Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek "Cool fotr" vlog – kako se vam zdi?

"Cool fotr" vlog – kako se vam zdi?

Kako se vam ti zdi ta vlog?

Jani Jugovic zna vlogat, ne samo kuhat.

https://www.facebook.com/coolfotr

Meni je bil on všeč že v tisti kuhariji.

Sploh se ga ne bi branila 😉

Eh, to so zgolj lepe razglednice, da ženske lahko mokro sanjajo… o srečnih (kao) družinicah, kjer vse klapa in je vse oh in sploh.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]
nova
Uredništvo priporoča

Kaj pa če….saj ne upam povedati tukaj na monu….ampak….kaj pa če…sta res rečna in zadovoljna?

Bežim, preden se vsuje name 🙂

Ja… kaj pa če.
Da gre za marketing oz. PR je jasno, in ja, mogoče so res srečni, ampak koliko je tisti vlog merodajna slika sreča ene družine… približno toliko kolikor so naši FB profili merodajno ogledalo naših življenj.
😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Morda je lušno pogledat otroke oziroma družine, ampak pismo no, je res življenje otrok postalo tako malo pomembno, da jih razgaljate na vsakem koraku?

Ne govorim samo o tem, ta morda celo financira svojo družino s tem, ampak danes je postalo tako normalno, da se povsod objavljajo otroške slike in filmčki. Ti otroci ne morejo poskrbeti zase in svojo varnost, za to imajo starše. Ti bi morali narediti vse, da je njihov otrok zavarovan. In kaj počnejo? Lepijo njegove slike povsod, kjer je možno.

Me zanima, koliko otrok bo pri svojih odraslih zrelih letih navdušenih, da je njihov vsak korak spremljalo tisoče ljudi. No, morda bodo pa enostavno sami postali isti in objavljali vsako malenkost svojega življenja, saj to je dandanes “čisto običajno”.

Ta druzinski blog sestavlja Teja, Jani in dva otroka… Kaksno vlogo oziroma kaj je Taj, ki se tudi velikokrat pojavlja na vlogih?

Meni pa ni jasno koga sploh zanimajo drugi otroci in kako ne/srečni so? Ne rečem sosedovi, ampal tale kr ena familija?

debil kot debil. delat se mu ne ljubi, da bi dostojno in kvalitetno preživel in vzgojil svojo družino. Vse samo po instant zaslužku brez kakaršnekoli resne vizije posla in razvoja. jugović kot jugović, delat se mu ne ljubi, frajerja bi špilal. čez ene dve leti bo pa tak z avtim kšeftal, zraven bo pa še honorarno kelnaril, pa socialne transferje črpal. lahko tudi v obratni smeri vse troje. ona bo pa jokala zraven, kak je boga, po možnosti še trikrat na teden tepena.
pustite času čas.

Taj je Janijev sin iz prve zveze (pred Tejo)

debil kot debil. delat se mu ne ljubi, da bi dostojno in kvalitetno preživel in vzgojil svojo družino. Vse samo po instant zaslužku brez kakaršnekoli resne vizije posla in razvoja. jugović kot jugović, delat se mu ne ljubi, frajerja bi špilal. čez ene dve leti bo pa tak z avtim kšeftal, zraven bo pa še honorarno kelnaril, pa socialne transferje črpal. lahko tudi v obratni smeri vse troje. ona bo pa jokala zraven, kak je boga, po možnosti še trikrat na teden tepena.
pustite času čas.
[/quote]

my thoughts exactly

se čisto strinjam s tem, kar si napisal…
pol pa prodaja neke svoje bodije za 20 evrov (pri lidlu jih dobiš z boljšo kvaliteto za ta denar 12) pa dila z nekimi všečki… brez veze. tipičen brez truda do keša model

par fb priateljic ga non stop vsecka, sedaj sem nekako blokirala, da vidim te objave. Meni je tako, ne vem, topel brat pac. Ni mi ravno moski. Objavljat otroke na internet, o tem pa ne bi, ni moj slog to.

To, da nekdo otroke vlači tako po netu, o tem nimam besed. Vidi se, kako je vse zlagano in kako gre vse za zaslužek, ker ta lenoba Teja poudarja, koliko ji pomenijo otroci, da bi za njih dala vse na svetu in kako jih hoče zaščititi pred svetom, po drugi strani da da vsako stvar na net, ko so v kopalkah, enkrat sem celo zasledila, da je tamala govorila nekaj o svoji “luliki”!!?? Madona, sicer ne moreš ničesar, če je nek starš v glavi tako omejen in bi prodal lastne otroke, samo da bi zaslužil preko njih in kje, da bi bil tolko pošten, da bi si mogoče najdel kakšno službo in začel delat ne pa služit na podlagi otrok?? (ki so btw. baje bli čudež, da so sploh prišli…ja pa ja de, spet marketinški nateg, pol pa jih prodaja za kruh, tolk malo so ji vredni!!) bljek o takih ljudeh! Sramota!!

To je Vse samo denar, denar, denar in bolj malo drugega!!!
Ga ni denarja, da bi vesoljnemu svetu kazala moj dom, sebe, nikakor pa ne moje otroke!!!

Točno to. Ni denarja na svetu, da bi tako delala s svojimi otroki. No, pa saj tukaj se vidi, da bi prodala vse, samo da jima ne bi blo treba delat. Saj se mi smilijo tamali, si ne izbirajo starš in ko bodo enkrat videli, kaj sta ta dva z njimi delala…jaz bi se jima odpovedala!!
Ampak ljudje pa še kar vrjamejo, ker jih skoz nagovarjata, kako so otroci njuno največje bogastvo, bla bla bla…bleferja, da se jima res moraš izogibat!

Meni je takole javno izpostavljanje svojega življenja in svoje družine (in služenje s tem) totalno mimo. In mi je mimo tudi to, da očitno ljudi to tako zelo zanima kot da svojega življenja pa nimajo …

– Javno izpostavljata svoje probleme, kritik predlogov za resitev ne sprejmeta. Stalno pritozevanje nad nespanjem in pol vids povsod skoz mobi przgan tud v spalnc kaj ne bi tamal gledu kaj je to zaena svetloba in nespal( na posnetkih), tv tud skoz laufa ( ze od jutra ko se tamala zbudi ta prvs je to prvo kar nardijo, tud vecina obrokov je vidt pr tamali, da je v stolcku pred tv itd. Jap res super)
-ko ju takole kdo po forumih kritizira ali jima napise kritiko na fb sledi objava o tem kok se ne znamo sami s sabo ukvarjat seveda oni nas analizirajo
-trdita da od tega ne sluzita… a bejz no. Smo pr zupi prplaval…kok stvari so dobil in jih se dobivajo kao kot darilo za otroke ali izdelkov na testiranje itd. In vsako sheranje sprozi pol zanimanje itd…a ni zakon reklame? Ljudi mata za bebote in tuki sta pr men zgubla vse pike. Bod fer povej d se zvi od tega ne pa glumit d ne.
-licenje … boze ne daj da to kera ki najstnica vidi ker to kar ona pocne je vse mim. Je lustna punca, sam dej ne deli si sramote ce nimas znanja kako se maze in za kaj se kj uporabi….nam je jasno da ne zna in ja zarad tega pogledas da vidis da nisi edina ki ne zna sam takih stvari ne mors poimenivat makeup tutorial prej parodija na te tutoriale
-dobr je prikazan kako stvari zgledajo ko imas otroka oz vec njih ( tko da ce kdo ne ve kaj ga caka in bi rad vedel je to kar dober prikazatelj) s tem da fali se un del ko mamo eni sluzbe, lovimo zacetek sluzbe in konec vrtca/ sol/ bolniske itd….
Na zacetku sem spremljala, zdaj cedalje manj oz ce mi kdo lajka in pol vrze ven in se mi bere zanimiv pogledam. Mi je pa z vsem kar je dosedaj objavu/ naredu najboljsi slo vloger komotar minuta. Kolkr ga spremljam vidm d stoji za tem kar govori in odkrito pove tud o sluzenju z vloganjem itd. Dela dobre montaze, brez nekega brez enga razvlecevanja, cmokanja, zavijanja…zanimiv je in trudi se prikazat vse avte enako fer in ce ga polomi prizna in se opravici.

New Report

Close