Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj si mislite o parih, ki ne želijo imeti otrok, čeprav bi jih lahko imeli?

Kaj si mislite o parih, ki ne želijo imeti otrok, čeprav bi jih lahko imeli?

En popolnoma zdrav par, ki pa nočeta imeti otrok. Jaz jih ne razumem. Kako lahko tega dara narave ne upoštevata? Otrok je nekaj najlepšega, kar doživiš v življenju. Marsikateri par si želi imeti otroke, pa jih iz kakršnihkoli razlogov ne moreta imeti. Žalostno.

Vaše mnenje?

ima otroke, pa bi bilo bolje, da jih ne bi imeli. ti si že ena taka, z razplodom širiš svojo ozko mentaliteto naprej.

vsak naj se odloči sam zase, posledice svojih odločitev itak nosi vsak sam, kaj si jaz mislim tukaj sploh ni pomembno.

zase se brigaj. Zase! Tvoja faca v ogledalu ima OGROMNO napak.


posledice prekomernega razmnoževanja nesposobnih osebkov žal nosimo vsi.

Kdaj kdo seksa in ali pride do zanositve ali ne, JE NJIHOVA STVAR, oni so v njihovem domu in živijo KOT ONI živijo. Jasno? Kokoš!

Ne sekiraj se in naj se ti ne zdi žalostno. Oni mislijo isto o tebi: da se ne splača sekirat in da je žalostno.

Da se lahko z anusom vsedes na termovko. Ta veliko.

Kaj te pa briga – samo poglej kaksne cloveske smeti imajo otroke (ogledalo ti bo, recimo, pokazalo eno od njih), in ce kdo noce malih domacih zivali, pa hvala Allahu in Mitri da jih potem pac nima.

Pravzaprav ni tako enostavno. Z otroci je veliko dela in skrbi, niso vsi zdravi…

To, da nekdo ne more imeti otrok, ne pomeni, da bi jih drugi kar po pravilu morali imeti.
Potomstvo je zelo intimna odločitev vsakega posameznika/para.
In zato naj o tem odločajo le dotični.

Poznam veliko ljudi, za katere bi bilo bolje, ko ne bi podlegli razmnoževalni histeriji.

Hm… odvisno iz katerega razloga jih nimata.

Moje mnenje je – da je žalostno da imaš mnenja o tujih odločitvah.
Meni se zdi tako zelo njuna stvar, d aniti ne pomislim da bi imel kakšno mnenje. Naj živita svoje življenje po svoje.

iz svoje perspektive in tega kako rada imam otroke in koliko uživam z njimi, koliko mi pomeni imeti otroka in tudi družino, ja jih tudi jaz ne razumem.

V imenu drugih sicer ne morem odgovarjat, lahko pa zase. Če ne bi imela otrok, bi bilo zame življenje povsem brez smisla, povsem. Je pa res, da sem se tega globoko zavedala šele, ko sem postala mati, prej pa ne toliko. Tuji ljudje in njihovi razlogi me ne zanimajo, spet pa vem, da nikoli ne bi zamenjala z njimi, kljub morebitnemu boljšemu materialnemu življenju, zdravju itd… Če jim tako paše, pa naj.

Kaj si mislite o ljudeh, ki bi lahko imeli psa ali macko, pa jih nimajo?


zna še vsak paramecij. Ljudje, ki ne razumejo tujih odločitev, pa jih vseeno firbec matra, so pač omejenci, ki si krajšajo čas z vtikovanjem v stvari, ki se jih ne tičejo.
Grem stavit, da avtorica večine stvari okoli sebe ne razume, ne ve, kako deluje pralni stroj, motor, hladilnik, avto, vesolje, pa se zaradi tega nič ne sekira.

Kako to mislis, popolnoma zdrav par? V kaksnem smislu?
Ves koliko naceloma zdravih ljudi poznam, zanosit pa ne morejo. Al to mislis, da so ze kdaj zanosili, tako da imajo potrdilo, da bi tega bili zmozni, pa so se odlocili za splav. Al da so celo sli na test plodnosti, ne vem iz kakega razloga, ampak so se odlocili, da jih kljub plodnosti ne bodo imeli. Mislim, pises popolne bedarije, zenska.
O razlogih zakaj ja ali zakaj ne, pa ne bi. Ne bem zakaj mislis, da so v tvoji domeni?

Nezrelo,. nesposobno odgovornosti, tumasto, enako kot samske babe, ki jih je čedalje več, skratka pariziti in rak rana družbe. Ni res da bi se moarlo delat, kot da ne vidimo In seveda pravijo sebi v izgovor brigat zase, ampak bi moral vsak s prstom pokazat, da je to ničvredno zajedalstvo v škodo vsem.

Sploh mi ne pade na pamet,da bi drugim pametovala in si delala skrbi glede tega.Vsak po svoje.

Itak!


zajedalec si ti in tvoje potomstvo, ki živi izključno na račun drugih. Pa ko bi vsaj umazan len gobec znal držat, ne še svinja po tistih, ki mu kruha režejo.

kaj si mislite o ljudeh, ki bi se lahko posrali sredi ulice, pa se ne? zakaj tega dara narave ne upoštevajo??

natepavat in reproducirat nove opice je pa res nekaj najbolj naravnega, a ni tako? zakaj nočejo vsi bit opice??

Po moje je to, če imajo ljudje otroke ali ne, njihova intimna odločitev. Morda so slabše materialne okoliščine, morda ne želijo prenašat česa genetskega naprej, morda se jim zdi, gre planet in življenje na njem v maloro in tega ne želijo svojim otrokom …. bogve.
Mislim pa, da se, glede na to, da je skrb za otroka na plečih staršev, dločitev za potomstvo ne tiče niti sorodnikov niti sosedov niti naključnih znancev.

Želim, da bi vsi tisti, ki si želijo imeti otroke, le-te lahko imeli.

Spravljat otroke na tak svet kot je sedaj oz. kakor kaže da bo še postal je mnogo bolj butasto kot da otrok sploh nimaš.

New Report

Close