Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Afrodita marmelada

Afrodita marmelada

Zivjo:) prebrala sem ze nekaj objav o afroditi marmeladi, ker pa jo bom letos prvic uporabila pa imam se vedno nekaj vprasanj na katere nisem nasla odgovora. Imam srednje svetlo polt ali pa celo malce zvetlejso in si zelo zelim priti iz dopusta z lepo rjavo poltjo
Zanima me:
•Koliko nanosov je v 200 ml posodici
•Kdaj je najboljsi cas za uporabo (dopoldan/popoldan in priblizno ob kateri uri)
•Ali jo je treba ponovno nanesti , ce se grem namakati v morje
•Ali se moram namazati cela(se bo to poznalo na brisaci?) Ali je boljse ce si namazem recimo najprej hrbet in potem ko se bom obrnila se sprednji del?

Odgovori bi mi prisli zelo prav, hvala:)

Jaz sm jo letos prvič uporabla in to od 1. dne na morju.
Kot 1.morš vedt, da ta marmelada nima 0 zaščite.
Jaz sm jo v bistvu uporabljala bolj kot nego, ker vsebuje velik vrst olj. Z njo sm se namazala še pred prihodom na plažo. Po celem telesu. Itak pa smo bili cel cajt med 11 in 16h v senci.
Ta marmelada je ful mastna. Jaz sm se mazala z njo bolj v tankem sloju. Sm šla v vodo 3x po tem, pa sm še zmer bila mastna. Ne pušča nobenih sledov npr na brisači, obleki…sam razmazat si jo morš dobr.
Zdej kakšno oz kolk barve dobiš od marmelade glih ne vem, ker jaz barvo kr hitr dobim. Je pa res, da ko sm prišla v Lj, so mi vsi govoril kolk si rjava 🙂 a je za to krivec glih marmelada, ne vem?
Skratka kljub temu da nima zaščite me ožgal ni nič, ampak kot sm napisala, sm se v tistih kritičnih urah držala sam sence, edin ko sm šla v vodo sm bila na soncu. Na soncu sm bila nekje od 17h naprej.
Aja, ker je marmelada mastna, se jaz nism kaj preveč mazala z njo. Tud ko sm prišla vn iz vode, sm imela gor še prejšnji sloj. Mogoče v celem dnevu, da sm se z njo namazala 2x, izjemoma 3x. To eno marmelado nas je uporabljal ca 5 ljudi, tud 2 tipa 🙂 pa mislm, da jo je še pol v škatli.

Jaz sm jo letos prvič uporabla in to od 1. dne na morju.
Kot 1.morš vedt, da ta marmelada nima 0 zaščite.
Jaz sm jo v bistvu uporabljala bolj kot nego, ker vsebuje velik vrst olj. Z njo sm se namazala še pred prihodom na plažo. Po celem telesu. Itak pa smo bili cel cajt med 11 in 16h v senci.
Ta marmelada je ful mastna. Jaz sm se mazala z njo bolj v tankem sloju. Sm šla v vodo 3x po tem, pa sm še zmer bila mastna. Ne pušča nobenih sledov npr na brisači, obleki…sam razmazat si jo morš dobr.
Zdej kakšno oz kolk barve dobiš od marmelade glih ne vem, ker jaz barvo kr hitr dobim. Je pa res, da ko sm prišla v Lj, so mi vsi govoril kolk si rjava 🙂 a je za to krivec glih marmelada, ne vem?
Skratka kljub temu da nima zaščite me ožgal ni nič, ampak kot sm napisala, sm se v tistih kritičnih urah držala sam sence, edin ko sm šla v vodo sm bila na soncu. Na soncu sm bila nekje od 17h naprej.
Aja, ker je marmelada mastna, se jaz nism kaj preveč mazala z njo. Tud ko sm prišla vn iz vode, sm imela gor še prejšnji sloj. Mogoče v celem dnevu, da sm se z njo namazala 2x, izjemoma 3x. To eno marmelado nas je uporabljal ca 5 ljudi, tud 2 tipa 🙂 pa mislm, da jo je še pol v škatli.
[/quote]

Zagorele punce trgajo gače 😉

Tudi jaz sem uporabljal marmeladno kremo zadnjih nekaj let in je res super po enem tednu sem zagorel kot kakšen zamorec. 😉

Jaz bi jo na tvojem mestu uporabljala popoldne na šibkejšem soncu … sicer te zna opeči. Ali pa jo uporabi na primer samo po nogah, kjer sonce manj prime, po ramenih in dekolteju pa ne.

Jaz sm jo letos prvič uporabla in to od 1. dne na morju.
Kot 1.morš vedt, da ta marmelada nima 0 zaščite.
Jaz sm jo v bistvu uporabljala bolj kot nego, ker vsebuje velik vrst olj. Z njo sm se namazala še pred prihodom na plažo. Po celem telesu. Itak pa smo bili cel cajt med 11 in 16h v senci.
Ta marmelada je ful mastna. Jaz sm se mazala z njo bolj v tankem sloju. Sm šla v vodo 3x po tem, pa sm še zmer bila mastna. Ne pušča nobenih sledov npr na brisači, obleki…sam razmazat si jo morš dobr.
Zdej kakšno oz kolk barve dobiš od marmelade glih ne vem, ker jaz barvo kr hitr dobim. Je pa res, da ko sm prišla v Lj, so mi vsi govoril kolk si rjava 🙂 a je za to krivec glih marmelada, ne vem?
Skratka kljub temu da nima zaščite me ožgal ni nič, ampak kot sm napisala, sm se v tistih kritičnih urah držala sam sence, edin ko sm šla v vodo sm bila na soncu. Na soncu sm bila nekje od 17h naprej.
Aja, ker je marmelada mastna, se jaz nism kaj preveč mazala z njo. Tud ko sm prišla vn iz vode, sm imela gor še prejšnji sloj. Mogoče v celem dnevu, da sm se z njo namazala 2x, izjemoma 3x. To eno marmelado nas je uporabljal ca 5 ljudi, tud 2 tipa 🙂 pa mislm, da jo je še pol v škatli.
[/quote]

Zagorele punce trgajo gače 😉

Tudi jaz sem uporabljal marmeladno kremo zadnjih nekaj let in je res super po enem tednu sem zagorel kot kakšen zamorec. 😉
[/quote]

Hehe, fajn 🙂

za “after” (ko ste opečene) imajo pa jogurt ☺

Pa mleko s kockami ledu notr 🙂

Hvala vsem:) a mogoce kdo ve se za kaksn izdelek k se ga lahko uporabi vedno po soncenju?

Sem se mazala in ni bilo nobene razlike razen, da sem bila vsa mastna. Za na sonce se je pa potrebno namazati s faktorjem. Drugace pa nisem bele polti, amoak mi je pa grdo, ce je nekdo zelo rjav, ker se vsakega postara. Najbolj so mi hecni anglezi, ki imajo belo modro polt in se prazijo na 40 C, da so vijolicne barva.


senca in hladen tuš ☺

Pa mleko s kockami ledu notr 🙂
[/quote]
jogurt imajo

ledu pa ne – blebečeš
http://www.kozmetika-afrodita.com/slo/beauty-care/izdelki/linije/zascita-pred-soncem/sun-care/

Porjavelost je odvisno od tipa kože. Koliko imaš pigmenta. Noben solarij, sonce, kreme za porjavitev kože ti ne bodo pomagale, če nimaš pigmenta. Kot je južna napisala edino nahraniš kožo s to kremo. Denar boš vrgla stran za brez veze.

Ne uporabljam nič po sončenju. Ko pridm iz plaže, se obvezno stuširam in namažem z mlekom za telo, ki ga uporabljam skoz, tud doma. Sama uporabljam mleko za telo od Nivee.

Sej k sm na soncu se me prime sam res zlo pocas pa mal ampak kukr se govori da res pomaga se mi splaca probat

Pa mleko s kockami ledu notr 🙂
[/quote]
jogurt imajo

ledu pa ne – blebečeš
http://www.kozmetika-afrodita.com/slo/beauty-care/izdelki/linije/zascita-pred-soncem/sun-care/
[/quote]

Ok, nism misla zdej na to kaj imajo. Poznam pa neki primerov, ko jih je ožgal sonce, so bili rdeči, jih je pekl in so se mazal z mrzlim mlekom. Baje ful pomaga.

Drž se sence, na sonce pejt šele okol 17h (pa še takrat zna bit sonce kr močno, smo bili na plaži nekje do 19h, pa je 2 dni sonce žgal še ob 18h), sploh če letos še nisi bila na morju. Boš vidla, da boš dobila vseen lepo barvo. Najhuj je tist, ko te sonce ožge.

Drž se sence, na sonce pejt šele okol 17h (pa še takrat zna bit sonce kr močno, smo bili na plaži nekje do 19h, pa je 2 dni sonce žgal še ob 18h), sploh če letos še nisi bila na morju. Boš vidla, da boš dobila vseen lepo barvo. Najhuj je tist, ko te sonce ožge.
[/quote]

Aja, pa svetujem ti, da predn greš na morje, da si doma nardiš piling kože.

Kako oz s cim si pa to lahko nardim?

Marmelada ni nič drugega kot masten žele z dodano barvo. Ko se namažeš, si vsa mastna, cunje se ti lepijo na kožo in tudi umažejo se.
Ni šans, da bi jo lahko uporabljala namesto body milka – preveč se lepi.

Tudi z umivanjem gre težko s kože, ko pa se končno umiješ, izgine tudi vsa barva (jasno).

Pred nekaj leti, ko je prišla na prodajne police, je bila pravi hit, zdaj jo kupi redkokdo (zaradi slabih izkušenj).

Jaz uporabljam od Nivee kremni piling za telo. Drugač pa lahk na netu najdeš ful tega, pa tud recepte kako si ga sama nardiš. Vem, da eni uporabljajo sol, sladkor….

Ne uporabljam nič po sončenju. Ko pridm iz plaže, se obvezno stuširam in namažem z mlekom za telo, ki ga uporabljam skoz, tud doma. Sama uporabljam mleko za telo od Nivee.
[/quote]

Jst isto uporabljam to mleko je super zadeva. Brez nkega bi se čisto olupil; tako pa ni težav.

To je res da je ful mastna, zato sm se jaz mazala v tankem sloju, pa še to ne po vsakem kopanju. Večinoma sam 2x na dan (1x še pred prihodom na plažo in pol še enkrat na plaži ko sm se že 2-3x kopala). Ni pa res da pušča madeže na cunjah. Sm nosila večinoma bele majčke, pa niso bile zarad marmelade niti mal umazane, tud brisače ne. Se morš pač dobr razmazat.

Bom probala ta kremni piling od nivee:) hvala

Pojdi v drogerijo in kupi za po soncenju, ce imajo sem sprobala sta mi ok Sebamed ali pa od Corine de Farme, ki je v modrem loncku in stane 7,00 eur, sicer so mi tudi izdelki s soncno zascito vsec od Corine de Farme. Vcasih sem imela vse od Nivee, sedaj sem pa zamenjala in mi izdelki od Corine de Farme bolj odgovarjajo. Kupim si njihove sampone in balzame, mleko za telo, tus gel in tudi kremo za obraz in okoli oci in pa njihovo micelarno vodico. Cene so pa se bolj ugodne kot od Nivee. Vcasih se splaca poslusati kaksen nasvet prodajalk, ki imajo povratne informacije strank.

Pa da ga ne boš prevečkrat uporabljala. 1-2x na mesec je čist ok. Zato je fajn, da si ga nardiš dan ali 2 predn greš na morje, da odstraniš odmrle celice.

New Report

Close