Starševski čvek

kako izgleda frizura?

Default avatar

bi se šla postrič

Všeč so mi te frizre, ki so že en čas popularne, ampak si ne znam predstavljat, kako to potem izgleda, ko lasje niso urejeni z likalnikom? Ker iskreno, vedno se mi ne bo dalo :) Imam ravne lase sicer.
Iščem po internetu kakšne slike, pa nič ne najdem. Mi pomagate s kakšnim linkom ali fotko?
Torej taka ista frizura, ko so lasje samo oprani in posušeni, kako je to videti?
SlikaSlika
Default avatar

nislo polikani

Ti lasje niso urejeni z likalnikom.
Default avatar

razkopani

Manj kompliciraš, boljše je. Če hočeš biti pa polizana, pa nabavi dogo.
Default avatar

levja griva

Že leta imam takšno frizuro.
Operem, razčešem in posušim na zraku. Še češem se ne vsak dan.
Stojijo točno tako kot na tvojih slikah :)
Default avatar

bi se šla postrič

Heh, ok, ampak jaz si še vedno ne morem prav predstavljat, kako igleda taka frizura, ko rani lasje niso stilirani.
Če imaš levjo grivo, potem moraš imeti vsaj malo valovite - jaz jih nimam, moji so ravni.
Default avatar

Lobob

Če so tvoji lasje ravni, bo frizura brez oblikovanja pač ravna. :-D Tole na sliki mi deluje kot "long bob", torej daljši paž. Mogoče omeni frizerju, da te naj postriže tako, da bo frizura dobro izgledala brez kodrov, saj kodre lahko vedno dodaš.
Default avatar

bi se šla postrič

Lobob je napisal/a:
Ja, saj dejansko si ne upam te slike pokazat, ker se bojim, da me bodo tako uštimali, potem pa bom na suhem doma, ko ne bo časa ali se mi ne bo dalo.
Tako da imam še tu problem, kako frizerki dopovedt, kaj sploh hočem :) Jooooooj kake težave imam jaz :)
Default avatar

long bob

V google daj long bob, pa ti bo vrglo ven tudi ravne lase.

Tukaj se mi zdi, da je pomemben dober rez. Mogoče lepše izpade, če je vmes malo stopničasto postriženo, da niso vsi lasje v eni dolžini.
Poznam eno, ki ima skodrane lase in tako postrižena, samo ima tiste suhe štrenaste kodre, tako da vse skupaj izpade kot eno gnezdo. Se mi zdi, da je to frizura za ravne in kvečjemu valovite lase.
Default avatar

bi se šla postrič

Sj to, ko gledam "long bob", so videti vsi lasje iste dolžine, pri teh "messy lob" so pa videti zgornji lasje krajši. In se ne morem predstavljati, kako je potem to videti, ko so ravni.
Default avatar

long bob

Po mojem se potem ne smeš več česat, like never.

Messy bob se meni zdi še bolj hud ... daj odloči se. Če imaš goste lase, bo po mojem super. Pa špricaj jih s slano vodo ...
Default avatar

bi se šla postrič

Nimam gostih las :( A je potem to čisto neprimerna izbira zame?
Default avatar

Ena južna

bi se šla postrič je napisal/a:
Men je ta luštna

23062015073059-v-ljetni-bob.jpg
(135.07 KiB)

Default avatar

bi se šla postrič

Uuu, meni tudi! Ampak kot sem rekla, kaj to pomeni, kadar ni frizur narejena??? Kako zgleda, če je samo oprano in posušeno?
Default avatar

Problemi v raju

Za ženske je že kar značilno, da se preveč obremenjujejo z nepomembnimi stvarmi.
Meni kot moškemu je frizura na sliki všeč in tudi, če bi bili lasje ravni me ne bi motilo.
Jao ženske se preveč obremenjujete s tem, malo se sprostite in bo življenje takoj lažje.

Moti me edino barvanje v žive barve (beri živo roza, rdeče, vijolično), to da so nekatete zabrite na eno stran in pretirano kratki lasje. Drugače pa mi je vse všeč, pa tudi vsak ima kdaj pa kdaj 'bad hair day', ampak kaj čš, nihče ni popoln. :)
Default avatar

Ena južna

Jah tako kot na sliki :)
Ena moja frendica ima tako frizuro, ima ravne lase in ji ful paše, pa nima s frizuro nič dela, si opere in posuši.

To je še zapis zravn te frizure, ki sm jo prilimala:

Naslovna > Ljetni bob

Ljetni bob

LJETNI BOB
Za ljeto izaberite predivnu bob frizuru. Možete imati ravnu, valovitu ili kovrčavu kosu i ova frizura će vam svejedno odlično izgledati. Ovisno o svom tipu lica izaberite hočete li šiške ili ne.
Default avatar

Slovensko prosim

Ena južna je napisal/a:
Lahko še slovenski prevod?

Hvala. :)
Default avatar

Sprot

Ta frizura dobro stoji en dan, nato dokler ne umijes las, kar nekaj, odvisno od las. Kot je ze ena rekla, ro se naredi z likalnikom pa tudi s tistim debelim kao figarom. Ko se enkrat lasje umijejo, gre vse znova. Tole na sliki,je bolj nezno kravzlanje, zato se ne boj reci frizerji
Default avatar

Ne pomaga

Slovensko prosim je napisal/a:
Kaj ti bo prevod, a misliš, da ti bo taka frizura pasala?
Default avatar

bi se šla postrič

Saj to, jaz sem bojim, da tako fino stoji samo takoj od frizerja.
Ena jun, tvoja frendica ima očitno lase, ki se vseeno malo kodrajo sami od sebe, moji so pa ravni.