Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Napad panike

Napad panike

Na kratko po dolgih letih sem se spet znašla v šolskih klopeh na pisnem izpitu vse OK na ustnem pa kod je napisano. Razbijanje srca tresenje lovljenje zraka… Ko sem prišla pred komisijo nisem vedela niti kdo sem niti kaj počnem tam.
Dokler sem bila v šoli nikoli nisem imela teh težav niti v privatnem življenju. Hitro navežemo stike samozavest na zadovoljivem nivoju
Kakšen nasvet čez en mesec moram spet na izpit

0,3 viskija al kaj podobnega 😉
Definitivno pomaga. Sm imela podobn problem, sicer ne vem, če bi lahk rekla glih napad panike, pred leti na glavni vožnji. Inštruktor me je tik pred izpitom, sam povabil na en drink in nardila sm bp 😉

0,3 viskija al kaj podobnega 😉
Definitivno pomaga. Sm imela podobn problem, sicer ne vem, če bi lahk rekla glih napad panike, pred leti na glavni vožnji. Inštruktor me je tik pred izpitom, sam povabil na en drink in nardila sm bp 😉
[/quote]

To je pa kar res…sem slišala od drugih.
Jaz si raje skuham kamiličen čaj, nekateri pojedo čokolado 🙂

0,3 viskija ali kamelični čaj zagotovo ne bo pomagal. Viski bo zadevo celo poslabšal.
Pol ure prej vzemi polovičko teblete Bloxan in problem bo rešen.

0,3 viskija al kaj podobnega 😉
Definitivno pomaga. Sm imela podobn problem, sicer ne vem, če bi lahk rekla glih napad panike, pred leti na glavni vožnji. Inštruktor me je tik pred izpitom, sam povabil na en drink in nardila sm bp 😉
[/quote]

Jao jao. Isto kot ti sem jaz naredila. Na enem izpitu sem je naredila luknja v spominu, v drugem primeru sem prevozila rdečo luč. Tako da, nein danke. Spila sem pa deci in pol refoška. Nikoli več alkohola. Splača se v mislih ponavljat sceno v kateri se vidiš kako ti uspe.

0,3 viskija al kaj podobnega 😉
Definitivno pomaga. Sm imela podobn problem, sicer ne vem, če bi lahk rekla glih napad panike, pred leti na glavni vožnji. Inštruktor me je tik pred izpitom, sam povabil na en drink in nardila sm bp 😉
[/quote]

Jao jao. Isto kot ti sem jaz naredila. Na enem izpitu sem je naredila luknja v spominu, v drugem primeru sem prevozila rdečo luč. Tako da, nein danke. Spila sem pa deci in pol refoška. Nikoli več alkohola. Splača se v mislih ponavljat sceno v kateri se vidiš kako ti uspe.
[/quote]

Ti si se nacejala, zato luknja v spominu. En šlukec za pogum bi bilo dovolj. Prav tako luknjo v spominu naredi kemija.

0,3 viskija al kaj podobnega 😉
Definitivno pomaga. Sm imela podobn problem, sicer ne vem, če bi lahk rekla glih napad panike, pred leti na glavni vožnji. Inštruktor me je tik pred izpitom, sam povabil na en drink in nardila sm bp 😉
[/quote]

Jao jao. Isto kot ti sem jaz naredila. Na enem izpitu sem je naredila luknja v spominu, v drugem primeru sem prevozila rdečo luč. Tako da, nein danke. Spila sem pa deci in pol refoška. Nikoli več alkohola. Splača se v mislih ponavljat sceno v kateri se vidiš kako ti uspe.
[/quote]

Jah, morš bit tud že mal vajena alkota, predn to nardiš 😉

Seveda, kemija pred naravo.

0,3 pomaga!

Če imaš napade panike in se ti ponavaljajo ti ne bo noben alkohol/čaj/persen pomagal. Čimprej k psihologu/psihiatru na terapijo. Ni treba začet jemat tablet, sam terapijo si zrihtaj. Drugače se bo stvar samo še poslabševala.

Nikdar nisem imela nekih težav s tremo, spomnim se sicer nekaj megleno iz osnovne šole, ampak bolj se spomnim silnega ponosa ob nastopanju, brez vsake treme, ocenjevanje pa itak mala malica.

1x se mi e zgodilo v službi, na nekem sestanku, sem malo blokirala, pa spet nič pretresljivega.

Zdaj pa kak mesec nazaj, na razgovoru za službo, na preizkusu znanja za delo s programom, kiga super odlično poznam… Mislim, da nekaj minut nisem vedela, ne kaj je ta naprava od računanika pred mano, ne kako mi je ime, nekje sem. Ne vem, če je bila blokada ali panika, nekega strau nisem čutila, semse pa popolnoma izgubila.
No, jaz sem se temu pozneje nasmejala, da zdaj vsaj vem, kako se počutijo ljudje, ki imajo težave s tem in da vem, kaj se človeku lahko zgodi, d bom naslednjič bolj pozorna in pripravljena na nebodigatreba blokado.

mogoče bi ti pomagalo, če bi to enostavno skomunicirala. Sediš pred komisijo in si čisto adijo, pa to preprosto poveš. Oprostite, sem čisto paf, rabim par sekund, da se zberem, hvala.

Aja, ker to je čisto normalen pojav pravzaprav. Ko pridemo nekam na novo ali ko spoznamo novo osebo, si prvih nekaj sekund dogajanja ne zapomnimo, zato tako pogosto pozabimo ime, ko se kdo predstavi – tudi na telefonu. Zato je treba začeti s čim drugim, nepomembnim, in dati osebi oz. sebi tistih nekaj sekund časa, da se zbere.
Enako je verjetno, ko stopiš v prostor s komisijo. V bistvu bi ti morali dati nekaj sekund časa, te vprašati kakšno bedarijo, na primer, ali ste našli parkirni prostor, ste dolgo čakali, koliko vas je še zunaj, ste kaj poklepetali med seboj …
Ker ti tega časa ne dajo, si ga pač vzemi sama.

Zato sta obicajno notri dva, en odgovarja, drugi se pripravlja, da se ne zgublja casa s pogovorom o parkiranju.

nobena naravna stvar ne pomaga! 100 stvari preverjeno, vse je blažev žegen, probaj Asentro-Zoloft in boš zacvetela!

New Report

Close