Starševski čvek

Gola resnica in Polarni sij uničila forum

Default avatar
Tukaj sem sigurno že 15 let, je bilo že vsega, kregarij, hudih besed, prepucavanj, ampak odkar se pa ta dva oglašata v vsaki temi, pa sploh nimam več volje. Pridem še sem, malo preberem, če kdo rabi nasvet, odgovorim, sicer je pa zame forum mrtev. Pa komu se da njune blodnje kot prvo brat in kot drugo se s takimi zblojenci še pregovarjat? In vtakneta se v vsako temo in jo uničita. Normalno pisanje je nemogoče.
Vem, da se bosta tudi v tole. Jaz grem ven na sonček. Samo v razmislek upravljalcem foruma.
Default avatar
Tebi pa zagotovo ni lahko v življenju. Zakaj pa sploh hodiš na forum, če ne preneseš, da ni vse po tvoje? In kakšen je tvoj prispevk na forumu, z izjemo tega, da si sedaj pokazala, da imaš neko bolno obsedenost z dvema virtualnima uporabnikoma? :-)
Default avatar
sanja sanja

bravo haha
Default avatar
Ena naključna je napisal/a:
tadva sta nejvečji podn od podna na mon-u.
Default avatar

Ni krize.Vseeno imamo oba radi in prav pusto bi blo, če jih ne bi bilo.Je treba ene stvari vzeti malo z rezervo in za hec.
Default avatar
Sta še ena dva veliko bolj ubrisana. Tista dva sta ga uničila.
Default avatar
ni čisto tako je napisal/a:
Nimamo.
Default avatar
Enega je že uspešno pokopal. Ma ko prvič vidim, da je nekaj prispeval v temo, neham brat in sodelovat. Ker je potem samo še kreg na kreg. Temu se reče, da ugrabi temo, recimo tisto o 50-letnicah, kjer je bilo govora o meni in podobnem.
Kako mu le uspe? Verjetno bi tudi temo o tamponih zdaj zasrat.
Default avatar
enega je že je napisal/a:
Tisti forum ste puhloglavke pokopale, kot bi vam rekel polarni sij, nikakor on. Kdaj boste same sebe videle, da ste sramota za vse ženske?
Default avatar
sanja sanja je napisal/a:
Bolno obsedenost, ker ni teme, kjer se ne bi nasrala? Ker ni po moje? A ti zato hodiš na forum, da je po tvoje? Kakšne komplekse zdraviš tukaj?
Jaz se z njima nikoli ne prepucavam, ker nimam ne želje, ne volje, samo brat neham. Praktično sploh ne sodelujem več, samo še berem - dokler ne naletim na njiju. In imam čedalje manj za brat.
In ja, je še nekaj takih pacientov, ampak zadnje čase sta mi ta najbolj padla v oči. Itak so samo še provokacije, izmišljene zgodbe in prepucavanja na 15-ih straneh. Zvodenelo vse skupaj. Zakaj sem še tukaj? Dobro vprašanje.
Samo čakam, da se pojavita, da lahko zaprem forum.
Default avatar
sem marsikaj videla je napisal/a:
Polarni sij.
Default avatar
Ku-ku.
Default avatar
Kateri je spet hudo in ne more brez mene, da mora odpirat teme? Napiši telefonsko, te pokličem,...če imaš možačast glas seveda takoj odpadeš. :-)
Default avatar
Dobra sta :)
Default avatar
Jaz sem se vedno trudil v korist foruma. Koliko sem samo žrtvoval ur. Tudi nočne, nedelje in praznike, nič mi ni bilo škoda.
Default avatar
polarni sij nepr je napisal/a:
Daj spel se ******, a ne vidš da si drugi v vrsti?
Default avatar
gola resnica1 je napisal/a:
Vidva sta rojena en za drugega. Nobeden vaju noče, ker sta oba grda in katastrofa od karakterja. Samo še zamenjajta kontakte in sta zmagala.
Default avatar
Default avatar
polarni sij+ grda resnica je napisal/a:
Midva ne rabiva en drugega, ker se za naju zanima veliko ljudi. Ker če se ne bi, tudi negativne reklame za naju ne bi delali...
Default avatar
polarni sij+ grda resnica je napisal/a:
Grdo resnico pa kar primer pust, vsaj tolk cajta, da mi najde ženo, ki bo izgledala kot čehinja. :-) Sicer te bo pa baba navozla, če boš gobcala, ker grda resnica ima pa balkanski temperament. :-)