Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Grem na Sveto Gero, ženske pridružite se mi.

Grem na Sveto Gero, ženske pridružite se mi.

Gremo na Sv. Gero. Tam bomo razgrnili slovensko zastavo, se pofočkali, naredili par selfijev, spili kakšno žlahtno kapljico, če bomo dovolj opiti na poti nazaj skočimo v kakšno grmovje in to je to.
Kaj pravite, zveni kot dober športen dan?

Polarni nahrbtnik bejž otroke čuvat!

Če je kakšna za akcijo grem takoj.
Tudi pitje lahko preskočimo, če bo dobra kemija. 😉
Če bo grmovje pretrdo, imam tudi stanovanje v bližini, tako da bo za vse poskrbljeno All-inclusive, bi se reklo. 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Če že kam, raje Trdinov vrh. Pa mislim, da ima čas na vojašnici še pol leta pravico plapolat slovenska zastava, preden predamo objekt Hrvatom.

Pajade, da jih pol kritiziraš, zaradi tega kako so oblečene…, raj naj gredo z mano, ko bodo po partiji tenisa pod tušem, sveže stuširane, mojo zastavo prijele, hehe.

Današnje ženske so dosti bolj razvajene.Ne vem, če bo katera še hotela v grmovje, da bo vsa opikana od komarjev.Danes je IN mehka posteljica, napol priprte žaluzije, dobra glasba in kozarec whiskija z ledom.

Današnje ženske so dosti bolj razvajene.Ne vem, če bo katera še hotela v grmovje, da bo vsa opikana od komarjev.Danes je IN mehka posteljica, napol priprte žaluzije, dobra glasba in kozarec whiskija z ledom.
[/quote]
pol si se pa zbudil ! če si ta prav gre kamorkoli , tudi na leso če je treba sam da ga dobi…

New Report

Close