Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Skrivna masturbacija partnerke – da ali ne?

Skrivna masturbacija partnerke – da ali ne?

Sem moški 40+ in sem v resni zvezi nekaj let. S partnerko se razumeva. Imam pa eno vprašanje v zvezi z intimo: partnerka ne more doseči orgazma, zato si pomaga z vibratorjem. Do tukaj vse lepo in prav. Seksava precej poredko, cca 1x ali 2x na mesec. Pri tem sem zadnje čase opazil, da jaz dosežem orgazem, ona pa potem kar neha seksati in se ‘ne zrajca’ do konca s pomočjo vibratorja. Nisem ravno človek, ki bi prosjačil za seks… a če dam pobudo jaz, me običajno zavrne, da ji pač ne paše. A glej ga zlomka… ko me ni doma, se zgodi, da jo občasno NENADOMA prime, da bi se sama zrajcala. Proti temu nimam nič, vsakomur kdaj paše. Ampak ko ji naslednje dni dvorim in jo zapeljujem ter dajem pobudo za intimo… pa reče, da ji ne paše… in ta ‘mi ne paše’ traja vsaj 2 tedna. Seveda, saj se je vmes že zadovoljila in odkljukala zadevo. No ko pa ji zapaše, pa nekako pričakuje, da bom jaz vedno za… le kaj bi se zgodilo, če bi jo jaz 1x zavrnil, pač da mi ‘ne paše’?
Potem sem ji predlagal, da takrat, ko jo prime, da naj počaka name, dokler ne pridem domov. Nikakor ne razume, da mi veliko pomeni bližina in intima z njo, pa saj ne potebujem veliko. Preprosto ne razumem, kaj se dogaja v njej… any ideas?

Verjetno se je naveličala seksa brez orgazma.

To ni nič narobe. Recimo jaz seksam z mojo skoraj vsak dan in res je lepo ampak tudi po seksu včasih še kar nekajkrat mastrubiram. Enostavno imam libida na pretek. Avtor partnerka ti ne dela nič narobe. Nikoli ji ne teži zarad tega. Je prava ženska. Lahko pa se potrudiš,da jo boš iznorel. Jaz sem odkril sistem kjer moji pride tudi 20 in večkrat v eni uri seksa.

nova
Uredništvo priporoča

Če ima partnerka težave z doseganjem orgazma med spolnim odnosom, pa jo poskusi v predigri pripeljati do orgazma. Tako počneva midva in je super. Najprej mene moj obdela do orgazma potem pa še seksava. Tako se med seksom ne obremenjujem z orgazmom (če je, super, če ga pa ni, pa tudi nič narobe). Je pa velika verjetnost, da med spolnim odnosom pridem še enkrat do orgazma. Če bi pa takoj seksala, bi pa z veliko verjetnostjo ostala brez orgazma.

In kakšen sistem uporabljaš, če smem vprašat?

Tebe zavrača. Ni dvoma.

za kadar se tvoji ne da, si najdi par občasnic ☺

Problem je tudi v tem, da ko ji pride 2x-3x, je potem zanjo konec seksa. V predigri običajno še ni dovolj vzburjena, da bi doživela orgazem, tudi sam seks jo nikoli ne pripelje do orgazma, ki ga doseže samo s pomočjo intenzivnega vibratorja.

Problem je tudi v tem, da ko ji pride 2x-3x, je potem zanjo konec seksa. V predigri običajno še ni dovolj vzburjena, da bi doživela orgazem, tudi sam seks jo nikoli ne pripelje do orgazma, ki ga doseže samo s pomočjo intenzivnega vibratorja.
[/quote]

Imaš odgovor, tako je začela in tako bo nadaljevala. Sama si je kriva…

A to mene sprašuješ? Midva sva že prej v predigri drug drugega razvajala z oralo. Vendar sva oba nehala pred orgazmom in prešla na spolni odnos. Mene je ta prekinitev očitno tako zmotila, da potem praviloma ni bilo nič od nič. Mi je vse padlo dol. Zdaj pa se jaz ustavim pred njegovim orgazmom, on pa pri meni nadaljuje do mojega orgazma. Potem pa še seksava. Pri nama to super laufa. Je za poskusit…

Problem je tudi v tem, da ko ji pride 2x-3x, je potem zanjo konec seksa. V predigri običajno še ni dovolj vzburjena, da bi doživela orgazem, tudi sam seks jo nikoli ne pripelje do orgazma, ki ga doseže samo s pomočjo intenzivnega vibratorja.
[/quote]

Zakaj pa ne uporabljata vibratorja v predigri? Pa jo ti z vibratorjem zrajcej do orgazma, potem pa hop še en seks. Dražljaji pri vibratorju so tako intenzivni, da je kar težko konkurirat s kakšnim drugim načinom draženja.


Pred nekaj leti sva šla swingst s parom in od takrat je doma dobesedno znorela. Za takšne orgazme nisem vedel ,da sploh obstajajo. Včasih sem jo štepal pol ure in šele potem ji je prišlo.
No in ,ko se je začela ta multiorgazmičnost je tudi meni vzdržljivost narasla. ,ker po vsakem njenem orgazmu se umiri za minuto,ravno prav ,da lahko zadržujem.
Je pa vzrok te spremembe v podzavesti od tistega swingerskega seksa,ko me je videla z drugo in predvsem,ko je lahko pred menoj skakala po drugem ,popustila neka zavora v tem. Vem,da eni to kritizirate ampak vem tudi,da bi se nama seksualno življenje zmanjševalo,če ne bi stopila v tiste vode. Sicer to sva sam parkrat počela. In še kako je pomagalo. Vsi zadržki so odpadli stran.

to se je tud moji dogajal, zdj pa oralca, ližem ščegija, s prstkom v luknco, ji prhaja, da se kr zvija.
al pa 69 pred sexom.

Očitno seksata na način, ki njej ne ustreza, ker če se dogaja nekaj, kar ti preplavi telo in možgane, ni šanse, da si ne želiš še, pa tudi če je brez orgazma.
Skratka, malo se pogovorita okrog fantazij, želja, potreb … naj si da duška. Ti pa tudi.
Orgazem z vibratorjem je samo telesna sprostitev, ni pa čustvena in ne zalije ti možganov tako kot dober seks.
Ljudje smo vse sorte.

Bi poskusila z menoj, da vidiva kako bo steklo?

Bi poskusila z menoj, da vidiva kako bo steklo?
[/quote]

Če se tvoja žena strinja za trojček, potem mogoče.

Bi poskusila z menoj, da vidiva kako bo steklo?
[/quote]

Če se tvoja žena strinja za trojček, potem mogoče.
[/quote]

Midva sva že dogovorjena, da dovoli, a sva dogovorjena tudi, da se vsi trije pred tem srečamo, da tudi ona spozna to osebo in se potem odloči kako in kaj.
Pošlji mi mail in se bomo dogovorili. ☺

Če se tvoja žena strinja za trojček, potem mogoče.
[/quote]

Midva sva že dogovorjena, da dovoli, a sva dogovorjena tudi, da se vsi trije pred tem srečamo, da tudi ona spozna to osebo in se potem odloči kako in kaj.
Pošlji mi mail in se bomo dogovorili. ☺
[/quote]

No vidiš, da si isti …

Nisi moj tip, za ženo pa ne vem.

Slabi ponaredki nicka Butl TM .. preveč osladno, pravopisno …

Midva sva že dogovorjena, da dovoli, a sva dogovorjena tudi, da se vsi trije pred tem srečamo, da tudi ona spozna to osebo in se potem odloči kako in kaj.
Pošlji mi mail in se bomo dogovorili. ☺
[/quote]

No vidiš, da si isti …

Nisi moj tip, za ženo pa ne vem.
[/quote]

Če se tvoja žena strinja za trojček, potem mogoče.
[/quote]

Midva sva že dogovorjena, da dovoli, a sva dogovorjena tudi, da se vsi trije pred tem srečamo, da tudi ona spozna to osebo in se potem odloči kako in kaj.
Pošlji mi mail in se bomo dogovorili. ☺
[/quote]

Bi poskusila z menoj, da vidiva kako bo steklo?
[/quote]

Mogoče pa se ne posvečaš dovolj emocionalni komponenti seksa. Ko je na samem si lahko v fantazijah predstavlja tisoč in scenarij, na katerega ima verjetno močnejši čustveni odziv in s tem tudi orgazem.

Daj malce variacije uporabit, draži jo dlje brez da jo spraviš do vrhunca (močnejši orgazem na koncu) itd…

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [i]"It is by caffeine alone I set my mind in motion. It is by the beans of Java that thoughts acquire speed, the hands acquire shakes, the shakes become a warning. It is by caffeine alone I set my mind in motion."[/i]

[. Jaz sem odkril sistem kjer moji pride tudi 20 in večkrat v eni uri seksa.
[/quote]

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha……tvoji sploh še nikol ni šršlo, če take govoriš!!!

A sploh kateri pride ob nabijanju? Meni se zdi to skoraj nemogoče.

Dragi avtor, tako pač je, da smo ženske, ki NIKOLI ne dosežemo orgazma z moškim. NIKOLI. Torej, zamisli si, kako je to tečno, kar naprej seksati in nič doživeti. Ko pa se sama, je orgazem v minutki. In verjemi, da nisi ti kriv. Sem sama sprobala kar nekaj zelo, zelo privlačnih moških in ti povem, da je enako. Sama dosežem orgazem takoj, z moškim pa nikoli, v nobenih pogojih, nikakor.

Zdaj sem se s tem sprijaznila.

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha……tvoji sploh še nikol ni šršlo, če take govoriš!!!
[/quote]

Iz prve roke (in s prvo roko, ha ha) lahko povem, da je možno. Tudi več, samo se naveličaš.

Ampak useka zares prvi, drugi, potem je več ali manj samo še refleks. Telo se pač odzove na dražljaj, ne vem, kaj je to takšnega.

Še to ti povem: orgazem ni tako zelo pomemben. Če je seks tak, kot mora bit, bo to špilalo ne glede na orgazem, ker so tudi občutki pred orgazmom zelo prijetni. Mene orgazem pogosto celo boli in mi je neprijeten.

Njeno rajcanje z vibratorjem nima s seksom nič. Če je zrajcana, prideš ti, se sprazniš, ona ni potešena. Kakšno ima torej vezo? Očitno ji pač ni do intime s tabo. Rešujta to, ne tvojo neizpraznjenost.

New Report

Close