Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost zdim se prevec potreben

zdim se prevec potreben

hej:) sem fant in pocasi bom dopolnil 17 let, sportnik, z vsakodnevnimi treningi. V zadnjem casu se mi pojavlja problem da sem veeees cas potreben in non-stop razmisljam o seksu oz puncah… nisem zbran niti pri treningih, niti pri ucenju… kaj naj naredim?

Da se sprostiš. S punco ali brez, tvoja odločitev.

punce zal nimam, sam pa se velikokrat, vcasih tudi 3x dnevno, ampak se kar naprej mislim samo na te stvari… res nevem kaj naj se nardim, ker sem potreben cele dneve

nova
Uredništvo priporoča

Večkrat si ga zdrkaj pa bo 🙂

Probi enkrat zdrkat sam takrat ful pac d si pol mrtu in se ti ne da pol vec…men je to pomagal sam sej zdej si u teh lezdej in je to normaln hormoni in to…sam useen pazi d ne ratas osvisn k bo pol hudo hh

sem ze tut to probal, in sem drkal vec kot 1h pa ja je noroooo pasal in sm potem bil zloo utrujen sam vseen me je k mal zatem primlo da bi se :/

Uff…ja pol pa pejt h zdravniku sj ni nc tazga pa se nobenmu nebo povedu

kaj pa lahk zdravnik nardi pri tem?

kaj pa lahk zdravnik nardi pri tem?
[/quote]
Ja ok nc…ne sj je ok ce pac drkas sam ce to ovira pr usakdanjih opravilih je to odvisnost in ti lahko pomagajo sam ljudje k se s tem ukvarjajo…zdravniki

kaj pa lahk zdravnik nardi pri tem?
[/quote]
Ja ok nc…ne sj je ok ce pac drkas sam ce to ovira pr usakdanjih opravilih je to odvisnost in ti lahko pomagajo sam ljudje k se s tem ukvarjajo…zdravniki
[/quote]

A si mogoče samska?
Jaz bi te povabil na drink. 🙂

Probaj si ga več krat zdrkat, po tri krat dnevno npr. zjutraj, popoldan in pred spanjem boš vidu bo pomagalo 🙂


Ja ok nc…ne sj je ok ce pac drkas sam ce to ovira pr usakdanjih opravilih je to odvisnost in ti lahko pomagajo sam ljudje k se s tem ukvarjajo…zdravniki
[/quote]

A si mogoče samska?
Jaz bi te povabil na drink. 🙂
[/quote]
Ej clovek js mam 14 let…in ti pomojm nism kul k sklepam d si starejs…isci dalje hah

A si mogoče samska?
Jaz bi te povabil na drink. 🙂
[/quote]
Ej clovek js mam 14 let…in ti pomojm nism kul k sklepam d si starejs…isci dalje hah
[/quote]

lahk bi midva se kej zmenla, ce si za?:)


Ej clovek js mam 14 let…in ti pomojm nism kul k sklepam d si starejs…isci dalje hah
[/quote]

lahk bi midva se kej zmenla, ce si za?:)
[/quote]
Ej ful bi hh…mislm sam s kje si sploh k se ne morm kr tko vozit okol in aja mogoc kak kontakt al neki?

lahk bi midva se kej zmenla, ce si za?:)
[/quote]
Ej ful bi hh…mislm sam s kje si sploh k se ne morm kr tko vozit okol in aja mogoc kak kontakt al neki?
[/quote]

am a mas snapchat al pa neki?

Če si ga boš po 3x na dan zdrku bo sigurno pomagal 🙂 pa ne rabš vsakič po 1h hehe čene ti ne bo ostal časa za ostale stvari xD. Zdravnik ti pa tu ne more nič pomagat ker hormoni pač delajo svoje 🙂

A si mogoče samska?
Jaz bi te povabil na drink. 🙂
[/quote]
Ej clovek js mam 14 let…in ti pomojm nism kul k sklepam d si starejs…isci dalje hah
[/quote]

Pol pa res ne bo šlo…js sm 19 pa sm mislu, da si tud ti starejša…tud zdele vidm, da si že enga našla 😛

Bom še teb dal en nasvet, k sm bil tud jst v istem dve leti nazaj.
Res se probi potrudt, da zmanjšaš ta čs k drkaš, jst sm pr seb vidu, da ko sm nehal sm mel dost več kondicije in moči in tud bol se mi je dalo na treninge hodt, kr doklr sm si ga drkal, se mi pol ni nič dalo. Razmišla pa itak vsak, jst grem zdej tečt ene 10km, če začnem preveč razmišlat o takih stvaren in sem pol dober, teb bi tud neki tazga svetoval, al pa če greš še v fitnes, pač zaposlit se morš, da ne razmišlaš sm o seksu in puncah, pa še telo si boš fajn izoblikval. 😉


Ej ful bi hh…mislm sam s kje si sploh k se ne morm kr tko vozit okol in aja mogoc kak kontakt al neki?
[/quote]

am a mas snapchat al pa neki?
[/quote]
Ja snep mam radamamananas in ja…je fejk

am a mas snapchat al pa neki?
[/quote]
Ja snep mam radamamananas in ja…je fejk
[/quote]

sem te dodal

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close