Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zaradi vroče sodelavke ne morem delat v službi!

Zaradi vroče sodelavke ne morem delat v službi!

Stvar je taka, da smo v službi pred pol leta dobili novo 25 letno sodelavko, ki je res huda mačka. Jaz pa sem ravno pred enim letom zavestno odločil da se ustalim in naredim družino. Z mojo sva ponosna starša hčerke.
S to sodelavko tudi sodelujeva več ur na dan v službi tako da je praktično nemogoče se ji izognit. Jaz čutim ogromno kemijo med nama, zanjo nimam pojma kaj čuti. Pa ves čas se trudim držat pogovor na profesionalni ravni ampak je res težko.
Opažam tudi upad moje produktivnosti v službi saj nisem tako skoncentriran. Tudi v zasebnem življenju me malo nosi in moja mislim da tudi opaža to.

Kaj narediti, saj vem da boste sedaj pisali da naj se dava dol ampak jaz res nočem tega. Kaj mi preostane še?

Jah dokler ne boš odprl ventila spodaj bo pritisk sam naraščal. Tudi ventili imajo svoj namen, kajne?

LOL…zakaj naj bi ti pa pisali, da se dajta dol :-))) ?
Ti si poročen z majhnim otrokom, razloži tej punčki, da si se odločil razbit družino, samo ker ne znaš tiča v hlačah držat?
Pa kaj a to piše v ustavi, da morate moški čisto vsako poseksat, ki se vam blagovoli zdet “vroča”?

Reci tej tvoji lepi sodelavki, naj pred tabo riga in prdi.
Da se ti bo zagravžala in te bo minilo.

Zamenjaj službo.

LOL…zakaj naj bi ti pa pisali, da se dajta dol :-))) ?
Ti si poročen z majhnim otrokom, razloži tej punčki, da si se odločil razbit družino, samo ker ne znaš tiča v hlačah držat?
Pa kaj a to piše v ustavi, da morate moški čisto vsako poseksat, ki se vam blagovoli zdet “vroča”?
[/quote]

Prav zares no…

Taki deci ste za zbutat… zate je itak že prepozno, ker imaš trdega 24 ur, v službi in doma… samo ne se pretvarjat, da si kaj drugega kot prevarant, ki bo lastnemu otroku povzročil veliko gorja… ker kar si napisal, zveni tako kot da ko se kaj zgodi, niti ne bo tvoja krivda…

Kje pa piše da bi ona sploh kaj želela s tabo? Mladi očki niste ravno terna, tako da te svoje fantazije raje obdrži za svojo ženo, ta vroča mlada punca ima sigurno kakšno dobro robo že doma 🙂

Prosi šefa za premestitev v drugo pisarno oz. na drugo delovno mesto ali pa enostavno zamenjaj službo.
Druga možnost je, da padeš na realna tla in se posvetiš svoji družini.
Tretja možnost – nehaj SANJATI!

kresni to bejbo … boš vsaj vedel ali se ti jo splača imeti kot ljubico, zamenjati za ženo …. te čisto razumem ☺

Torej si samo ti potreben. Za kemijo morata bit oba namreč.

Kako lahko čutiš ogromno kemije med vama, če sploh ne veš, kaj, če sploh kaj ona čuti?

Na roke ga meči, tako kot to počnemo vsi ostali. Pa med seksom z ženo zapri oči in si predstavljaj sodelavko – tudi kot o počnemo vsi ostali, ki smo se zavestno določili, da ne bomo varali in razdirali družine.

Kako lahko čutiš ogromno kemije med vama, če sploh ne veš, kaj, če sploh kaj ona čuti?
[/quote]

Kemija je takoj, ko je on začel proizvajat hormončke ob pogledu na njene obline. 😉
Jep… kemija. :))))))

Res, ubogi moški … prav smilite se mi … NOOOOT!!!
Ja, jaz sem tudi ena takšnih, o kateri govori avtor. Sicer nisem več tako mlada, imam pa kar dobro postavo, joške do koroške (ki jih ne skrivam) in priznam, da včasih kar uživam, ko vidim dedce, ki trpijo in mencajo v moji bližini. Ja, njihova šibkost dviguje moj ego, kaj čem.
Mi pa še na misel na pade, da bi se šla z nekom dat dol samo zato, ker on misli, da je med nama neka kemija in da se to pač mora zgoditi.

Take dobre punce imajo dovolj izbire drugih samskih uspešnih moških, ti poročen mlad očka ne prideš niti v njen širši izbor, kaj šele, da bi se odločila zate. Strezni se.

Kemija med nama = ona mene rajca.

In zdaj jo (ne)zavestno želiš razbit in postat ponosni ločenec. 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Da si pravi moški (na karakter mislim) in se ne data dol.

Kako to doseči… je pa tvoja izbira. Imaš res veliko načinov na razpolago.

Pazi ti modela. Dela račun brez krčmarja.

…partnerka, ti ga primem, odprem vrata, ga nategnem in zaloputnem z vrati. Potem pa razmišljaj o vroči sodelavki.

Problem je da premalo seksaš s ženo, je že res da je tvoja sodelavka bolj privlačna od žene, sam če imaš seks, tudi privlačna sodelavka ne bo moteča.

Ni kaj, mladi očka, treba bo zamenjati službo. Pojdi za vrtnarja med nune ali pa za strežnika v dom starejših občanov. Pa prej se pozanimaj, če ni tudi tam kakšna vroča nuna ali sestra, spodaj čisto joj…
Zdaj pa resno: doma pridno na delo, pomagaj mladi mamici sto na uro, odvzemi ji pol dela, ponoči, ko se bo otrok drl, vstani in dete potolaži, pa bo tvoja draga vsa srečna in spočita tudi žarela od sreče in postala vroča, da se boš kar opekel… Poskusi!

Ne nori, pa preusmeri energijo drugam, v šport, v hobi … pomaga zagotovo, razen če ti je v krvi, da si varalica, potem imata z ženo problem.

Ok crush. No big deal. Se vsaj 100 jih bo prislo, ce ne vec. Samo ne vem ce se lahko gres sportni seks z osebo, ki ti je sluzbeno blizu. Ne izide se. Eden se bo zares zaljubil, zdaj pa tvegaj, ce hoces.

Če jaz vidim dobrega tipa, si rečem o helou sugar in pozabim nanj.
Če bi imela takega sodelavca, bi me to kvečjemu podžigalo k delu, ne oviralo. Mislim, a sediš za pisalno mizo in sanjaš ali kako, da nisi več tako produktiven v službi?
No, to, da si verjetno na repu seznama možnih kandidatov za karkoli, si pa itak že prebral. Prizma optimizma, da ti bomo svetovali, da se daj dol. Aha ha ha ha.

New Report

Close