Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koga imate raje: Angelco Likovič ali Svetlano Makarovič?

Koga imate raje: Angelco Likovič ali Svetlano Makarovič?

Koga imate raje: Angelco Likovič ali Svetlano Makarovič?

Eno morate zbrat, brez debate, samo glasovanje. Glasujte zdaj!

Obe sta končali šedagoško izobrazbo. Makarovička je po poklicu vzgojiteljica ali učiteljica, če se ne motim. Angelca pa je bivša ravnateljca, če se ne motim.
Jaz bi glasovala za Makarovičko, ker je bolj brihtna. Ona je že prvi dan, ko se je soočila s svojim poklicem in zoprno mularijo, zapustila učilnico in se odločila, da se ne bo zajebavala z razvajeno mularijo.
Angelca pa je še malo vztrajala, potem pa prišla na TV.

Ne da se ju primerjati. Likovička lahko živi še 300 let, pa Makarovičevi ne bo segla do vrha nožnega palca.

Nobene od njiju, ker mislim, da sta obe malce omejeni.

Jaz Svetlano.

Isti drek, le smrdita vsaka na svojem koncu.

Nobene. Sem pa prepričan, da se bodo ljudje dlje spominjali Makarovičeve.

Likovička raje komandira, pa ji ta poklic leži. Makarovički pa bolj dol visi.

Svetlana je carica! Obe sta brez dlake na jeziku, kar mi je všeč, a Svetlanca vsekakor zmaga. Danes je bila vrhunska. Brez slepomišenja. Gostje so imeli odlični repertoar. Z iskrenostjo me je navdušil Darko Nikolovski.

Za Angelco mi dol visi, Svetlano pa cenim.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Soseda ima mačko, ki ji je ime Angelca!
Torej gre moj glas Angelci (mački)!!!

Če ste me prisilili v odločitev, se odločam za Angelco. Ampak proti Svetlani bi vsaka druga zmagala.


Podpis.
Makarovič – ka mi je popolnoma antipatična

Svetlana spada med stvari, ki jih je treba sovražiti.

Svetlano 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} raje.

Vsekakor Svetlano Makarovič.

Svetlana bo za vedno ostala v spominu kot vrhunska pesnica in otroska pisateljica. Kaj pa imamo od angelce? Pridiganje in afnanje. Pozabljena bo takoj ko je ne bodo vec vabili na tv. Ni primerjave sploh.

Nista primerljivi….

Svetlano, zaradi njene svobodomiselnosti, načelnosti in pokončne drže, prej, v jugi in zdaj v “demokraciji.”

Likovičeva se obrača, kakor veter zapiha.
Prej, v jugi je bila ravnateljica, najbrž članica ZK, po osamosvojitvi je slepo sledila JJ, zdaj se je ogrela za Primca, čez nekaj let ji bo všeč kdo ve kdo.
Zanimivo se mi zdi, da izjava Angelce, da naj posiljene ženske rodijo in otroke dajo v posvojitev ni sprožila kakšne burnejše razprave med Slovenci.

Obe sta opaljeni v glavo, če pa že izbiram izberem Svetlano, ker ne nosi na stara leta mini kiklc.

Nobeno.
Razlog preprost – obe delita slovence in sta destruktivni in ne konstruktivni.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

Svetlano, ker podpira, da tu pa tam kaj zdrsne v moj zep, nje.

Podpis!!! Le, da gre meni Angelca na jetra.

Moj glas gre absolutno Angelci, Svetlana je zoprna do konca.

Jaz pa izberem Svetlano, Likovičke ne morm vidt!

New Report

Close