Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Danica Lovenjak v kopalkah – prav fajn zgleda

Danica Lovenjak v kopalkah – prav fajn zgleda

Danica Lovenjak v kopalkah, prov fajn zgleda.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1355333314503974&set=a.411707682199880.84215.100000819541664&type=3&theater

Res je, niti ni tako svoh, ker drugace se je meni zdela vedno bolj mocna, kot tu.

ta nima takih!

photoshop

ogromen trebuh, debele noge …

Boš takoj fouš ! Pa rekli ti bodo, da sebe poglej.
Tukaj na Monu se ne da več oddat svojega mnenja.
Moje mnenje Monu všečno: kar dobro zgleda,lepe kopalke
Moje (res moje) mnenje: trebuh, debele noge, kopalke …??

Prelepa je, fenomenalna. V oblekah izgleda debela, tu pa prav ok.

Lepo telo, kar je narava dala,
čist fail so rdeči nohti, pobarvane ustnice, prevelike trepalnice,
barva las (meni so všeč črnolaske)

Če bi se slikala samo kopalkah brez zgornjega dela,
in malo manj umetne barve po telesu bi bila top

Intenzivno je hujšala po moje.

joške od koroške.
Najbrž jih zato tako ponosno rine v kamero. Mah taki joški so privlačni kvečjemu kakšnemu dojenčku… 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]


Dobra pica!

Tu čuj. Ne seri ga.
To so izvrstne joške, pa močne noge…to je živi fux.

Ja, in ti si tisti dojenček, ki ne želi odrasti. ;))))

uf, kaj bi se žogal z njo

Ne vem , ampak meni se zdi glava v primerjavi s telesom premajhna. saj pa nima tako majhne glave. no.

še vedno premočna, za moje pojme, jaz ne bi bila zadovoljna s tako postavo..drugače pa presentljivo dobra, ker meni v obleki izgleda vedno zelo debela..

Ni slaba, neki huda lepota pa spet ne, če se malo opusti pri hrani, po moje takoj deset kil gor dobi. Je pa fajn, ker tako poudarja ženstvenost, ozek pas in lepo zaobljena guza.

ne presenetljivo dobra, predvsem pogumna….

Tak bomo rekli, f.ukfehtarji bi žgali še dost dost slabše, pa punc aje dost manj zavaljena kot povprečen dec.

Ma kaj se kurite slinavci.
To je ena praznoglava kmečka deklina za na senik. Idealna tud za nosit krigle na Oktoberfestu, v narodni noši.
Kič od kiča.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Ni čudno, da je imamo v dužbi take težave s prekomerno težo. Na tako sliko bi bilo potrebno lepiti opozorilne napise, kot sedaj na cigarete, ne pa komentarje v stilu ¨prav fajn zgleda¨. Ne zgleda fajn, še manj pa zdravo.

No ja saj ni taka s po tremi Michelin šlauh klobasami , no. Je pa t-i- “curvy” ( oblinasta) deklina, to pa. Bi pa morala pri določenih stvareh malo bolj paziti, kaj da nase, ker ji ne pristoji ravno vse. Samo to.

Tiste njene slike so pa tipične: PRSA VEN, TREBUH NOT!!!
Pa ne dihat… 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

vsekakor bolj zdravo od večine dedcev z bauhi.

vsekakor bolj zdravo od večine dedcev z bauhi.
[/quote]

No, super, pa imamo primerjavo – Danica sodi v rang descev z bir bauhi :))))

New Report

Close