Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek So se že pršli "pozdravt"

So se že pršli "pozdravt"

2 Hr policijska čolna in 1 Slo policijski, ampak ni bilo incidentov.

Kdaj te lahko jaz pridem “pozdravt”?
Povej katere rože so ti najljubše, pridem lahko že jutri, če imaš čas.
Sem prebral, da rada hodiš v Jurmana, se dobiva tam?
Tudi sam sem star 22 let, tako kot ti, sem rjavih oči in svetlih las, visok sem 187cm in tehtam 85kg, rad tečem in širim svoja obzorja.
Zelo rad imam odločne punce, ki stojijo za svojimi prepričanji in se ne predajo ob najmanjši oviri. Všeč mi ke tudi tvoj humor in lahkotnost v življenju, všeč mi je, da rada plavaš in spoznavaš svet, ter da si vzljubila našo prečudovito deželico.
Rad bi te objel. 🙂

Ena južna…zdaj si pa že dolgočasna. Saj se tudi nič ne bo zgodilo, ker Hrvati in Slovenci niso neumni.

nova
Uredništvo priporoča

Kaj pa sm napisala? Da so se prvič po arbitraži pršli pozdravt. Kaj je to tazga?

Kaj pa sm napisala? Da so se prvič po arbitraži pršli pozdravt. Kaj je to tazga?
[/quote]

Ah, daj no…prišli so se pozdravit, zraven pa dodaš, da ni bilo incidentov…A bi rada, da bi bili? A tvoj tip tudi gostuje na tem forumu in razpravlja o arbitraži? Ne? Čudno, glede na to, da je Hrvat.

Kaj pa sm napisala? Da so se prvič po arbitraži pršli pozdravt. Kaj je to tazga?
[/quote]

Ah, daj no…prišli so se pozdravit, zraven pa dodaš, da ni bilo incidentov…A bi rada, da bi bili? A tvoj tip tudi gostuje na tem forumu in razpravlja o arbitraži? Ne? Čudno, glede na to, da je Hrvat.
[/quote]

Itak sa sm dodala, da se ne bi kdo ustrašil, da je kej bilo.
Če pa moj razpravlja tuki o arbitraži pa ne vem, ker ga ni 😉 ga bom vprašala, ko pride, če pozna MON 😉

Mal te zbadam, ena južna. Pusti arbitražo vsaj ti pri miru, itak so je vse spletne strani polne.

Ah, daj no…prišli so se pozdravit, zraven pa dodaš, da ni bilo incidentov…A bi rada, da bi bili? A tvoj tip tudi gostuje na tem forumu in razpravlja o arbitraži? Ne? Čudno, glede na to, da je Hrvat.
[/quote]

Itak sa sm dodala, da se ne bi kdo ustrašil, da je kej bilo.
Če pa moj razpravlja tuki o arbitraži pa ne vem, ker ga ni 😉 ga bom vprašala, ko pride, če pozna MON 😉
[/quote]

Izpili ti malo s svojim napete medsosedske odnose. Slovenci računamo nate.
Npr. hlačke z vzorcem šahovnice ga zagotovo ne bodo pustile hladnega. 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Sej imam tud jaz poln kufr politike. Sama prcanja….bv. Men so tako Hrvati kot Slovenci čist ok, nimam z nobenim problemov. To mi je bolj važn kot pa meja. Zanjo naj se brigajo tisti, ki so zadolženi za to. Jaz bom pa kljub vsemu na Hr še naprej hodila.

Sej imam tud jaz poln kufr politike. Sama prcanja….bv. Men so tako Hrvati kot Slovenci čist ok, nimam z nobenim problemov. To mi je bolj važn kot pa meja. Zanjo naj se brigajo tisti, ki so zadolženi za to. Jaz bom pa kljub vsemu na Hr še naprej hodila.
[/quote]

Tale simbol € ne pozna pojma nacionalnost. Najboljši turist je tisti, ki največ zapravi, prodajalcem je čisto vseeno, od kod prihaja. Tako da, več boš zapravljala, raje te bodo imeli. 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Itak sa sm dodala, da se ne bi kdo ustrašil, da je kej bilo.
Če pa moj razpravlja tuki o arbitraži pa ne vem, ker ga ni 😉 ga bom vprašala, ko pride, če pozna MON 😉
[/quote]

Izpili ti malo s svojim napete medsosedske odnose. Slovenci računamo nate.
Npr. hlačke z vzorcem šahovnice ga zagotovo ne bodo pustile hladnega. 🙂
[/quote]

Ja itak, obstajajo dost lepše hlačke 😉

Sej imam tud jaz poln kufr politike. Sama prcanja….bv. Men so tako Hrvati kot Slovenci čist ok, nimam z nobenim problemov. To mi je bolj važn kot pa meja. Zanjo naj se brigajo tisti, ki so zadolženi za to. Jaz bom pa kljub vsemu na Hr še naprej hodila.
[/quote]

Tale simbol € ne pozna pojma nacionalnost. Najboljši turist je tisti, ki največ zapravi, prodajalcem je čisto vseeno, od kod prihaja. Tako da, več boš zapravljala, raje te bodo imeli. 🙂
[/quote]

To je res, ampak nimam s tem težav, ker ne zapravljam dost, razn izjemoma 😉
Pa tud nism niti tolk misla na prodajalce, natakarje…ampak na sploh. Tud z navadnimi ljudmi nimam nobenih težav.

Tale simbol € ne pozna pojma nacionalnost. Najboljši turist je tisti, ki največ zapravi, prodajalcem je čisto vseeno, od kod prihaja. Tako da, več boš zapravljala, raje te bodo imeli. 🙂
[/quote]

To je res, ampak nimam s tem težav, ker ne zapravljam dost, razn izjemoma 😉
Pa tud nism niti tolk misla na prodajalce, natakarje…ampak na sploh. Tud z navadnimi ljudmi nimam nobenih težav.
[/quote]

Dobro si si izbrala, kaj boš z nekim stiskaškim Slovencem, če lahko do kosti obereš tega tvojega naivnega Hrvata. 😀 Za morje smo jih okrog prinesli, zdaj pa za povrh še ti manipuliraš z njimi v strupeni slovensko-srbski telesni navezi. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

To je res, ampak nimam s tem težav, ker ne zapravljam dost, razn izjemoma 😉
Pa tud nism niti tolk misla na prodajalce, natakarje…ampak na sploh. Tud z navadnimi ljudmi nimam nobenih težav.
[/quote]

Dobro si si izbrala, kaj boš z nekim stiskaškim Slovencem, če lahko do kosti obereš tega tvojega naivnega Hrvata. 😀 Za morje smo jih okrog prinesli, zdaj pa za povrh še ti manipuliraš z njimi v strupeni slovensko-srbski telesni navezi. 😀
[/quote]

To bo ja.

Ne vem, če bi se vsi strinjali.

Izpili ti malo s svojim napete medsosedske odnose. Slovenci računamo nate.
Npr. hlačke z vzorcem šahovnice ga zagotovo ne bodo pustile hladnega. 🙂
[/quote]

Ja itak, obstajajo dost lepše hlačke 😉
[/quote]

Hehe, to misliš nevidne? 😉
Podobno razmišljava midva. 🙂

Ne vem, če bi se vsi strinjali.
[/quote]

Hja, kaj pa vem, Hrvati imajo tri dobitnike Nobelove nagrade, verjetno to ni kar slučajno.

Ne vem, če bi se vsi strinjali.
[/quote]

Hja, kaj pa vem, Hrvati imajo tri dobitnike Nobelove nagrade, verjetno to ni kar slučajno.
[/quote]
ja in kljub vsem nobelovim nagradam se niso uspeli poročit v belo hišo, inteligenca pa taka !

Hja, kaj pa vem, Hrvati imajo tri dobitnike Nobelove nagrade, verjetno to ni kar slučajno.
[/quote]
ja in kljub vsem nobelovim nagradam se niso uspeli poročit v belo hišo, inteligenca pa taka !
[/quote]

Hahaha, Melanio za Nobelovo nagrado za področje sklepanja obetavnih zakonskih zvez.


ja in kljub vsem nobelovim nagradam se niso uspeli poročit v belo hišo, inteligenca pa taka !
[/quote]

Hahaha, Melanio za Nobelovo nagrado za področje sklepanja obetavnih zakonskih zvez.
[/quote]

Melania je postavila nedosegljiv cilj vsem ostalim sponzorušam.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Hahaha, Melanio za Nobelovo nagrado za področje sklepanja obetavnih zakonskih zvez.
[/quote]

Melania je postavila nedosegljiv cilj vsem ostalim sponzorušam.
[/quote]

Glej, ona je njemu tretja zena…do stotega leta lahko se kaksno novo sponzoruso dobi.

Melania je postavila nedosegljiv cilj vsem ostalim sponzorušam.
[/quote]

Glej, ona je njemu tretja zena…do stotega leta lahko se kaksno novo sponzoruso dobi.
[/quote]

Mogoče… ampak zihr ne bo First Lady 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Glej, ona je njemu tretja zena…do stotega leta lahko se kaksno novo sponzoruso dobi.
[/quote]

Mogoče… ampak zihr ne bo First Lady 😉
[/quote]

To je pa tudi res…kaj mislis kako debelo kozo je treba imeti, da preneses to vlogo in zakon z njim? Ona res zasluzi nagrado.

Mogoče… ampak zihr ne bo First Lady 😉
[/quote]

To je pa tudi res…kaj mislis kako debelo kozo je treba imeti, da preneses to vlogo in zakon z njim? Ona res zasluzi nagrado.
[/quote]

Saj pravim… ni vsaka tega zmožna, samo res vrhunska top sponzoruša. 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

včasih mi zgleda kot da ni čist prisotna, kot da je mal omamljena
izraža pa se v frazah, mal kot ena južna: yes, we’re fine, we enjoy it here….
govori, ampak nič ne pove

New Report

Close