Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Za vse samske, osamljene ki si želite najti resnega partnerja.

Za vse samske, osamljene ki si želite najti resnega partnerja.

Berem tisto temo spodaj o samskem stanu kjer filozofirate o samskoti in kako najti primernega partnerja.

Takole vam bom povedala, kot opažam ljudje vse preveč podlegajo družbenim pritiskom, kaj je dobro, kaj se smatra za sprejemljivo. Ogromno je materializma, družba je preveč seksualizirana. Vse se gleda skozi spolnost, če ne najdemo človeka s katerim začutim takoj tisti erotični naboj potem nismo popularni. Ljudje iščite takšnega partnerja s katerim si boste znali in imeli ogromno za povedati ker to bo edino kar vam bo ostalo na stara leta. Tisti hormonski seksualni naboj se ohladi ponavadi v letu ali dveh. In če je to edino kar vam je skupno potem se take zveze ne obdržijo.

Samski si delajo cele liste kakšnega partnerja želijo: visok, situiran, blond, dolgonoga, s službo, 2.000 neto plače, stanovanje, brez otrok. In podobno! In taki nikoli ne najdejo ničesar, če pa že najdejo partnerja, se poročijo, imajo otroke se pa v večini takih primerov konča z ločitvijo, varanjem, nesrečo.

Vsi moramo imeti pogum da najprej damo svoje karte na mizo in smo iskreni sami s sabo kaj zaboga sploh želimo od življenja. Kakšnega partnerja želimo.

Naj vam povem primer ene ženske, ki je bila dolgo časa samska zato ker si je v glavo vbila da želi točno takšnega moškega. In ker takšnega moškega ni bilo je ostajala samska. Šele ko je odprla svoje srce je prišel v njeno življenje moški, je imel otroke, ločenec. Nekaj kar prej še povohala ne bi, ampak je sedaj srečna. Hočem povedati da morate imeti odprto srce, mogoče ljudje za katere sedaj še slišati nočete bi bili pa pravi za vas. Skratka dajte priložnost ljudem.

Odpres srce samo tistemu ki mu lahko 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zaupas in vrjames to pa vidis po dejanjih in po enem casu. Zal spoznavam take ki bi sam takoj sexali brez tega da se bi druzli in spoznavali in videli ali se ujamemo alne… zato sem fraj in ni mi zal.

Naj ti povem da skoraj čisto vsaka ženska/moški, predvsem pa ženske spoznamo najmanj enega takega v življenju. Vse je samo seks, ko si še mlajši v 20tih hitro podležeš. Preko zmenkarjenja spoznavaš veliko profilov ljudi, sčasoma hitro ugotoviš, prefiltriraš tako imenovane fuk-fehtarje in podobne neresne. Mogoče 30 min v pogovor in ti je jasno kam pes taco moli. Zato ženske/moški dajte ljudem priložnost, hodite na zmenke spoznavajte ljudi preko pogovorov, druženj in ne preko genitalij.

Napisano je vse lepo in prav, vendar žal preveč spominja na idealen svet, žal.
Čisto zaanji stavek je res najpomembnejši, da dobiš priložnost, jaz je nekako ne uspem in ne uspem dobiti. Velikokrat sem poskusil, a se potem vedno z določenim izgovorom izgovorijo, da ne morejo sedaj, morda kdaj drugič, ki nikoli ne pride. Najbolj me prizadane, ko mi uro pred dogovorjenim zmenkom (srečanjem) sporočijo, da ne morejo priti. Sam imam že vse pripravljeno, sem že oblečen in z veseljem čakam, da se mi je morda končno nasmehnila sreča in lahko si predstavljate, kakšen udarec je to za človeka.
Nimam nič proti nikomur, a bi res prosil, če ste lahko ženske vsaj toliko fer in uvidevne, da sporočite že prej in ne zadnjo uro in verjamite mi, da ne bi pisal, če bi se mi zgodilo le enkrat, ampak se mi je primerilo večkrat in kot sem prebral na tem forumu tudi nisem edini in je to dandanes postal precej pogost pojav.

Avtorica jst ti dam čisto prav. Poznam osebke ki bi same neke partnerje na položajih in so še po mnogih letih samske.

Napisano je vse lepo in prav, vendar žal preveč spominja na idealen svet, žal.
Čisto zaanji stavek je res najpomembnejši, da dobiš priložnost, jaz je nekako ne uspem in ne uspem dobiti. Velikokrat sem poskusil, a se potem vedno z določenim izgovorom izgovorijo, da ne morejo sedaj, morda kdaj drugič, ki nikoli ne pride. Najbolj me prizadane, ko mi uro pred dogovorjenim zmenkom (srečanjem) sporočijo, da ne morejo priti. Sam imam že vse pripravljeno, sem že oblečen in z veseljem čakam, da se mi je morda končno nasmehnila sreča in lahko si predstavljate, kakšen udarec je to za človeka.
Nimam nič proti nikomur, a bi res prosil, če ste lahko ženske vsaj toliko fer in uvidevne, da sporočite že prej in ne zadnjo uro in verjamite mi, da ne bi pisal, če bi se mi zgodilo le enkrat, ampak se mi je primerilo večkrat in kot sem prebral na tem forumu tudi nisem edini in je to dandanes postal precej pogost pojav.
[/quote]

Razumem tvojo frustracijo, res je grdo ko te nekdo zadnji moment skensla v bistvu je do kraja nespoštljivo da se z nekom dogovoriš za srečanje in te osebe ni. Lahko vsaj pokažejo malo spoštovanja in sporočijo da jih ne bo. Saj pravim ljudje morajo biti iskreni do sebe in do drugih, če ti nekdo ni všeč ni treba da osebi rečeš v obraz Nisi mi všeč! Ampak na decenten način osebi daš vedeti da se ne zanimaš.

Mogoče za tvojo situacijo poskušaj biti najprej srečen sam s sabo, moraš postati močan psihično najprej pri sebi. In verjemi da najlepše ljubezni se zgodijo ponavadi v poznejših letih ko so ljudje bolj zreli in vedo kaj želijo in česa ne.

Naj ti povem da skoraj čisto vsaka ženska/moški, predvsem pa ženske spoznamo najmanj enega takega v življenju. Vse je samo seks, ko si še mlajši v 20tih hitro podležeš. Preko zmenkarjenja spoznavaš veliko profilov ljudi, sčasoma hitro ugotoviš, prefiltriraš tako imenovane fuk-fehtarje in podobne neresne. Mogoče 30 min v pogovor in ti je jasno kam pes taco moli. Zato ženske/moški dajte ljudem priložnost, hodite na zmenke spoznavajte ljudi preko pogovorov, druženj in ne preko genitalij.
[/quote]

Mislim, da se ravno tu zatakne, saj je dandanes vse zelo na hitro, ženske me očitno ocenijo preden sploh začnem pogovor z njimi ali pa me zaradi slabih preteklih izkušenj nočejo spustiti k sebi. Sem daleč od kakšnega f fehtarja in mi veliko več pomenijo ostale stvari, kot so bližina, zaupanje in pogovor, ki mi je res pomemben in rad se pogovarjam o bolj znanstvenih in abstraktnih temah.
Ni lahko, samo to lahko rečem in dobiti priložnost za pravi pogovor res ni mačji kašelj, še posebej če navzven nisi najbolj privlačen. Lahko govorite karkoli hočete, a jaz sem na lastni koži izkusil, da je videz ženskam še kako pomemben, nekako se mi zdi, da je najpomembnejši ravno v tej fazi, da dobiš priložnost, a ker je sam ne dobim žal ne morem pokazati ostalih svojih vrlin.

Vsaka medalja ima dve plati in žal ne živimo v idealnem svetu.

Baje, je zdej trend avtorica, da si vsak želi, neresnega partnerja, ker mu je partnerstvo v samskem stanu najlepše, kot se, da navsezadnje tudi tukej dostikrat prebrati, saj samski, kot je recim ta nad mano ne morejo prehvaliti samskega stanu, v katerem živijo, ta je tako dober, da vsem svetujejo, da tako živijo.
Par stavkov preveč na to temo o samskih ljudeh, je tako kot je, pa nč drugač ne bo tud čez sto let, lepota, izobrazba in seveda materialno stanje, so pogoji, ki jih nobena filozofija ne bo nikoli sesula na tem svetu.
Edino boemi, no, oni pa rasturajo, pe čeprav živijo pod milim nebom in zgledajo grdo, samo njihova dela, pač toliko lepš zgledajo, tako, da ni zime za eskime.

Zakaj bi si pa morale želeti imeti povprečne luzerje? Jasno, da hočejo zase najboljše. Ker jih je pa premalo, pa ostanejo same, kar sploh ni tako grozno.

Napisano je vse lepo in prav, vendar žal preveč spominja na idealen svet, žal.
Čisto zaanji stavek je res najpomembnejši, da dobiš priložnost, jaz je nekako ne uspem in ne uspem dobiti. Velikokrat sem poskusil, a se potem vedno z določenim izgovorom izgovorijo, da ne morejo sedaj, morda kdaj drugič, ki nikoli ne pride. Najbolj me prizadane, ko mi uro pred dogovorjenim zmenkom (srečanjem) sporočijo, da ne morejo priti. Sam imam že vse pripravljeno, sem že oblečen in z veseljem čakam, da se mi je morda končno nasmehnila sreča in lahko si predstavljate, kakšen udarec je to za človeka.
Nimam nič proti nikomur, a bi res prosil, če ste lahko ženske vsaj toliko fer in uvidevne, da sporočite že prej in ne zadnjo uro in verjamite mi, da ne bi pisal, če bi se mi zgodilo le enkrat, ampak se mi je primerilo večkrat in kot sem prebral na tem forumu tudi nisem edini in je to dandanes postal precej pogost pojav.
[/quote]

Razumem tvojo frustracijo, res je grdo ko te nekdo zadnji moment skensla v bistvu je do kraja nespoštljivo da se z nekom dogovoriš za srečanje in te osebe ni. Lahko vsaj pokažejo malo spoštovanja in sporočijo da jih ne bo. Saj pravim ljudje morajo biti iskreni do sebe in do drugih, če ti nekdo ni všeč ni treba da osebi rečeš v obraz Nisi mi všeč! Ampak na decenten način osebi daš vedeti da se ne zanimaš.

Mogoče za tvojo situacijo poskušaj biti najprej srečen sam s sabo, moraš postati močan psihično najprej pri sebi. In verjemi da najlepše ljubezni se zgodijo ponavadi v poznejših letih ko so ljudje bolj zreli in vedo kaj želijo in česa ne.
[/quote]

Mogoče se bo slišalo malce nenavadno, a sam bi si želel ravno te direktnosti. Ne ravno, ko se začne pogovor, a ko vprašam za številko, ponovno srečanje, bi veliko raje videl takšen direkten odgovor, da ji nisem všeč, če bi bila pri volji, bi jo še vprašal, če je kaj kar lahko spremenim in če ima morda kakšen nasvet.
Zdi se mi, da je dandanes preveč te korektnosti, ko hoče vsak izpasti lepo in brezmadežno, a človeka veliko bolj prizadanejo takšne olepšave. Če pove direktno me ne prizadane toliko in veliko manj, kakor odpoved v zadnjem momentu, neodgovarjanje na sporočila in podobno.

Se že kar počasi zavedam, da me priložnost verjetno čaka v zrelejši dobi in se bom raje posvetil ostalim stvarem, ker se v ljubezni ne premaknem z mrtve točke.

Naj ti povem da skoraj čisto vsaka ženska/moški, predvsem pa ženske spoznamo najmanj enega takega v življenju. Vse je samo seks, ko si še mlajši v 20tih hitro podležeš. Preko zmenkarjenja spoznavaš veliko profilov ljudi, sčasoma hitro ugotoviš, prefiltriraš tako imenovane fuk-fehtarje in podobne neresne. Mogoče 30 min v pogovor in ti je jasno kam pes taco moli. Zato ženske/moški dajte ljudem priložnost, hodite na zmenke spoznavajte ljudi preko pogovorov, druženj in ne preko genitalij.
[/quote]

Mislim, da se ravno tu zatakne, saj je dandanes vse zelo na hitro, ženske me očitno ocenijo preden sploh začnem pogovor z njimi ali pa me zaradi slabih preteklih izkušenj nočejo spustiti k sebi. Sem daleč od kakšnega f fehtarja in mi veliko več pomenijo ostale stvari, kot so bližina, zaupanje in pogovor, ki mi je res pomemben in rad se pogovarjam o bolj znanstvenih in abstraktnih temah.
Ni lahko, samo to lahko rečem in dobiti priložnost za pravi pogovor res ni mačji kašelj, še posebej če navzven nisi najbolj privlačen. Lahko govorite karkoli hočete, a jaz sem na lastni koži izkusil, da je videz ženskam še kako pomemben, nekako se mi zdi, da je najpomembnejši ravno v tej fazi, da dobiš priložnost, a ker je sam ne dobim žal ne morem pokazati ostalih svojih vrlin.

Vsaka medalja ima dve plati in žal ne živimo v idealnem svetu.
[/quote]

Očitno še nisi naletel na žensko kjer bi ona tudi začutila neko kemijo. Glej očitno niso bile prave, privlačnost, tisti kontakt mora biti obojestranski. Ne govorim tu o nekem hudem seks naboju, kemiji. Govorim o bolj spiritualni povezavi, ampak tudi če boš srečal žensko kjer boš imel super kontakt in boš res začutil tisto pravo povezavo. Tukaj mora biti tudi telesna privlačnost, vsaj malo če ti oseba res ne diši na tem področju da ne čutiš res čisto nobene telesne privlačnosti tudi če se ujemaš spiritualno, karakterno potem ne bo šlo. Si lahko samo kolega.

Mislim, da se ravno tu zatakne, saj je dandanes vse zelo na hitro, ženske me očitno ocenijo preden sploh začnem pogovor z njimi ali pa me zaradi slabih preteklih izkušenj nočejo spustiti k sebi. Sem daleč od kakšnega f fehtarja in mi veliko več pomenijo ostale stvari, kot so bližina, zaupanje in pogovor, ki mi je res pomemben in rad se pogovarjam o bolj znanstvenih in abstraktnih temah.
Ni lahko, samo to lahko rečem in dobiti priložnost za pravi pogovor res ni mačji kašelj, še posebej če navzven nisi najbolj privlačen. Lahko govorite karkoli hočete, a jaz sem na lastni koži izkusil, da je videz ženskam še kako pomemben, nekako se mi zdi, da je najpomembnejši ravno v tej fazi, da dobiš priložnost, a ker je sam ne dobim žal ne morem pokazati ostalih svojih vrlin.

Vsaka medalja ima dve plati in žal ne živimo v idealnem svetu.
[/quote]

Očitno še nisi naletel na žensko kjer bi ona tudi začutila neko kemijo. Glej očitno niso bile prave, privlačnost, tisti kontakt mora biti obojestranski. Ne govorim tu o nekem hudem seks naboju, kemiji. Govorim o bolj spiritualni povezavi, ampak tudi če boš srečal žensko kjer boš imel super kontakt in boš res začutil tisto pravo povezavo. Tukaj mora biti tudi telesna privlačnost, vsaj malo če ti oseba res ne diši na tem področju da ne čutiš res čisto nobene telesne privlačnosti tudi če se ujemaš spiritualno, karakterno potem ne bo šlo. Si lahko samo kolega.
[/quote]

Kemija je bila žal enostranska, sem tudi že prišel do te točke, ko sem spoznal, da bom zelo težko našel partnerko in bom moral počakati do zrelejše dobe. Kakor sem že predhodno povedal mi narava in genetika na žalost res nista prizanašali in zato res nisem telesno privlačen, zato bom zelo težko dosegel prepotrebno telesno privlačnost. Seveda se zelo trudim, da bi skompenziral za ta manjk na področju telesne privlačnosti, a očitno tudi to ni dovolj.

No bom prenehal s pisanjem, da ne bom še koga spravil v slabo voljo, ker tega res ne bi rad storil, morda me lahko vzamete za oporo in se zavedate, ko vam bo še tako hudo, pomislite, da smo na žalost na svetu tudi takšni, ki imamo veliko slabše predispozicije in ste sami na veliko boljšem.

Jaz pa ne razumem kaj toliko silite v dvojino… Nima smisla na dolgi rok… Mine strast… mine ljubezen… ostane se samo sitnoba… in “pravi obrazi”… Bolje je biti kvalitetno sam, kot pa životarit osamljen v dvoje… Tak da razmislite, če se splača… Pa ne sanjarite, “da pri vas bo pa drugače”. Ker ne bo.

govorimizizkušenj
in
ševednosamski

Kakšna ironija! Punca si da vzdevek “govorim iz izkušenj”, napiše pa čisto teoretsko fantazijo! No, ja, tudi teoretiziranje je izkušnja, najbrž.

Ševednosamski … po svoje razumem to fiksno idejo, da je vse odvisno od lepote, a po drugi strani: če pobliže pogledaš uspešne ljudi, koliko jih je zares lepih? Princ Charles? Konj! Bill Gates? Napol mongoloid. Facebook Zuckerberg? Gavrilović pašteta od ksihta. Stephen Hawkins? Kup mesa, ko ne veš, kje je glava, kje noge. Janša, Grims, Tanko, Gorenak? Še Bog je porabil vse adute in ne more več pomagat.

Ironično je to, da hrepeniš po nekem “značaju” in “srcu” in “globini”, žensko pa takoj ožigosaš, ker ni prišla na zmenek. Kako pa lahko tako zanesljivo trdiš, da je pokvarjena prasíca, će je sploh ne poznaš? Kaj pa, če je imela svoje razloge, da ni prišla? Ali ne trdiš ravno sam, da se morata človeka dobro spoznati skozi čas? Koliko časa si pa ti dopustil ženski, ki te je skenslala, da bi jo lahko bolje razumel? In če te enkrat zavrne, je treba vse takoj porušit in očitat in preklinjat?

Malo se zamislite nad tem, kakšne predstave imate o svetu in ljudeh. In koliko ste zares fer do sebe, ko o tem razmišljate!

Čist zgrešena teorija avtorice. No, vsaj zame. Seveda je seks pomemben. Meni je nekdo neznansko privlačen, če odkrijem, da je tip sposoben. Pa sploh ni nujno, da je lep. Dajte nehat jamrat. Skrajno neprivlačna je energija, ki jo oddajate nekateri. To je energija ala “jaz sem tako osamljen in razočaran”. Odbijajoče je tudi, da od sebe ne date nič. Ali pa…nekoga si v samem štartu slikate, da je že vaš partner in vam je svašta dolžen, kot pri kakem sklepanju biznisa. Kaj vam je drugi dolžan, poroko? Filat vaš manjko? Eni ste pravi čustveni vampirji. Jaz resnično zbežim od takih, ki mi da vedet, da je njegova sreča moja ena in edina zadolžitev in okupacija ter samo v mojih rokah. Čakate kaj ima drugi za ponudit, kaj pa vi sami? Aja…dali ne bi nič, ker ste razočarani.

Nekoč se mi je po parih zmenkih nek tip v sekundi zasral. Bil je prijeten in kazalo je da zna biti kaj iz tega. Ni bil ravno lep, tudi premožen ne, zanimal me je karakter in če se bova ujela. Enkrat sva se pogovarjala o imetju, tako čisto spontano. V hecu se je pošalil, da ne mara materialistk in nekaj namigoval proti meni, češ da sem to jaz in naj ne pričakujem preveč. Da sem jaz častila dostikrat pijačo in je jedel pri meni na moje stroške, mu ni prišlo na misel. Seveda je pričakoval da bo zelo hitro napredoval do faze – sex. Malo morgen! Nikoli nisem gledala na premoženje moškega, niti me nihče ni s takim vzdevkom v življenju obkladal. Zmotil me je njegov pristop in označba. Seveda je pogorel na celi črti, si zasral še tisto, kar je bilo simpatično na njem. Ob zavrnitvi je bil jezen in se obnašal kot da se mu je zgodila najhujša krivica.

Pozdravljeni,
vidim, da je bilo že kar nekaj napisanega, kar mi je dalo misliti, sedaj bom pristavil še svoj lonček.
Sam imam predvsem to težavo, da sem preveč sramežljiv in ne zberem dovolj poguma, da bi dekletu, ki mi je všeč to tudi povedal.
Spadam v generacijo devetdesetih in bi lahko zase rekel, da imam dober karakter in tudi delovne navade, ki sem jih pridobil ob pomoči doma in pri prijateljih. Pri dekletu iščem predvsem razgledanost, ker tudi sam zelo rad razmišljam in širim svoja obzorja. Rad razmišljam o abstraktnih stvareh, kakor tudi o fizikalnih zakonih, ki delujejo na telesa v prostoru in poskušam čimbolj natančno opisati te pojave. Lahko bi rekel, da rad globlje razmišljam o vseh stvareh in imam željo po odkrivanju in zbiranju novih informacij. Te vedoželnosti si želim tudi pri svojem bodočem dekletu, saj mi zelo veliko pomeni, da imam nekoga ob sebi, s katerim imam lahko tak globok in racionalni pogovor.

Težave imam predvsem pri navezovanju stikov, ker sem na tem področju zelo neizkušen in nisem še imel punce, v mlajših letih niti nisem razmišljal v tej smeri, zdaj bi si tega želel, a žal ne vem, kako naj začnem.

Ne vem, kako in s katerimi besedami naj dekle ogovorim. Ne vem, kako naj se znebim svoje nervoze in sramežljivosti pred dekleti. Morda še to, če ima kdo izkušnje in je pristopil ali dekle, če ji je kdo pristopil, kako je to storil?

Res sem popolnoma neizkušen in ne vem pri čem sem, zato bom vesel vsakega vašega odgovora.

Lepo Vas pozdravljam.

Sam pri 23 letih in po dveh neuspelih zvezah pogosto razmisljam ce se bo kje nasla kaksna. Časa imam še veliko in se z tem ne obremenjujem vendar le pa ko pogledam okoli sebe tezko vidim kaksno resno in skulirano. Zdi se mi da se najstništvo ne neha po 20 letu vendar se dandanes pri mladini vleče v nedogled. Pri nasprotnem spolu cenim kvalitete kot so optimizem, razumevanje, preprostost, skromnost in zvestobo. Tega je pa vse manj, kar zgrozom se ko mi vrstniki povedo da varajo svoje boljse polovice. Ko sem bil v zvezi mi tudi na misel ni prislo da bi kdaj karkoli imel z kom drugim kot z svojo punco.
Da dodam se nekaj kar se navezuje na temo.

Vglavnem ce ne isces ne najdes vendar pa ce se prevec trudis in se z tem obremenjujes nevede naredis okoli sebe neki negativni naboj ki nasprotni spol odbija, glede resnosti pa na zacetku nikoli pravzaprav ne ves. Dejansko pravi obraz svojega partnerja odkrijes sele po pol leta zveze, prej pa je vse nekako zaigrano

Težko mi je prebirat odgovore, ki jih pišete, še posebej Še vedno samski, ki se zaveda svojih pomanjkljivosti, dela na tem, da bi jih rešil in še vedno pozitivno zre v prihodnost. Meni se zdi velik problem tudi v agresivnosti, tisti, ki ima tak karakter, si izbori, kar si želi, ostali bolj umirjeni pa ne dobimo priložnosti. Sama ne iščem več aktivno, ampak puščam odprte vse možnosti in upam, da se zgodi, kar si želim. Srečno vsem.

Ti sam ne cakaj da se kaj zgodi, ker se ne bo zagotovo ne. Najdes si cloveka, ki ima zeljo biti s teboj sedaj, ne jutri sedaj. In v akcijo. Muckalice in neke hinavcepa takoj adijo brez pomisleka in pogleda nazaj za njimi. Na takega niti pomislisne vec

Pozdravljeni,
vidim, da je bilo že kar nekaj napisanega, kar mi je dalo misliti, sedaj bom pristavil še svoj lonček.
Sam imam predvsem to težavo, da sem preveč sramežljiv in ne zberem dovolj poguma, da bi dekletu, ki mi je všeč to tudi povedal.
Spadam v generacijo devetdesetih in bi lahko zase rekel, da imam dober karakter in tudi delovne navade, ki sem jih pridobil ob pomoči doma in pri prijateljih. Pri dekletu iščem predvsem razgledanost, ker tudi sam zelo rad razmišljam in širim svoja obzorja. Rad razmišljam o abstraktnih stvareh, kakor tudi o fizikalnih zakonih, ki delujejo na telesa v prostoru in poskušam čimbolj natančno opisati te pojave. Lahko bi rekel, da rad globlje razmišljam o vseh stvareh in imam željo po odkrivanju in zbiranju novih informacij. Te vedoželnosti si želim tudi pri svojem bodočem dekletu, saj mi zelo veliko pomeni, da imam nekoga ob sebi, s katerim imam lahko tak globok in racionalni pogovor.

Težave imam predvsem pri navezovanju stikov, ker sem na tem področju zelo neizkušen in nisem še imel punce, v mlajših letih niti nisem razmišljal v tej smeri, zdaj bi si tega želel, a žal ne vem, kako naj začnem.

Ne vem, kako in s katerimi besedami naj dekle ogovorim. Ne vem, kako naj se znebim svoje nervoze in sramežljivosti pred dekleti. Morda še to, če ima kdo izkušnje in je pristopil ali dekle, če ji je kdo pristopil, kako je to storil?

Res sem popolnoma neizkušen in ne vem pri čem sem, zato bom vesel vsakega vašega odgovora.

Lepo Vas pozdravljam.
[/quote]

Zdravo. Ne vem a se hecaš ali resno misliš s tem svojim postom? Recimo, da se ne hecaš. Tudi, če bi sama študirala fiziko, ne bi želela, da je prvi pristop tipa, da mi razlaga na dolgo in široko o fizikalnih pojavah. Te teme prihrani za pozneje. Raje jo sprašuj kaj o njej. Kaj njo zanima. Poslušaj jo. Naj ti govori o sebi. V osvajanju je fora, da imaš smisel za humor. Če ga nimaš, to lastnost razvijaj. Ozračje naredi bolj sproščeno in ženska se v tvoji družbi počuti prijetno. Ne rabiš bit vic poker. Dovolj je, če si nasmejan, ker avtomatsko deluješ simpatično. Če daješ ženski nevsiljive komplimente, si korak bližje. To vse je nujno za uvod. Spusti pričakovanja, da mora med teboj in dekletom kaj bit. Če kaj iz tega bo-bo,če ne pač ne. Pomembno je druženje z njimi. Nauči se sprejemat zavrnitve, ker boš večkrat sestreljen na osvajalskem pohodu, a se splača za tisti DA, ki ti ga bo nekoč ena dala.
Sramežljivost se poda samo izredno privlačnim in lepim moškim. Ti so sami oblegani in ne rabijo s prstom mignit. Drugim sramežljivost nekako ne pristoji. Večina žensk imajo raje moške, ki so odločnejši, ki vejo kaj hočejo v življenju. Imajo načrte in cilje. Biti odločen ali pogumen je zelo moška lastnost. Ob takih se ženske počutimo varno. Verjemi mi, to so zelo sexy lastnosti.
Do mene je že pristopil kakšen sramežljiv in nervozen fant, ter bleknil neumnost, vendar sem cenila to, da je zbral pogum in pristopil do mene. Vsaj pokazal je, da ima muda! Iskrenost dosti šteje.
Izrednega pomena se mi zdi, da si pripravljen na ljubezen, da imaš občutek, da si je vreden. Tako v zavesti kot podzavesti. Eni bi radi ljubili in bili ljubljeni pa ne gre, ker v pozavesti zavračajo.
Ko gledam kaj vse se skupaj poparčka, se zavem, da v bistvu ni pravil. Treba se je samo odpret in prepustit in evo osebe, ki se poklopi s tabo.
Upam, da ti bodo nasveti vsaj malo koristili pa srečno pri osvajanju!


A se vprašaš kdaj, zakaj je toliko mladcev s starejšimi puncami od sebe? Če so ti tvoje naštete lastnosti prioriteta, go for it.

občasništvo je zakon ☺


Je, če se sam sebe prepričaš in ti drugega ne preostane. 😆

Ti pa res nimaš izkušenj. Če bi jih imela, ne bi pisala, kar pišeš.
Recimo pišeš kake sezname naj bi imeli samski. Ne poznam niti ene samske osebe, ki bi imela kake take sezname.
Odkrito povedano: nekaj brezveze nakladaš.

He, he, ja, je smešno, ko eni trdijo, da imajo izkušnje in potem na polno teoretizirajo, da se z aviona vidi, da samo neko teorijo tolčejo :).

New Report

Close