Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Izgubili smo Joška Jorasa

Izgubili smo Joška Jorasa

Zahtevajmo, da mu R Slovenija izgradi hišo v SLO!


Zakaj pa?

kaj pa, če se je šel nekam obesit, ko je prej pobegnil od doma?

Ne se hecat, postavite se v njegovo kožo. Meni ga je žal, ampak res.


Zakaj pa?
[/quote]

Zato, ker se je boril za pravično mejo. Drugič: Hrvati ga bodo v najlepši njihovi pričeli jebat.
Tretjič: on tam ne bo hotel živeti in četrtič on je heroj!

Zdaj se bo preimenoval v Siso Jorasa 🙂

Brez heca, meni ga je žal, koliko se je boril, koliko je vložil v svoj boj za mejo, pa ni uspel, to niso lahke stvari, če že samo na poraz pogledaš, kaj šele, da mu je hiša ostala čez mejo, niso to lepe stvari…

Tudi meni ga je zal in mu zelim, da na slovenski zemlji dobi lepo domacijo.

Jočem…

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

[attachment=0]FB_IMG_1498752040531.jpg[/attachment]


Ja pajade!
Naj ga kar imajo!

Je ze vedu zakaj se mu ne izplaca fasade delat.

Vztraja in se bori iz obeh strani ga jeb***. Men se bi zdel škoda lajfa za tistih nekaj kvadratov zemlje sredi ničega. Če bi to energijo vložil v hišo bi imel 2 eno na hrvaškem in eno v Sloveniji.

Vi to resno ?
A je Hrvaški pripadel ?
Ojej, možakar kapo dol pred njim. Sploh pa naši vrli politiki, ki so zatajili na celi črti.
Ojej.

Zdaj pa ne razumem. A je JJ edini Slovenec, ki se je zdaj znašel na Hrvaškem, ali samo najbolj glasen?

Imam zelo živo v spominu, da ta hiša naj ne bi bila Jorasova. Po tistem teatralnem padanju pred kamerami sem dobila tak močan občutek, da je plačanec. Sicer je itak vse brezveze, tam se borimo za mali kos ozemlja, za katerega je pravzaprav verjetno res najbolj logično, da sledijo reki, nikoli in nikdar pa ne bomo zvedeli, za koliko in komu točno so bila prodana ozemlja do Savudrije, ki jih je Jugoslavija dobila za Trst, ki pa nikoli ni bil Hrvaški! Velike vile nekdanjih ključnih slovenskih politikov še iz časa rajnke juge po hrvaškem otočju kričijo k razkritju te svinjarije! Tako da tale borba za mejo je ena čista farsa, okradeni smo tako ali tako!

Jožek je zgolj borec za svoje pravice.
Ko je bila SLO že v EU, HR pa še ne, si je obetal več od Slovenije, sicer pa precej slabo tolče slovenščino tale Jožek, borec za… karkoli že 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]


Zakaj bi Hrvatu gradili hišo??

Upam, da bo dobil hišo v SLo.

Joško je pajac, plačanec, ki se je pred vsakimi volitvami prodal za par jurjev in norel pred kamerami, družbo pa so mu delali ostali pajaci – politiki.

V tisti hiši nikoli ni zares živel, stanovanje ima v Luciji.

Sicer pa ga hrčki že ponujajo nazaj, za voz gnoja.

Čuj hepan kaj boš reko, da štajerščina ni slovenščina?

Boob Joras ali po domače Tit Joras je pedercina

Čuj hepan kaj boš reko, da štajerščina ni slovenščina?
[/quote]

Toti je štajerec? Nea me zajeb…
Pa ga gor zemite 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Joško Joras je rojen Mariborčan :-)))))))))))))))

http://sl.wikipedia.org/wiki/Jo{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}A1ko_Joras

Tudi jaz sem za-to in da v Sloveniji doživi svojih 100 let.

Ne nismo izgubili Joškota, Joško je Slovenec. Joško je izgubil Slovensko ozemlje, vendar ne po svoji volji, bo sedaj na Hrvaškem teritoriju.
Joško v boj z pravimi odvetniki, Slovenija vam je dolžna vrniti del ozemlja v Sloveniji kot nadomestilo.
Prav tako vsem ostalim državljanom, ki jih je danes prizadela odločba ter pripadajo hrvaškemu teritoriju.
Vsi imate pravico biti na slovenskem ozemlju, res pa je, da bo malokdo zapustil domačo rodno grudo, še posebej kmetje z domačijami.

New Report

Close