Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek naveličana svojega videza…

naveličana svojega videza…

Imam zelo svetlo polt, naravne lase dolgočasne temno rjave mišje barve, zato se barvam na platinasto, ki mi, po mnenju ljudi sede, imam modre oči… Pa sem naveličana tega “barbika” videza. Moški imajo do mene že a priori odnos v smislu “ta je pa živahna” in me ne jemljejo resno, kar mi gre na živce. Meni so temnejše ženske z rjavimi očmi, bogato rjavo barvo las prav lepe. Žal sem prebleda za temnejšo barvo. Po drugi strani me pa platinasta naredi saj malo zanimivo… Se mi zdi, da je sicer blond najbolj dolgočasna barva na ženski… Blondinke, ste zadovoljne s svojo barvo?

Nisem blondinka, tako da na vprašanje ne morem odgovoriti, ampak me zanima zakaj ravno platinasto blond? Če ste se je naveličali in vam temna barva ne pristoji, je med tema dvema skrajnostima cel spekter barv. Mogoče kakšna temnejša blond barva?

Če si še v samskem stanu, se lahko dogovoriva za srečanje, ker bi te rad pobolje spoznal.
Lahko bi ti svetoval tudi glede barve las, ker je sedaj težko svetovati na slepo, ko človeka ne vidiš in ne veš, katera barva las se mu resnično poda.

Uporabi keune, ker druge se sperejo v neko čudno svinjarijo. Sem temnopolta peroksidna blondinka, ki ima tako uničene lase, da se lahko počeše samo še s Tangle teezer krtačo iz mimovrste.

Sem blond in se nisem doživela da me ne bi jemal resno mislim da se Obnašaš neresno (sprašuješ brezvezne stvari) torej? Nekaj ukreni glede tega in ne barva las nima vpliva

Saj obstaja pa res cela paleta drugih barv za takšne svetlopolte kot si ti, npr. svetlo rjava barva, temno blond …

Kdo je resen in kdo ne se da razbrati iz stila oblačenja, načina hoje in seveda pri pogovoru, a če prvo dvoje ne šrima do njega niti ne pride, če se prvo dvoje zdi vredu, pa pride do pogovora in se pri njem lažje razbere kako in kaj.
Barva las ne igra nikakršne vloge.

Kdo je resen in kdo ne se da razbrati iz stila oblačenja, načina hoje in seveda pri pogovoru, a če prvo dvoje ne šrima do njega niti ne pride, če se prvo dvoje zdi vredu, pa pride do pogovora in se pri njem lažje razbere kako in kaj.
Barva las ne igra nikakršne vloge.
[/quote]

Sem se ugriznil v jezik in moram še to dodati. Barve, ki so podobne naravnem ne igrajo bistvene vloge, bolj me zmotijo barve, kot so zelena, vijolična in podobno, te me odvrnejo od pogovora in za tako osebo bi rekel, da ni resna (tak občutek bi dobil), čeprav vemo, da nas le ta.mnogokrat zavede.

Kdo je resen in kdo ne se da razbrati iz stila oblačenja, načina hoje in seveda pri pogovoru, a če prvo dvoje ne šrima do njega niti ne pride, če se prvo dvoje zdi vredu, pa pride do pogovora in se pri njem lažje razbere kako in kaj.
Barva las ne igra nikakršne vloge.
[/quote]tudi stil oblačenja nima veze z resnostjo daleč od tega morda se se nisi uštel predvsem je pogovor tisti razpoznaven in nasplošno neko oddajanje bi rekla

Kdo je resen in kdo ne se da razbrati iz stila oblačenja, načina hoje in seveda pri pogovoru, a če prvo dvoje ne šrima do njega niti ne pride, če se prvo dvoje zdi vredu, pa pride do pogovora in se pri njem lažje razbere kako in kaj.
Barva las ne igra nikakršne vloge.
[/quote]tudi stil oblačenja nima veze z resnostjo daleč od tega morda se se nisi uštel predvsem je pogovor tisti razpoznaven in nasplošno neko oddajanje bi rekla
[/quote]

Bi rekel, da igra vlogo, a tu mislim predvsem na tisti slog, ko nekatere izgledajo kot pocestnice, nisem mislil elegance in smisla za modo, to nekatere imajo, druge pač ne in zato niso nič manj razgledane
Pogovor je merilo, čeprav se da tudi tukaj nekaj časa fejkati, če imaš vsaj malo soli v glavi.

Jaz sem zadovoljna. Ti pa ne boš nikoli, če se boš barvala v upanju, da boš moškim všeč.

New Report

Close