Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ta ženska meni, da bi morale vse belke narediti splav.

Ta ženska meni, da bi morale vse belke narediti splav.

Avtorica feministične revije zahteva, da vse belke naredijo splav in tako končajo po njeno parazitni odnos in omogočijo vsem manjšinam, svobodno življenje.
Vaš link

Vaš link

edino pravilno – čas je, da amerika končno pripade tistim, od katerih bi morala biti

Ameriko staroselcem, a ne bi bilo potem častno, da ta gospa naredi harakiri?

Poznam super avtorica in se strinjam z njo.

Naredite to, kar bi morale vaše matere, splsvite se!

“Medusa magazine” obstaja od junija 2017. To je fake news, ustvarjen za potrebe infowars. Dobro vas nateguje debeli prodajalec žavb, iz roke mu vse požrete.

Ko ribe na trnek planete, hahahhaha.

Ne glede na to- ideja je od nekje morala priti.

Prozorna desničarska propaganda, skratka, fake news.

Ne glede na to- ideja je od nekje morala priti.
[/quote]

Ja, iz glave infowars mazača in podobnih.

Infowars citirate… sem mislila da ne morete past nižje, ko ste mi je predlagali Paula Josepha Wattsona kot verodostojen vir. S kom se js spravim pogovarjat…

Sej to je tud Pavel Jožef napisal, on dela za debeluharskega mazača. Vedno iste forsirajo.

LOL – Infowars – a vi to resno?
Ob Infowars zgleda Nova24, kot medij nobelovcev za nobelovce.

Ta Amerika je bila ukradena, ma, ne ukradena, ampak zaplenjena od staroselcev. Evropejci so si prilastili zemljo, čeprav je tam že nekdo živel in to se jim je zdelo samoumevno!
Zdaj jih pa motijo razni priseljenci!

Ravno zadnje dnisem gledala nekaj oddaj o Indijancih in priseljevanju iz Evrope, kaoo Indijanci sonecivilizirani in Evropejci so jih rešili, blablabla. Indijanci so živeli povsem lepo življenje v stiku z naravo, čisto sožitje, škoda da se belci niso takrat raje učili od njih!

Ja seveda. Vse najlepše o tujcih. Glih tako so se med seboj pobijali in iztrebljali, belec je kvečjemu naredil mir in jih popeljal v višjo kulturo, civilizacijo.

Infowars citirate… sem mislila da ne morete past nižje, ko ste mi je predlagali Paula Josepha Wattsona kot verodostojen vir. S kom se js spravim pogovarjat…
[/quote]

Ja in. Nisem ne levičar ne desničar, važna je vsebina, vi pa očitno natrenirani, da padate na stare fore levice in desnice. Naučite se sami objektivno rabrati jedro problema.
Saj oni so samo citirali vir. Kakšni enostavneži so na tem forumu…..

Ja seveda. Vse najlepše o tujcih. Glih tako so se med seboj pobijali in iztrebljali, belec je kvečjemu naredil mir in jih popeljal v višjo kulturo, civilizacijo.
[/quote]

Kej tako priskutno neumnega pa človek težko prebere – še za MON je prebutasto.

Črni bi še vedno bingljali iz dreves in živeli v kočah z blata, če ne bi bili prisilno uvoženi v civilizacijo. Lahko so samo hvaležni za suženjstvo.


No to je malo mimo. Ampak, če bi jih pred 80 leti pustili popolnoma pri miru, vključno s pomočjo, bi jim bilo pa danes precej lepše.


No to je malo mimo. Ampak, če bi jih pred 80 leti pustili popolnoma pri miru, vključno s pomočjo, bi jim bilo pa danes precej lepše.
[/quote]

Ne more jih belec pri miru pustit. Ker majo nafto, diamante, kovine. Belke pa ne, ker majo velke binglje.


No to je malo mimo. Ampak, če bi jih pred 80 leti pustili popolnoma pri miru, vključno s pomočjo, bi jim bilo pa danes precej lepše.
[/quote]

Ne more jih belec pri miru pustit. Ker majo nafto, diamante, kovine. Belke pa ne, ker majo velke binglje.
[/quote]

Če bi imeli v opičjih glavah kanček možganov, bi znali te vire izkoriščati sami. Najdaljši penis ima pa belec.

Ne morejo zato, ker se belec prej prisesa gor. Sej kopljejo itak oni, samo morajo naprej šenkat belcu, sicer bombe.

Ne more jih belec pri miru pustit. Ker majo nafto, diamante, kovine. Belke pa ne, ker majo velke binglje.
[/quote]

Če bi imeli v opičjih glavah kanček možganov, bi znali te vire izkoriščati sami. Najdaljši penis ima pa belec.
[/quote]

A take budale kot si ti tut še delajo?

Če bi imeli v opičjih glavah kanček možganov, bi znali te vire izkoriščati sami. Najdaljši penis ima pa belec.
[/quote]

A take budale kot si ti tut še delajo?
[/quote]

Ma pusti ga, reveža, če mu je infowars serum za erekcijo v glavo stopil.

New Report

Close