasi pa neprisilna – ker se nažlokajo alkota in potem najedajo eden drugemu, naj bi bilo to pristno al kaj?


podpis.

New Report

Close