Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske 40 plus

Ženske 40 plus

Sem urejen odvetnik……….Iščem žensko za resno zvezo……Že dve leti samski.

Dve leti samskosti je kar primerna doba za nova poznanstva. Prej nekako ni dobro riniti v zvezo. Ti želim, da najdeš primerno partnerko.

Potem pa se ti slabo spoznaš na ženske in njihove duše.

Sem 40+. Ampak ni mi jasno zakaj moški pišete, da ste urejeni? Kaj naj bi to pomenilo?
Je pa kar pogosto, da moški sami sebe opišete (na netu), da ste urejeni?

Ti s tem dolgim nizom pičic pa res že leta in leta iščeš tukaj gor. Prav gotovo nisi šele dve leti samski, tudi to, da si odvetnik, kar malo dvomim.

Odvetnik ni, je pa urejen, kar pač že to pomeni :).

Sem 40+. Ampak ni mi jasno zakaj moški pišete, da ste urejeni? Kaj naj bi to pomenilo?
Je pa kar pogosto, da moški sami sebe opišete (na netu), da ste urejeni?
[/quote]
To pomeni, da ne hodimo okrog z odvezanimi vezalkami 🙂

Sergej 111, spust kontaktni naslov.

Sem 40+. Ampak ni mi jasno zakaj moški pišete, da ste urejeni? Kaj naj bi to pomenilo?
Je pa kar pogosto, da moški sami sebe opišete (na netu), da ste urejeni?
[/quote]
To pomeni, da ne hodimo okrog z odvezanimi vezalkami 🙂
[/quote]

Aha, torej, da se znajdeš in nosiš sandale brez vezalk ali pa natikače ali pa čevlje na ježka :).


To pomeni, da ne hodimo okrog z odvezanimi vezalkami 🙂
[/quote]

Aha, torej, da se znajdeš in nosiš sandale brez vezalk ali pa natikače ali pa čevlje na ježka :).
[/quote]
Najraje japanke 🙂
Drugače bi pa rekel, da je dober kriterij za urejenost izgled bivališča samskega moškega, ko ne pričakuje obiskov.

Ne vem, če si je pametno nakopat ravno odvetnika na glavo.

Po mojem da ne, ker potem moraš ves čas paziti, da te ne prense okrog, da te ne okrade.

Sem 40+. Ampak ni mi jasno zakaj moški pišete, da ste urejeni? Kaj naj bi to pomenilo?
Je pa kar pogosto, da moški sami sebe opišete (na netu), da ste urejeni?
[/quote]

Heh, kako se je lepo delat nor, evo prvošolsko preprosto razlago, to pomeni, da človek preprosto ni klošar in verejtno pokriva sam sebe brez večjih težav.

Sergej 111, spust kontaktni naslov.
[/quote]

[email protected]

Sem 40+. Ampak ni mi jasno zakaj moški pišete, da ste urejeni? Kaj naj bi to pomenilo?
Je pa kar pogosto, da moški sami sebe opišete (na netu), da ste urejeni?
[/quote]

Heh, kako se je lepo delat nor, evo prvošolsko preprosto razlago, to pomeni, da človek preprosto ni klošar in verejtno pokriva sam sebe brez večjih težav.
[/quote]

Vidiš, da imamo povsem različne poglede.
Pod urejen sem si predstavljal, da se redno tušira, umiva zobe, da ne hodi umazan okrog…
Ti pa praviš, da ni klošar. Ampak glede na to, da so tipi, ki pišejo, da so urejeni, redno na računalniku na netu, je itak očitno, da niso klošarji. Zato ne vem zakaj je treba poudarjat, da so urejeni, če to pomeni le to, da niso klošarji?

[email protected]

Sergej 111, spust kontaktni naslov.
[/quote]

Sergej 111, spust kontaktni naslov.
[/quote]

Dej nehi nooo…odvetnik si pa res ne želi ene neugledne babure, ki izjavlja: “spust” naslov.

Kaj pomeni “actio libera in causa”? 🙂

Odvetnik in zdravnik sta osvajala mladenko,
na zmenke je zdravnik zmeraj prinašal nakit in rože,
odvetnik pa je na vsak zmenek prinesel jabolko.
Ga vpraša mladenka, glede teh jabolk in odvetnik odgovori,
da je bo to enkrat kasneje povedal.
Izbere mladenka odvetnika, se poroči in na enkrat kasneje vpraša, torej, kaj je bilo s temi jabolki na zmenku.
Odvetnik odgovori: “Eno jabolko na dan, prežene zdravnika vstran” 🙂 🙂 🙂

Sergej 111, spust kontaktni naslov.
[/quote]

[email protected]
[/quote]

A nisi bil do nedavnega super alan ha ha ha :-)))))))))))))))

V konkretnem primeru je mladenka dobro izbrala (tip je imel smisel za humor), čeprav tudi zdravnik verjetno ni bil slaba “partija”. :))

Aha, torej, da se znajdeš in nosiš sandale brez vezalk ali pa natikače ali pa čevlje na ježka :).
[/quote]
Najraje japanke 🙂
Drugače bi pa rekel, da je dober kriterij za urejenost izgled bivališča samskega moškega, ko ne pričakuje obiskov.
[/quote]

Torej si najbrž higienični škrat 😉

japajade …… tvoja tema iz leta 2012

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?t=7704969

Sem 40+. Ampak ni mi jasno zakaj moški pišete, da ste urejeni? Kaj naj bi to pomenilo?
Je pa kar pogosto, da moški sami sebe opišete (na netu), da ste urejeni?
[/quote]

Heh, kako se je lepo delat nor, evo prvošolsko preprosto razlago, to pomeni, da človek preprosto ni klošar in verejtno pokriva sam sebe brez večjih težav.
[/quote]

Taki fen babik, pa še zdaj ne veš, da nam je to lastno ?

Ko sem bila samska sem se striktno izogibala zdravnikov in odvetnikov. Razlog: ko v zvezi poči lahko pri zdravniku pričakuješ , da se te bo nežno in dokončno znebil s kakšno smrtno dozo, odvetnik pa te bo spravil na kant, da si do smrti ne boš finančno opomogel 🙂

New Report

Close