Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Tanja Fajon

Tanja Fajon

Hoče legalno pot iz afrike v Evropo in migrantom podeliti vize.

Veste zakaj Tanjo Fajon boli kita, ker sama nima otrok in živi v utrdbi v bruslju potem pa stresa take bedarije.

majo pa zato prišleki več otrok, tako da se zgliha.

to je hči enega najvplivnejših komunistov bivše juge

avstrijci si prizadevajo da bi zaprli sredozemsko pot, bilo včeraj v kleine zeitung

ladje prihajajo od povsod, dve ruti sta iz egipta, ne le ena

naši komunistični mediji pa molčijo

nova
Uredništvo priporoča

Kaj se bodo jodlarji za sredozemsko pot brigali, če sploh morja nimajo. Oni naj pazijo na alpsko pot, na krave in na mleko.

evo vam domet oboževalca komunistične tanje:)))

Kako veš, od kje, da je bil eden najvplivnejših komunistov bivše juge??
Slučajno sem ga poznala , komunist je menda res bil, vpliven pa ne. Eden najvplivnejših;))
Res me zanima od kje ti ta podatek.

evo vam domet oboževalca komunistične tanje:)))
[/quote]

Tanja lahko govori o sredozemlju, ker je iz sredozemske države. Jodlek pa naj zrihta, da bodo novi Avstrijci iz Sirije dostojno živeli med alpskimi kravami, ki jih niso vajeni.

Očitno alpski skijaši ne znajo svoje meje zavarovat, da s prstom naokoli kažejo.

Njen oče je bil Bogdan Fajon-Fogi (že precej časa pokojni). Bil je v službi na RTV, kjer je bil dolgoletni urednik TV Dnevnika.

Tak predlog pomeni totalen kolaps, s takim predlogom in sprejetjem povzročiš edinole to, da se bo dvignila cela Afrika…, potem pa bo EU preplavljena in uničena. Nihče od teh akterjev uničenja EU ne pomisli kaj potem z vsemi temi ljudmi početi, seveda nič in to je recept za sprožitev kaosa in vojne. Fajnovo bi morali zapreti in obsoditi zaradi vele izdaje!!! Osebno mislim, da ta samomorilski predlog ne bo sprejet, so bolj bolne ideje… Če bi bilo res tako navdušenje nad masovnim uvozom Afričanov, bi se to že dogajalo tako pa SD in še ena levičarska stranka osamljeni forsirata tak poguben in naravnost zločinski predlog.

Kako veš, od kje, da je bil eden najvplivnejših komunistov bivše juge??
Slučajno sem ga poznala , komunist je menda res bil, vpliven pa ne. Eden najvplivnejših;))
Res me zanima od kje ti ta podatek.
[/quote]
Na tem forumu opažam, da nekateri pišejo “ke u tri dni”. Enostavno si nekaj izmislijo. Če pa kdo misli, da je kaj v zvezi s tistim portalom “Odkrito pod skrivnimi kamni”, se krepko moti. Kdor pozna oba – Fogita in hčerko – lahko vidi, da je Tanja zelo podobna očetu.
Je pa res, da je bil udbovec. Saj na mesto urednika TV Dnevnika v Jugi ni mogel nihče, ki ni bil v tej “službi”.

Me zanimajo njene povezave z Magnusom Berglundom, novinarjem finske televizije, avtorjem predvolilne oddaje Resnica o Patriji.

Dajmo še kakšno o tem reči.

New Report

Close