Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek A mi lahko nekdo razlozi,kaj pocne levak Berglez na Brezjah??

A mi lahko nekdo razlozi,kaj pocne levak Berglez na Brezjah??

A sploh zna mozakar molit,recimo?

za to, znajo molit vsi. Verjemi.
Nekateri to žal ugotovijo prepozno, ampak tako pač je. Svobodna je naša volja, ali bomo v življenju luč ali tema. In to, kar si za časa življenja, to prejmeš po smrti.

Cerkev je v osnovi itak levičarska organizacija – pomagaj revnim itd. Jezus ni imel nobene desničarske ideje, tako da ne vem, zakaj se ravno neki desničarji pretvarjajo, da je njihov idol, če delajo vse kontra.

nova
Uredništvo priporoča

Pa zanima me tudi, kaj delajo desničarji pri organizaciji, ki ima uradno politiko takšno:

[img]https://static.independent.co.uk/s3fs-public/styles/article_small/public/thumbnails/image/2016/03/25/09/pope-francis-1.jpg[/img]

Se imaš skoraj za boga, da boš presojal, kdo sme molit na Brezjah in kdo ne!
Zaradi takih kot ti, so/smo potem kristjani na slabem glasu 🙁


Kje si ti prebral,da mu kdo prepoveduje srat z svojo komunajzersko ritjo kjerkoli??

Levak hodi spijunirat tja nič drugega.

Levak hodi spijunirat tja nič drugega.
[/quote]

Ali je pa kaj bolan, pa se je pokakal od strahu.

Mene bolj zanima, kako bi izgledal Radovan Karađić v mošeji?

In kaj zdaj? Kolikor vem, se cerkvenih dogodkov lahko udeleži kdorkoli. Dobrodošel je prav vsak. A zdaj boš pa ti diktirala, kdo se dogodka lahko udeleži in kdo ne? Si ti organizator? Si ti Bog? Ne. Torej odj*ebi.

Kaj počne Brglez na Brezjah?

Vprašaj ga, če si firbčna, kako naj mi to vemo?
In zakaj ne bi smel iti na Brezje samo zato, ker je “levak”?

Tip ma verjetno kaj cekinov, to pa maškaram pride prav, tu ni važno al beli al rdeči, tu so važni zelenci.


Kdo pa je to maskara?

[img]https://iwsmt-content-ok2nbdvvyp8jbrhdp.stackpathdns.com/7182012042256iwsmt.jpeg[/img]

Mene pa zanima, če prvič gredo tudi grešni in podkupljivi župniki v nebesa in kateri papež je pravi, Benidikt ali Frančišek?


Kje si ti prebral,da mu kdo prepoveduje srat z svojo komunajzersko ritjo kjerkoli??
[/quote]

Ali ni nekje nekdo rekel: “Po njihovih besedah jih boste spoznali!”
Umazan jezik – umazana duša

Ne poznaš prilike iz Svetega pisma o tem, da je ena izgubljena ovčica, ki se vrne na pravo pot, več vredna od 99 ovčic, ki ves čas sledijo pastirju? Sramota, da vernik tega ne pozna, jaz ateist pa sem prebral Sveto pismo.

Pa se prav posebej so v tv dnevniku najavili,da se je mase v Brezjah udelezil Milan Brglez :-))))))

Nič jim ne koristi, ker vsega pa tudi Allah ne odpusti. Glavo stran, bolje deluje, zanima me, če bi mene čakalo 72 fantov?


On denar nakazuje v Mehiko:-))) Ni sans da bi Brglez dajal denar cerkvi.
Ni pa jasno kwa je delu tam??

Za Brgleza je bil to dogodek kot vsak drugi. Isti dan je bil tudi na Paradi ponosa. A ga kdo mogoče za to uvršča med istospolne?

Ja kaj pa veš.

Torej je bil 2x med homoseksualci v kiklah?

Brglez je bil baje zvezda na gay paradi

http://www.vecer.com/ulice-ljubljane-v-mavricnih-barvah-6271928

Ker Pahor ni imel časa in Brglez kot presednik državnega zbora, v takem primeru opravlja funkcijo presednika države in je že PR ugotovil, da bi bila smiselna udeležba presednika države tako v Brezjah kot na gay paradi in od tod njegova udeležba. Lahko pa je samo ljubitelj verskih obredov in gay parad, pa tega nismo vedeli, torej danes smo izvedeli.

New Report

Close