Najdi forum

zlom sramnice in križnice

Spoštovani, v začetku junija sem utrpela zlom sramnice in križnice. Zdravniki so se odločili za konzervativno zdravljenje brez operacije. Po bolnišničnem zdravljenju sem bila napotena v zdravilišče, kjer sem trenutno na fizioterapiji. Zanima me, koliko časa traja rehabilitacija? Ker sem še vedno zaposlena, bi rada vedela, do kdaj bom odsotna. Poleg tega imam septembra rezervirano potovanje (letalo, bus, ladja). Ali bi bilo bolje, da potovanje odpovem? Stara se 64 čet. Hvala za nasvet oziroma mnenje.

Spoštovani,

celjenje do opustitve bergel traja običajno 6 tednov, do kolikor toliko normalne hoje (brez šepanja) pa običajno 3 mesece. Mislim, da boste zelo verjetno sposobna za potovanje brez posebnih omejitev.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close