Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Z daljnogledom opazujem v tuja stanovanja

Z daljnogledom opazujem v tuja stanovanja

Sem v 8 štuku, jao kaj vse vidim zvečer, še kateri, ki gledate?

Kaj nezakonitega?

On gleda babe v gatkah ali kaj brez. A tudi čez dan ko se sončijo na balkonu gledaš?

nova
Uredništvo priporoča

pikantne stvari bolj

Nekoč sem zalotil svojega sorodnika pri poslovanju z mafijo. Imel je stanovanje polno denarja, ki ga je moral zapravljati in ga tako prati. Seveda so ga ujeli in njegove pajdaše. Baje zaradi neke starke, ki je vsak dan kukala skozi okno v njegovo stanovanje in ga je na koncu prijavila.

kaj jaz vse vidim k sosedom v koplanici, ko….

Jaz, kadar imam čas, zalezujem soseda, ki razbija vhodna vrata v naši soseski. Ko ga bom dobila pri dejanju, ga bom posnela in posnetek predala policiji. Do zdaj smo ga na žalost samo od zadaj videli, vendar sem pa kasneje ugotovila, da je pravi, ker je imel točno tako jakno, kot jo je opisal sosed, ki ga je videl.
Imamo tudi enega, ki se po polnoči na poti med bloki dere Viiiid in vmes nekoliko preklinja. Tega pa z okna žal ne vidim, ampak enkrat se bom prav oblekla in mu šla razložit, da naj si naredi svoj ključ, da ne bo cela soseska slišala, da ne more noter, ker je zdaj poleti res nadležno to poslušat. Me prav zbudi.
Smo imeli tudi eno bejbo, ki je brez modrca skakala po balkonu in izvajala dramske interpretacije, ampak je zgleda na zdravljenju/odvajanju, ker je že res dolgo ni bilo videti…
Sicer pa vse sorte vidiš brez daljnogleda, raznorazne nagce in nagice in mlade in starejše gospe v perilu. Ni redkost, pa ne gledam namensko tega. Bolj špegam, kako imajo ljudje urejena stanovanja.

Ziher enega starega, kosmatega, trebušastega dedca, ki se matra na školjki.

Enim ljudem je čisto vseeno kaj kdo vidi. Kadar sem pozno zvečer prišla domov, sem videla soseda in sosedo pri prižgani tv, nobenih zaves, rolet…ipd. in hopsasa. Ne da bi hotela, sem velikokrat marsikaj videla. Naj, če jim tako paše 🙂

da lahko jaz opazujem 🙂

Avtor tvoje obnašanje je nenavadno, nezdravo. Posvetuj se s psihoterapevtom.

To je pa scenarij za Tarantina. 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Piši mi na zs

Eden boljših filmov na to temo:

Grace Kelly and James Stewart in Rear window directed by Alfred Hitchcock, 1954

[img]http://1.bp.blogspot.com/_ZjwPoJEEl-o/TERb7oFIm-I/AAAAAAAAASU/ut0rV_eRjrg/s1600/9Nw9YiQw9u1HFBv24R.jpg[/img]

Tole me pa spomne na eno smešno situacijo.

Sem odrasla med stoplnicami in me tuja stanovanja res ne zanimajo, nisem nikdar bla opravljivka. Navajena na vse živo, briga me za ljudi okoli 🙂

No, in smo imeli enga soseda v nasprotnem bloku, ki je večer za večerom sedel za kompjutrom. Res večer za večerom. Pač opaziš ker je vedno isti “kader”, kadar pogledaš na tisti konec, ne daješ pa nobene blazne pozornosti temu. Itak se nič ne vidi. No, saj tudi če bi se, brigalo bi me 🙂

Enkrat pa sem bla na obisku pri starših in smo našli en daljnogled, še iz otroških let. Pa ga malo očistim in pokukam skozi okna, med drugim tudi v njegovo okno. On seveda spet na računalniku. In malo bolje pogledam in vidim, da tip igra poker online!! :)) In smo se tooook narežali potem, da kaj bi blo, če bi ga par večerov mal okol prinašali pa mu denar pobirali in, da bi lahko še dodatno pobirali stave, koliko časa bi trajalo, da mu potegne, da nekaj ne štima :)))

Seveda tega nismo nardili, ker nismo žleht, ampak smešno je pa blo, ni kej :)))

Simpaticno. 🙂

Drugace pa, lovci na zgeckljive prizore, mar si ni boljse zdownloadati nekaj kvalitetnih scen v full HD formatu, kot pa se muciti s 100×100 slikico v daljnogledu?

Super film.

Super film.
[/quote]
Ja, se popravljam: eden (naj)boljših na to temo 😉

Jaz sem že marsikaj videl. Kot otrok mi je bilo zanimivo, predvsem ko se je ena kakšen teden sprehajala gor pa dol gola, dokler ni en bedak šel k njej in ji rekel naj da zavese čez okno…. Nas je pol s kolegi še kakšne par dni po koncu predstave bolela desna roka od žlajfanja 😉

Skratka ene res briga.

ko mi za eno uro posije sonce v spalnico, se naga sončim … blok je postavljen tako, da me nihče ne vidi

vidim fanta soseda, kako ga žlajfa gor in dol večrat dnevno :)))))

New Report

Close