Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Samopromocija

Samopromocija

Z dobro samopromocijo je tudi povprečen (in že od prej znan) izdelek lahko prodajni hit.
A se strinjate? Takele torbice/nahrbtnike so delali mnogi pred njima, nič novega in inovativnega niso.
Aja, če dobro zgledaš in poznaš prave ljudi, očitno gre.
Vaš link

Berem članek, kjer tale kaokopirana avtorica pisdaka, ker ji kradejo nahrbtnik s kopiranjem. Ampak za to ista avtorico kreacij je bila pred letom dni objava, kjer piše točno to, nad čemer se jezi danes sama! Nahrbtnik je ukradla v H&M! Torej???

http://siol.net/trendi/moda-in-lepota/podjetna-slovenka-ki-ji-je-uspelo-zaradi-nahrbtnika-iz-h-m-423398
Podjetna Slovenka, ki ji je uspelo zaradi nahrbtnika iz H&M
Pred dobrima dvema letoma si je Mateja Škraba kupila nahrbtnik in doma ugotovila, da lahko takšnega izdela kar sama. Danes ima uspešno znamko Frachella, ki daje piko na i osebnemu stilu modnih navdušenk po vsem svetu.

Babnica dobro izgleda, pa mal se ven meče, da je kao oblikovalka. Očitno ima močne-ga sponzorja-e, ker ji s tako “idejo” nikjer ne bi uspelo priti daleč. Pa par kokošk, ki se nastavljajo na instagramu – uspeh zagotovljen.

nova
Uredništvo priporoča

Babnica dobro izgleda, pa mal se ven meče, da je kao oblikovalka. Očitno ima močne-ga sponzorja-e, ker ji s tako “idejo” nikjer ne bi uspelo priti daleč. Pa par kokošk, ki se nastavljajo na instagramu – uspeh zagotovljen.
[/quote]

Sama imam tako torbico že 30 let, sem jo sama naredila. Kdo me je kopiral?

Zdravo,
mene pa zanima, ce mogoce katera ve…ali te punce delajo same nahrbtnike? V tem clanku je govora o nekaksni proizvodnji? Ima katera informacijo kje bi to bilo? Namrec sama imam idejo za torbico (nic podobnega kot zgoraj omenjeni punci), vendar pa ne znam sivati in bi si dala delati torbico po svojih zeljah…
No ce ima katera to informacijo, bi bila ful hvalezna!

Lep vecer 🙂

Kakšno leto nazaj sem se tudi sama zanimala za izdelavo po naročilu.
Takrat sem brskala po netu in našla veliko usnjarjev, ki izdelujejo po naročilu marsikaj.

Nekateri delajo po ustaljenih šablonah, da jim je lažje, zagotovo pa se bo našel kakšen, ki bo torbico ukrojil posebej zate.

Če se prav spomnim, je bila cena torbice po naročilu kar konkretna. Najpreprostejše po šablonah delane so bile okrog 100€. Vsak detajl pa doplačilo.

Nič še ne videnega ni v teh nahrbtnikih/torbah. Jaz sem imela torbo s takim patentom (tako napeljano vrvico) že v osnovni šoli (to je 35-40 let nazaj) za telovadno opremo.

Tiste kopalke Frachella pa so obupne. Kot da si jih je ena revica sešila sama doma iz kakšnih ostankov, ker nima 20 eur za si kupit najcenejše. Bi vsaj kakšen kroj iz Burde vzela, če že ne zna krojiti! Nc-nc…

New Report

Close