Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Iscem prijateljico

Iscem prijateljico

Pozdravljeni, za sabo imam zelo slabo izkušnjo z dolgoletno prijateljico. Ker pa sem zelo komunikativna in zadnje case zelo osamljena iscem prijateljico za pogovor,kavo… Sem mamica 2 otrokom starim 9 in 3 leta iz okolice Postojne.
Lp

Zdravo.
Tudi jaz… sem mamica 5 in 3 letnika.. vendarpod iz gorenjske

Tudi jaz mamica enemu otroku, staremu 8let iz Ljubljane.
Je katera za kakšno kavico.

Jaz sem predaleč od vaju obeh.

No tudi sam iščem koga za pogovor ali pa športanje.
Pogovarjam se lahko pa o vseh temah, tako da to ne bi smel bit problem. 🙂

Živijo, imam otroke skoraj tvojih let in sem iz Vipavske doline. Javi kaj če te zanima. Lp

Sam še ketno pa zajlo za gas na mopedu zamenjam, pa vas vse obiščem!☺

Počakaj malo. Ti bo Maša dala s ketno čez hrbet, ko bo videla ta post. 🙂

______________________

Počakaj malo. Ti bo Maša dala s ketno čez hrbet, ko bo videla ta post. 🙂
[/quote]
Maša me občasno spušča “na pašo”, da si malo odpočije od vsega hudega!

Počakaj malo. Ti bo Maša dala s ketno čez hrbet, ko bo videla ta post. 🙂
[/quote]
Maša me občasno spušča “na pašo”, da si malo odpočije od vsega hudega!
[/quote]

Vidim, da je cajt, da še jaz začnem hodit k Maši. Se malo spovem … ☺

______________________


Maša me občasno spušča “na pašo”, da si malo odpočije od vsega hudega!
[/quote]

Vidim, da je cajt, da še jaz začnem hodit k Maši. Se malo spovem … ☺
[/quote]
Namig: Pokora zna biti precej zaj…. .

Kdor išče, ta najde, pravijo. Vendar pa po mojih izkušnjah prijateljstev ne moreš vzpostavljati na tak način. Lahko seveda najdeš nekoga za druženje tudi tako, toda pogosto se zgodi, da beseda ne steče, da se mora ob druženju se mora narediti veliko miselnega napora. To seveda ni osnova za razvoj prijateljstva.

Spomnim se iz študentskih časov, da je kar naenkrat stopila k meni neka sošolka in me vprašala, če bi bili prijateljici. Hm… Ker si vprašanje zasluži odgovor, sem pošteno odgovorila. Z ne. In mi je bilo kasneje žal -ne za moj odgovor, ampak da je punca takole pristopila k meni. Če bi se preprosto samo pogovarjala z mano, bi se pa morda res začeli družiti in bi celo postali prijateljici. Kako pa drugi vzpostavljate prijateljstva?

Sama imam prave prijateljice samo iz časov OŠ in SŠ, pa še te so samo 4. Vsi, ki so kasneje stopili v moje življenje razen ene izjeme so bolj znanci oziroma ljudje, s katerimi imaš podobne interese, odnosi so bolj površinski. Seveda je zopet odvisno od definicije “prijatelj”.

pravo prijateljstvo

Pisite lahko na [email protected]

Živjo, tudi meni bi prav prišla družba kakšne mamice. Tudi jaz imam dva otroka teh let, sem pa tudi
iz okolice Postojne. Lahko mi piše na mail [email protected] . Vesela bom tvojega odgovora,

LPK


Zeloooo se motiš, tudi tukaj gor se da sklepat izjemno dobra prijateljstva!

New Report

Close