Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Čebula vsebuje pomembno snov v boju proti raku

Čebula vsebuje pomembno snov v boju proti raku

https://news.uoguelph.ca/2017/06/red-onions-pack-cancer-fighting-punch-study-reveals/

Študija govori o tem, da vsebuje čebula pomembno snov v boju proti raku. Sploh rdeča čebula je zelo zdrava.

Torej čebula na dan….

Rdeča čebula je novo superživilo in napram drugim superživilom izredno poceni.

Čebula je čebula in nič drugo. Nobena super živila ne obstajajo, oziroma so izmišljotina prodajalcev. In tudi nobena vrsta hrane ne pozdravi nobene vrste raka. Rak se zdravi (in v večini primerov pozdravi) izključno pod nadzorom onkologa, kateri se (skupaj z pacientom) odloči za najprimernejšo metodo. V poštev pride operacija, kemoterapija in obsevanje. Ponavadi kar kombinacija. In to je to, vse ostalo je laž in nateg.

V večini primerov pozdravi, v katerem vesolju? Res bi rad videl raziskavo v kolikšni meri pomaga kemoterapija, dolgoročno… V končni fazi imaš več koristi od čebule, kot pa kemoterapije… Poznal se kar nekaj rakavih bolnikov, ki so žal pokojni pa so jih flopali z vsemvživim stanjem… Od citostatikov ima nekdo korist, rakav bolnik zagotovo, ne!

Kemoterapija uniči še tisto, kar je ostalo zdravega in zakisa telo do te mere, da človeku izpadejo lasje,izgubi vonj, okus….
Sama sem si precej težko bolezen pozdravila s presno prehrano. Zdaj čutim, da telo spet čudno reagira, tako da bom spet 3 mesece presna.

Česen in čebula sta naravna antibiotika.
Vendar se ju, izogibamo zaradi vonjav…
Narava zdravi in to je dar 🙂

odojka in salate si ne predstavljam brez čebule in česna, no ja, edino, če vem, da bo po jedači in pijači akcija z žensko ampak tud to je šlo, saj se vonj kvečjemu kakšno uro zadrži, ki ga itak z dobrim vinom splahneš.

V večini primerov pozdravi, v katerem vesolju? Res bi rad videl raziskavo v kolikšni meri pomaga kemoterapija, dolgoročno… V končni fazi imaš več koristi od čebule, kot pa kemoterapije… Poznal se kar nekaj rakavih bolnikov, ki so žal pokojni pa so jih flopali z vsemvživim stanjem… Od citostatikov ima nekdo korist, rakav bolnik zagotovo, ne!
[/quote]

Poznam jih vec, ki jih je uradna medicina, operacije, kemoterapija, obsevanja… pozdravila, nekatere ze pred vec kot tridesetimi leti.
Poznala sem tudi take, ki jim ni mogla pomagati.
In ne poznam nikogar, ki bi ga ozdravila alternativa.

Če bi bila čebula dobra, bi bila na kremšniti in krofih:-))

Njama. Ta novica je prišla ravno pravi čas, ko je na vrtu sezona mlade čebule. 😀 Mlask!
Ne bi se spuščala v debate, ali zdravi, ker nimam dovolj znanja za to. Verjamem pa, da je čebula zelo zdrava in kot taka na dolgi rok pripomore k zdravju, v okviru uravnotežene prehrane pač! Se strinjam z Indijskim tulipanom. Mi pa česen gre žal težje po grlu. Bom kompenzirala s čebulo potem. 😀

Če vam je čebula premočna, poskusite šalotko, njeno milejšo sestrično!

V večini primerov pozdravi, v katerem vesolju? Res bi rad videl raziskavo v kolikšni meri pomaga kemoterapija, dolgoročno… V končni fazi imaš več koristi od čebule, kot pa kemoterapije… Poznal se kar nekaj rakavih bolnikov, ki so žal pokojni pa so jih flopali z vsemvživim stanjem… Od citostatikov ima nekdo korist, rakav bolnik zagotovo, ne!
[/quote]

Poznam jih vec, ki jih je uradna medicina, operacije, kemoterapija, obsevanja… pozdravila, nekatere ze pred vec kot tridesetimi leti.
Poznala sem tudi take, ki jim ni mogla pomagati.
In ne poznam nikogar, ki bi ga ozdravila alternativa.
[/quote]

Seveda, ker TI nikogar ne poznaš, takih ni?

Čebula je dobra za kadilce. Česen pa je naravni antibiotik. Oba čebula in česen pa preprečujeta obolenja gripe. Verjetno je zato tako malo kmetov podvrženih gripi.

Tisti, ki imate pa slap spomin pa regratovi cvetovi, borovnice in žajbelj, ker so koncentrati tudi v tabletah, ki ga uporabljajo za dementne ljudi.

Poznam jih vec, ki jih je uradna medicina, operacije, kemoterapija, obsevanja… pozdravila, nekatere ze pred vec kot tridesetimi leti.
Poznala sem tudi take, ki jim ni mogla pomagati.
In ne poznam nikogar, ki bi ga ozdravila alternativa.
[/quote]

Seveda, ker TI nikogar ne poznaš, takih ni?
[/quote]

Predvsem sem replicirala na trditev, da kemoterapija ne pomaga, ker poznam ljudi, ki jim je pomagala, ze pred desetletji in zivijo se zdaj, normalno.
In zal drzi, da ne poznam nikogar, ki je uspesno pozdravil raka z alternativo (nisem pa napisala, da taki ne obstajajo, le to, da takih jaz ne poznam).


Res je. Onkologi so tako odlicni zdravniki, da so na oni svet poslali ze 9 mojih sorodnikov z rakom. Njihove najprimernejse metode so moje sorodnike drzale pri zivljenju od 3 tednov o dveh let in pol. Slava onkologam in njihovim brezhibnim metodam!!!

Seveda, ker TI nikogar ne poznaš, takih ni?
[/quote]

Predvsem sem replicirala na trditev, da kemoterapija ne pomaga, ker poznam ljudi, ki jim je pomagala, ze pred desetletji in zivijo se zdaj, normalno.
In zal drzi, da ne poznam nikogar, ki je uspesno pozdravil raka z alternativo (nisem pa napisala, da taki ne obstajajo, le to, da takih jaz ne poznam).
[/quote]

Moj sorodnik. Drugače živi na Tajskem. Je zbolel za levkemijo. Je imel šele dve kemoterapije vendar se je slabo počutil in je prekinil. Moral bi imeti še veliko obiskov. Od tega je že deset let in več in je zdrav. Edino kar je pil veliko več je koncentrat rdeče pese. Jaz verjamem, da veliko ljudem pomaga kemoterapija nekateri pa ji uidejo in se pozdravijo. Zakaj. Še onkologi ne vedo. Bomo pa verjetno no ne mi vedeli naši potomci. Ko bo človeško telo še bolj raziskano.

V večini primerov pozdravi, v katerem vesolju? Res bi rad videl raziskavo v kolikšni meri pomaga kemoterapija, dolgoročno… V končni fazi imaš več koristi od čebule, kot pa kemoterapije… Poznal se kar nekaj rakavih bolnikov, ki so žal pokojni pa so jih flopali z vsemvživim stanjem… Od citostatikov ima nekdo korist, rakav bolnik zagotovo, ne!
[/quote]

Poznam jih vec, ki jih je uradna medicina, operacije, kemoterapija, obsevanja… pozdravila, nekatere ze pred vec kot tridesetimi leti.
Poznala sem tudi take, ki jim ni mogla pomagati.
In ne poznam nikogar, ki bi ga ozdravila alternativa.
[/quote]

Zelo podobno.
Čebula je sigurno zdrava, poskusiti ni greh.

Čebula vsebuje pomembno snov v boju proti raku,
Česen pa vsebuje izredno pomembno učinkovino v boju proti vampirjem.

Odkar ne proizvajajo več antibakterijskega mila Safeguard, lahko samo s tema dvema pridelkoma zaščitimo vso družino, tudi starega ata.

Česen in vampirstvo je prišlo ven, ker reči kri in pri krvavitvah lahko kri teče in teče. Nič drugega. Drugače pa je zelo zdrav.

Čebula pa domača ima ogromno C vitamina in čisti pljuča.

New Report

Close