Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hrepenim po sladkarijah

Hrepenim po sladkarijah

Sami bonboni, čokoladne praline, sladoled… ne morem se vstaviti, moje zdravje bo šlo k vragu, potem pravijo, da droge zasvojijo, kako šele sladkarije!!!

Prst v sol pomoc pa poliz.takoj nehas na sladk mislit

Predlagam gurmar.
http://www.izvir-zdravja.si/portfolio/gurmar/
Dobi se ga recimo v DM in še kje drugje.
Ogaben, ampak zanesljivo premaga željo po sladkem, ker sladko več nima okusa po sladkem.
Za nekaj ur. Ne vem, mogoče pa bi ti to kaj pomaagalo.

nova
Uredništvo priporoča

Kuham krompir z majčkeno soli zanesljivo pomaga. Večkrat preverjeno. Lahko tudi sladki krompir.

se hecaš to?

Kontra kar ti pase pojej
Ce sladk moras slan ce slan moras sladk

se hecaš to?
[/quote]

Zanesljivo. Skrob v krompirju ima sladek okus in te zadovolji. Preizkušeno. Preprosto in poceni. Ampak nič masla, mleka, ipd, samo olupljen in na kocke narezan krompir kuhan v malo vode.

Kaj te vlece v sladko? Manko energije?Utrujenost? Stres? Custvena nezadovoljenost? Poisci razlog, se da lazje izkopati iz cikla. Prekini s sladkorjem takoj in zacni z okusno zdravo hrano, ki ti je najljubsa. Zagotovi, da jes pravocasno in dovolj. Pa koscek crne cokolade po obroku, ce drugace ne bo slo.

za znoret pomagajte 16 Jun 2017 17:48
Sami bonboni, čokoladne praline, sladoled… ne morem se vstaviti, moje zdravje bo šlo k vragu, potem pravijo, da droge zasvojijo, kako šele sladkarije!!!

Gurmar78 16 Jun 2017 18:05
Predlagam gurmar.
http://www.izvir-zdravja.si/portfolio/gurmar/
Dobi se ga recimo v DM in še kje drugje.
Ogaben, ampak zanesljivo premaga željo po sladkem, ker sladko več nima okusa po sladkem.
Za nekaj ur. Ne vem, mogoče pa bi ti to kaj pomaagalo
_____________________________________________________

Šarlatan si je odprl temo in sam tudi nanjo odgovarja. Seveda pri tem promovira tudi svojo neuporabno spletno stran oziroma izdelek.

Hm, ne bo držalo. Jaz, ki sem predlagala gurmar, nimam nobene zveze s prodajo le-tega, razen da sem ga sama kupila in ga občasno uporabljam. Je učinkovit, vsaj kratkoročno, zanima pa me, kako je glede dolgoročne uporabe, ker o tem ni ničesar zaslediti, vsaj jaz nisem zasledila 🙂

A ja, če imaš ti, Sharlatani, kaj več informacij o tem (o morebitni škodljivosti), pa bom vesela …

New Report

Close