Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Simpatična Nina Ivanič ima novo pričesko

Simpatična Nina Ivanič ima novo pričesko

simpatična Nina Ivanič ima novo pričesko

https://www.facebook.com/231956982437/photos/pcb.10155358165932438/10155358165732438/?type=3&theater

pa kaj,če ima.

Meni se ona nikoli ni zdela simpatična. Mogoče zaradi nesimpatičnih vlog?

včasih mi je bila všečna.Sedaj pa že lep čas ne !

Že od nekdaj mi ni simpatična, deluje tako vzvišeno in osorno. Se je spomnim še iz oddaje z Aljošem in Evo Longyko…

ima NIna tako čuden obraz?!! Botox??!

Kdo ve…meni res hecno izgleda! Oči ima na pol priprte,…


ogoče je pa razlog v tem, da sem jo enkrat v sklopu vizite in v njej prispevka za neko pomlajevanje kože s krvjo al nekaj takega – videla,da je kao se tega posluževala – bila je snemana in povedala mnenje o tem novinarki… morda je to razlog, al pa tud to,da ni naličena… ne vem… evo tole
http://www.24ur.com/ekskluziv/domaca-scena/z-vampirskim-liftingom-do-mlade-koze-po-kim-kardashian-zdaj-tudi-slovenke.html
lahko,d a je zabuhlost posledica tega posega – kaj pa vem
vsekakor pa meni deluje precej starejša s to novo krajšo frizuro – se mi zdi, da ji je prej bolj pasalo.

O fak, kako je zabuhla. A ona pije? Se mi je že v Usodnem vinu zdela, da ja ravno na alko meji (vsaj po videzu). Tako kot tista Tjaša iz Celja, samo ona se je v zadnjem letu spravila k sebi.

Aja, odgovor bo, da ima probleme s ščitnico ;). Tako kot večina…

Frzurca je lepa, ampak ona pa res stara zgleda. Pa še 50 ni …

ja, postara jo in zabuhla je preveč, lahko da je samo enkratni fail 🙂

izlgeda neprepoznavno, grozno. Meni osebno je bila ena najlepših Slovenk, moja generacija. Je ne bi prepoznala, ker ima prav drugi obraz. Očitno je imela konkreten poseg na obrazu, ker je res neprepoznavna. Take zgodbe me vedno znova odvrnejo od lepotnih posegov, ko me zamika, da bi si malo gubice popravila oz. popravila veke, ki so se mi zelo zgodaj povesile.

Meni je tudi grozna frizura.

Frizuro ima kot ena možačasta smučarka. Škoda zanjo. Upam da je sponzorska zadeva in ni plačala zanjo.


Kaj je to za ena?


Kaj je to za ena?
[/quote]

http://images.24ur.com/media/images/720×405/Apr2013/61187737.jpg?092d

Frizura je vredu samo njej ne paše…

JOOOJ, pa nikoli ne bom tega razumela! Morš imet pogum, da greš za brez veze pod nož, na injekcije, brušenje…. pa denar. Pa bolečine, pa merkanje pred soncem, pa vse to vzdrževat….

Pa bedno izgleda nategnjen ksiht, rit pa povešena, kolena, žile, roke, joške, finka vsa siva……
Da približno zgledaš, moraš zjutraj reskirat 1 uro, da si za med ljudi.

Mene bi to ubilo!

Vsak dan jo vidim v živo in res ni več kakšna lepotica. Predvsem v telo je že čisto razgrajena. In to ti je bila slovenska fatalka …

Oprosti, ampak frizura ni OK. Oziroma je frizura, kot bi jo dobila pri frizerki z 1 letom izkušenj zastonj. Gre za klasično striženje in “fen frizuro”. Glede na njen obraz, je takšna frizura katastrofa. Glede na strukturo njenega obraza, bi njej pasala super kratka, fantovska frizura in lasje barve lešnika. Ima (je imela) zelo lepe obrazne poteze. In to bi prišlo do izraza.

Ko pa gledam tele slike, pa vidim da je z njo nekaj narobe. Morda je zbolela. Obraz ni več isti.

Tocno tako, frizura je grozna, sploh na tej sliki je niti ne bi spoznala..pa itak mi nikoli ni bila vsecna, sploh pa ne lepa..

Noja, ženska ima 45 let, ni več rosno mlada in jasno je, da njen obraz ni več takšen, kot je bil 20, 25 let nazaj. Za svoja leta pa je še zmeraj precej dobra bejba.

Frizura pa je res gnila. Starinska, grda, in jo postara.

Nikoli ni bila kaj posebnega, ampak čist v redu. Ni bila za dvakrat pogledat, niti simpatična. Samo zdaj je pa naravna katastrofa. Karkoli je naredila iz sebe, je čist mim udarla. Frizura je pa grozna in jo zelo postara. Mogoče bi ista frizura drugi ženski pasala, njej pa definitivno ne. Ta frizerka nima pojma o frizurah in obrazih.

Skoz imam pri njej obcutek, kot da bi imela brcice pod nosom, a ima tam sam temnejso kozo..a se komu?

Tako frizuro zahteva nova vloga v nadaljevanki Reka ljubezni. Na sporedu bo jeseni na POP TV.

Veke si pa le zrihtaj;))

New Report

Close