Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Simpatična Nina Ivanič ima novo pričesko

Default avatar

jakka mu

pa kaj,če ima.
Default avatar

meni ona

Meni se ona nikoli ni zdela simpatična. Mogoče zaradi nesimpatičnih vlog?
Default avatar

včasih mije

včasih mi je bila všečna.Sedaj pa že lep čas ne !
Default avatar

meni ni simpatična

Že od nekdaj mi ni simpatična, deluje tako vzvišeno in osorno. Se je spomnim še iz oddaje z Aljošem in Evo Longyko...
Default avatar

Zakaj zakaj

ima NIna tako čuden obraz?!! Botox??!

Kdo ve...meni res hecno izgleda! Oči ima na pol priprte,...
Default avatar

ne vem zakaj

Zakaj zakaj je napisal/a:
ima NIna tako čuden obraz?!! Botox??!

Kdo ve...meni res hecno izgleda! Oči ima na pol priprte,...
ogoče je pa razlog v tem, da sem jo enkrat v sklopu vizite in v njej prispevka za neko pomlajevanje kože s krvjo al nekaj takega - videla,da je kao se tega posluževala - bila je snemana in povedala mnenje o tem novinarki... morda je to razlog, al pa tud to,da ni naličena... ne vem... evo tole
http://www.24ur.com/ekskluziv/domaca-sc ... venke.html
lahko,d a je zabuhlost posledica tega posega - kaj pa vem
vsekakor pa meni deluje precej starejša s to novo krajšo frizuro - se mi zdi, da ji je prej bolj pasalo.
Default avatar

Ali pije

O fak, kako je zabuhla. A ona pije? Se mi je že v Usodnem vinu zdela, da ja ravno na alko meji (vsaj po videzu). Tako kot tista Tjaša iz Celja, samo ona se je v zadnjem letu spravila k sebi.

Aja, odgovor bo, da ima probleme s ščitnico ;). Tako kot večina...
Default avatar

frz

Frzurca je lepa, ampak ona pa res stara zgleda. Pa še 50 ni ...
Default avatar

ja ja

ja, postara jo in zabuhla je preveč, lahko da je samo enkratni fail :)
Default avatar

enamonja

izlgeda neprepoznavno, grozno. Meni osebno je bila ena najlepših Slovenk, moja generacija. Je ne bi prepoznala, ker ima prav drugi obraz. Očitno je imela konkreten poseg na obrazu, ker je res neprepoznavna. Take zgodbe me vedno znova odvrnejo od lepotnih posegov, ko me zamika, da bi si malo gubice popravila oz. popravila veke, ki so se mi zelo zgodaj povesile.
Default avatar

Usodno vino

Meni je tudi grozna frizura.
Default avatar

Frkzura

Frizuro ima kot ena možačasta smučarka. Škoda zanjo. Upam da je sponzorska zadeva in ni plačala zanjo.
Default avatar

Usodno vino

Frizura je vredu samo njej ne paše...
Default avatar

se strinjam

enamonja je napisal/a:
izlgeda neprepoznavno, grozno. Meni osebno je bila ena najlepših Slovenk, moja generacija. Je ne bi prepoznala, ker ima prav drugi obraz. Očitno je imela konkreten poseg na obrazu, ker je res neprepoznavna. Take zgodbe me vedno znova odvrnejo od lepotnih posegov, ko me zamika, da bi si malo gubice popravila oz. popravila veke, ki so se mi zelo zgodaj povesile.
JOOOJ, pa nikoli ne bom tega razumela! Morš imet pogum, da greš za brez veze pod nož, na injekcije, brušenje.... pa denar. Pa bolečine, pa merkanje pred soncem, pa vse to vzdrževat....

Pa bedno izgleda nategnjen ksiht, rit pa povešena, kolena, žile, roke, joške, finka vsa siva......
Da približno zgledaš, moraš zjutraj reskirat 1 uro, da si za med ljudi.

Mene bi to ubilo!
Default avatar

filmsko

Vsak dan jo vidim v živo in res ni več kakšna lepotica. Predvsem v telo je že čisto razgrajena. In to ti je bila slovenska fatalka ...
Default avatar

Frkzura

Usodno vino je napisal/a:
Frizura je vredu samo njej ne paše...
Oprosti, ampak frizura ni OK. Oziroma je frizura, kot bi jo dobila pri frizerki z 1 letom izkušenj zastonj. Gre za klasično striženje in "fen frizuro". Glede na njen obraz, je takšna frizura katastrofa. Glede na strukturo njenega obraza, bi njej pasala super kratka, fantovska frizura in lasje barve lešnika. Ima (je imela) zelo lepe obrazne poteze. In to bi prišlo do izraza.

Ko pa gledam tele slike, pa vidim da je z njo nekaj narobe. Morda je zbolela. Obraz ni več isti.
Default avatar

Hahaha

Frkzura je napisal/a:
Frizuro ima kot ena možačasta smučarka. Škoda zanjo. Upam da je sponzorska zadeva in ni plačala zanjo.
Tocno tako, frizura je grozna, sploh na tej sliki je niti ne bi spoznala..pa itak mi nikoli ni bila vsecna, sploh pa ne lepa..