Forum: Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Ko se na telefon od nekoga oglasa partner

Nova tema
Default avatar evo zato 18 Jun 2017 20:27

Moj mož se oglasi, če mu jaz rečem, da se oglasi. Včasih je tako, da imam ravno mokre roke ali kaj podobnega in mu rečem, naj se oglasi in reče, da bom čez deset sekund. Ker drugače bo odzvonilo in se mi ne da potem klicati nazaj, evo.

Odgovori Citiraj sporočilo Povezava Prijavi objavo
Default avatar Tisa_R 18 Jun 2017 21:33

Ja, včasih se oglasim, in sicer kadar je na drugi strani član družine ali skupni prijatelj. Še nikoli mi nihče ni rekel, da bi ga to motilo. Od dobrih prijateljev in družinskih članov sicer pričakujem, da mi kaj takega omenijo.

Na tak način dostikrat kaj uredimo ter se dogovorimo mnogo prej, kot če bi čakali, da bo moj partner dosegljiv.

Partner se na moj telefon oglasi, kadar ga izrecno prosim.

Default avatar Desiderius_da_Pietri - mobi 19 Jun 2017 08:26

Nekoc je nekdo (mislin da nek rimski cesar) zagovarjal pravilo: deli in vladaj. Ta modri moz je vedel, da so majhne, razdrobljene druzbene celice lazje vodljive, saj so zivljenjsko odvisne od posredovanja tretjega. Mislim, da bi bil zelo zadovoljen, ko bi bral odgovore v tej temi... tako gorecih vernikov, povsem od zunanjega posredovanja odvisnih podloznikov, si lahko vsaka oblast zgolj zeli.

Ko ljudje, ki bolj ali manj zivijo iz rok v Usta, cutijo neznansko potrebo po tem, da so dosegljivi za vsako nekogarsno muho in ljubosumno skrbijo, da priloznosti (od zunaj) ne bi dobil niti tisti, ki naj bi mu bil najblizji, lahko govorimo o najbolj popolni suzenjski vdanosti.

Default avatar mama4-5 19 Jun 2017 09:21

To oba počneva redno, nisva partnerja, sva mož in žena- to pomeni: zaupanje

Default avatar se strinjam 19 Jun 2017 09:30

Midva se nikoli ne javljava na tel.drug drugega. V izjemnih primerih mogoče- takrat točno prosiva drug drugega: javi se, če kliče ta ta ta... mora biti res nekaj izrednega...pa da je dotični takrat nedosegljiv....

Default avatar nespoštovanje 19 Jun 2017 09:58

Prikaži citatmama4-5 napisal:
To ni nobeno zaupanje, ampak nespoštovanje klicočega. Če kličem tebe, želim govoriti s teboj in ne s tvojim zaupljivim možem. Ko bom hotela govoriti z njim, bom klicala njega na njegovo številko na njegov telefon!
Običajno so taka oglaševanja preverjanje partnerja, pa potem mož kar nekaj sprašuje ženino prijateljico ali pa še sam ne ve, kaj bi povedal. Bedasto.
V bistvu si o takih partnerjih mislim bolj slabo.

Default avatar nespoštovanje 19 Jun 2017 10:00

Prikaži citatse strinjam napisal:
Midva se nikoli ne javljava na tel.drug drugega. V izjemnih primerih mogoče- takrat točno prosiva drug drugega: javi se, če kliče ta ta ta... mora biti res nekaj izrednega...pa da je dotični takrat nedosegljiv....
Tudi midva tako.
S tem, da ko ima en prazno baterijo in da telefon filat, komot vzame telefon drugega in brska po netu, s tem sploh nimava težav, da bi si brskala po telefonih, pa mislim, da si sporočil ne bereva, vsaj jaz jih ne.

Default avatar Desiderius_da_Pietri - mobi 19 Jun 2017 10:01

Uf, koliko domisljavosti premorejo nekateri.
---
Ta tema mi postaja zanimiva. :-)))

Default avatar se strinjam 19 Jun 2017 10:10

Prikaži citatnespoštovanje napisal:
Prikaži citatse strinjam napisal:
Tudi midva tako.
S tem, da ko ima en prazno baterijo in da telefon filat, komot vzame telefon drugega in brska po netu, s tem sploh nimava težav, da bi si brskala po telefonih, pa mislim, da si sporočil ne bereva, vsaj jaz jih ne.
No, s tem se pa ne strinjam. Samo v nujnih primerih, dogovorjenih se oglašava drug za drugega. Po njegovem tel. nikoli ne brskam. Če hočem na internete, imam za to računalnik. Telefon imam za telefonirat ;).

Default avatar pici micci 19 Jun 2017 10:14

Koliko problemov in travm naredim, če rečem partnerju, naj se oglasi na moj telefon, kadar kliče skupni znanec, jaz pa se takrat ne morem oglasiti.

Ej, vseeno mi je.

Default avatar briga me 19 Jun 2017 10:17

To ni nobeno zaupanje, ampak nespoštovanje klicočega. Če kličem tebe, želim govoriti s teboj in ne s tvojim zaupljivim možem. Ko bom hotela govoriti z njim, bom klicala njega na njegovo številko na njegov telefon!
Običajno so taka oglaševanja preverjanje partnerja, pa potem mož kar nekaj sprašuje ženino prijateljico ali pa še sam ne ve, kaj bi povedal. Bedasto.
kaj si ti misliš, mi bomo tako kot doslej, vse je naše in vsi uporabljamo vse, ničesar ne skrivamo! Če pa dojemaš to kot nespoštovanje, pa itak nimaš z nami kaj iskati.

Default avatar mehanik1 19 Jun 2017 10:18

glej, napačno je, da vse gledaš samo s tvoje pozicije in sodiš o tem.....sam recimo včasih potrebujem neko informacijo od neke druge familije, pri tem ni važno s kom govorim....kličem enega se ne javi, kličem drugega, se ne javi....jaz sem ful zadovoljen da se mi kdo javi na telefon, ker tudi, če ni lastnik telefona, lahko rešim večino zadev, prav tako mi je vsak odgovor, kje je klicoči boljši, kot da ni odgovora ( če že potrebujem dotičnega)... torej lahko rečem, da je nespoštovanje do mene, ker žena ne dvigne moževega telefona, da se zmenimo za kofe, tako da moram potem še ženo klicat, čakat na povratni klic, ponavljat klic itd...pa tega ne bom rekel, ker je to stvar edino uporabnikov telefonov in ne tistih, ki kličejo na te telefone.

Default avatar tsj 19 Jun 2017 10:20

Javljava se samo vsak na svoj telefon. Na njegovega bi se mogoče javila, če bi nekdo večkrat (velikokrat) klical, mož pa še dolgo ne bi bil dosegljiv.

Default avatar jojojojjjj 19 Jun 2017 10:26

Kaj vse enim greni lajf?????
Ma eni sta čukjeni do amena, vsakemu telefonu je moč prisluškovati, a vi traumirate o neki intimi in zasebnosti! Bebčki!

Default avatar Molimo za uboge na duhu MONa TM 19 Jun 2017 10:40

tako, kot ne oblečeva gat drug od drugega, se ne oglašava na mobi drugega.
Se pa zgodi, da ga drug drugemu prineseva, če je drugi izven slišnega polja zvonjenja oz. poveva, da je mobi zvonil, če se ne da - ni primerno prinesti ...
...
ju knou d dril

Default avatar Desiderius_da_Pietri - mobi 19 Jun 2017 10:53

Ampak morate pa priznati: taksno navzkrizno oglasanje je v bistvo prav dobro orodje, da se scistijo nebodijihtreba klici nadleznih gnjavatorjev, kajne?

Default avatar tole pa res 19 Jun 2017 11:00

Prikaži citatDesiderius_da_Pietri - mobi napisal:
Ampak morate pa priznati: taksno navzkrizno oglasanje je v bistvo prav dobro orodje, da se scistijo nebodijihtreba klici nadleznih gnjavatorjev, kajne?
upam, da vsi psihični tako razmišljajo in je to res enostaven način za losanje.

Default avatar Desiderius_da_Pietri - mobi 19 Jun 2017 11:05

Prikaži citattole pa res napisal:
Prikaži citatDesiderius_da_Pietri - mobi napisal:
upam, da vsi psihični tako razmišljajo in je to res enostaven način za losanje.
No, za skrajnje primere (psihice, kakor pravis) je tu se opcija nastvljanja individualnega tipa opozorila na klic (nacin zvonenja: mute; opozi z vibriranjem: ne), oz. blokada klicatelja v najskrajnjesih primerih. Za tiste blazje oblike domisljavcev, ki mislijo, da si nekoga lastijo, ker poznajo njegovo mobilno telefonsko stevilko pa praviloma zadosca, da se klici zreducirajo na najnujnejse.

;-)

Default avatar Tisa_R 19 Jun 2017 11:08

Kaj pa če si recimo nekdo sposodi partnerjev telefon (ker ima npr. prazno baterijo) in potem tebe kliče s tega telefona? Kako pa to preživiš?

Default avatar nespoštovanje 19 Jun 2017 11:15

Prikaži citatTisa_R napisal:
Kaj pa če si recimo nekdo sposodi partnerjev telefon (ker ima npr. prazno baterijo) in potem tebe kliče s tega telefona? Kako pa to preživiš?
Enostavno. Očitno želi govoriti z menoj, če me že kliče.

Na vrh