Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Rasizem, ksenofobija – moja pravica ali…?

Rasizem, ksenofobija – moja pravica ali…?

Zakaj je nekaj tako slabega, če sem rasist ali ksenofob?

Ali ni to moja ustavna pravica, da ne maram in sem proti tujcem in migrantom?

Zakaj sem potem takoj označen za negativca, če je pa to moja pravica?

Sem ponosem, da sem ksenofob in rasist (= patriot)!
Ko mi kdo reče da sem nekaj od tega, sem ponosen na to.

In odkod ti ideja, da bi bilo to negativno? Si kar si, lepo in pošteno da to priznaš. In imaš množico (morda celo večino), ki te podpira in se s teboj strinja. Seveda nas je nekaj, ki se s teboj ne strinjamo, a mi smo pač manjšina in naše mnenje je lahko zate povsem nerelevantno.
Smešni so le tisti, ki pravijo da tujcev (in črncev) pač ne marajo, ali celo še bolj fino: “nič nimam proti njim, le nič nočem imeti z njimi, jih videti…”, a seveda, nikakor niso ksenofobi ali celo “bognedaj” rasisti 🙂 :-)-

Slovenija bi potrebovala več takih zavednih ljudi, katerim ni vseeno za našo edinstveno deželo in kulturo.
Takih kateri se zavedajo, da migranti samo smetijo našo državo, kulturo.

nova
Uredništvo priporoča

Kaj je narobe? Če so drugi lahko ponosni, smo lahko tudi mi. Ampak pazi tole:
https://img.4plebs.org/boards/pol/image/1427/64/1427647485504.png


Luštn bi blo, ko bi se tisti, ki danes besno limate tole vse naokrog toliko naučili angleško, da bi znali prebrati kaj več od naslova in prebrali, da je bila to šala? (….”she joked”….)
Čist ste že padli pod vpliv tega masovnega zavajanja folka z nekimi lažnimi novicami, pa na pol lažnimi novicami…a res nikogar več za nič ne briga? Sam še tumbat ke u tri krasne?

Kaj buče tukej prodajaš,… patriot je car v vseh pogledih.

ksenofob in rasist, pa k r e t e n na vseh ozemljih sveta, vključno s tem na katerem se mi nahajamo.

[img]http://www.rtvslo.si/_up/photos/2017/02/24/u147938-349082_u85416-349063_rac_show_show.jpg[/img]

Narobe je če zaradi svojih občutkov komu škodiš. Če pa se pač zavedaš da nekaj “ne maraš” in se temu pač izogneš in pustiš pri miru pa za druge nima bit kaj narobe.
Jaz sicer ne razumem, ampak kaj ima to veze. Razmišljaj kakor hočeš dokler s tem komu ne škodiš.

Nič ni narobe, če si privatno tepec, rasist, šovinist ali kaj drugega. Tvoja izbira.
Narobe pa je , če zaradi svojih prepričanj kršiš osnovne človekove pravice, ki so zapisane in sprejete z Univerzalno deklaracijo o človekovih pravicah.
Pa še po državah so sprejeti zakoni, ki to regulirajo.

Nekaj čisto novega, kaj?

Dokler men ne škodiš, si zarad mene lahk karkol.
Jaz s tem nimam problemov. Prijatelj mi je lahk vsak normaln človek, ne glede na narodnost, veroizpoved… kar pa se ljubezni tiče pa pač ne.

Jaz pa sem navdušen, ker je Le Penova dobila 33{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} glasov.

To ni njen veliki poraz, kot so poskušali neukim Slovenčkom prikazati slovenski levosučni mediji, ampak ogromna zmaga avtohtonih Francozov, ki jim ni vseeno za njihovo domovino Francijo.

S tem, da je vsak tretji Francoz nacionalist, verjetno tudi rasist, so jasno podprli parolo: Francoski čefurji raus.

In s tem rezulatatom so dali nedvomno sporočilo francoski politiki, da naj gre večina pravic in ugodnosti avtohtonim domačim prebivalcem, ki so na nekem ozemlju že tisoč ali dva tisoč let …

… ne pa pritepencem/migrantom, ki iščejo lagodno, dobro plačano službo, ali pa jih zanima le ležanje na postelji in socialni dodatki za tako ležanje.

Da o umorih, atentatih in posilstvih niti ne govorim.

Ta južna, zakaj pa normalen črnec, sicer z otepačem do kolen (ljubezen,seks) ne more biti tvoj (intimni) prijatelj?

To pa ni lepo… Rasistka zgolj na podlagi dolžine?

Briga me kakšnga ima, pač črnca za fanta ne bi imela, tako kot ne bi imela za fanta kakšnga muslimana. Za frenda pa je čist neki druzga. Če sm zarad tega rasistka, pa tud prav.

To pravim tudi jaz. Ma pa dajte obrniti mojo pamet.

Če ti meni rečeš tepec, rasist, šovinist in še kaj, to ni kršenje mojih pravic? Meni se zdi, da blatiš moje ime, s tem pa kršiš osnovno človekovo pravico.

Se pravi v isti sapi, pa je pri tujcu treba spoštovat človekove pravice in bog-ne-daj užaliti njegovo občutljivo fragilno dušico?

Zakaj imaš dvojna merila? Če jaz rečem, da so migranti lenuharji, oportunisti, lopovi, posiljevalci…boš skočil hitro v zrak in začel govoriti o človekovih pravicah. Hkrati pa si ti drzneš mene oblatiti z marsikatero besedo.

Če ti meni rečeš tepec, rasist, šovinist in še kaj, to ni kršenje mojih pravic? Meni se zdi, da blatiš moje ime, s tem pa kršiš osnovno človekovo pravico.

Se pravi v isti sapi, pa je pri tujcu treba spoštovat človekove pravice in bog-ne-daj užaliti njegovo občutljivo fragilno dušico?

Zakaj imaš dvojna merila? Če jaz rečem, da so migranti lenuharji, oportunisti, lopovi, posiljevalci…boš skočil hitro v zrak in začel govoriti o človekovih pravicah. Hkrati pa si ti drzneš mene oblatiti z marsikatero besedo.
[/quote]

Zato, ker ljudje ne uporabljajo uma ampak samo srce. Ona te je lahko užalila in to si smatra kot pravico, ker ti ne maraš določenih ljudi. Prikrita hinavščina in manipulacija, ki marsikaterega človeka zelo užali in mu njegova čustva označi za neumno. Zame osebno ljudje s katerimi se nočem družiti in globoko v sebi so največji rasisti.

Beseda rasist je zlorabljena beseda, da nekdo lahko uveljavlja svoje želje. Po eni strani smo ljudje zelo občutljiva bitja in ko ti nekdo reče si navaden rasist, ker me ne maraš ljudje sklonijo glavo. In to so začeli nekateri ljudje izkoriščati. To je pa zlo.

Narobe je že to, če kadarkoli kdorkoli (pritepenec) dobi NAŠ denar, nekateri naši starčki in starke pa dobesedno crkavajo v pomanjkanju…

Zato gre. Naš denar, ki bi moral biti namenjen nikomuzr dugemu kot našim. Takim, ki si absolutno zaslužijo pomoč!

S plačevanjem davkov inprispevkov MI, aktivni Slovenci, zberemo denar, ki naj BO ZA NAS.

S sebičnostjo pa vsekakor NI NIČ NAROBE.

Nisem rekel, da denar zbrani hočem zase. Ni pa prav, da ga je dobil NESlovencec, tujec, migrant!

Sram jih je lahko, kaj delajo z našimi miljoni. Nas pa tudi, ker to dopustimo.

Ampak volitve so vse bliže…

Ljubitelji migrantov so sami največji rasisti. Kajti migrante imajo za tako primitivne in nazadnjaške, da so Evropejcem zabičali, bolje, da se vi njim prilagajate, ker oni itak nič ne zastopijo, ker so iz primitivnih dežel. Vsaj jaz imam tak občutek, da so ljubitelji migrantov največji rasisti, kar jih je kdaj obstajalo.


Nič več. Ljudje so se na to besedo navadili in postajajo ponosni nanjo. Postajamo.

Ker očitno večina ne razume kaj je narobe z rasizmom bom poizkusila razložit.
Nič ni narobe če nekoga ki je drugačen od tebe ne maraš. Je pa narobe če posplošuješ in rečeš za vse da so isti. Oz. narobe….butasto je no. Ljudje ki posplošujejo so pač glupi. In ja sem rasistična do glupih ljudi. Priznam. Ker taki ljudje bodo videli črnca ki nekoga tepe in bodo rekli nej k črnci (vsi) pretepajo ljudi. Čez pet min bodo videli belca (oz. nekoga ki je isti kot on) ki nekoga pretepe in bodo rekli nej k un nekoga pretepa :). Miselnost da je neka skupina ljudi in so tam vsi isti je pač tako neumna da verjetno še niso izumili besedo za tako neumnost. In ta neumnost je bila kriva za vse genocide in vojne in trpljenje na tem svetu. Miselnost nekaterih da so zaradi svoje barve, kraja rojstva in na splošno stvari ki so jim bile dane in niti niso njihova zasluga boljši od drugih. Bolano.


Imaš prav. Fino je, če preden začneš razlagat, sam razumeš. Ni nujno, ampak pride prav. Za vsak slučaj, če kdo kaj vpraša.

To vsi vemo. Samo jaz sem napisala pred časom, da ne maram posiljevalce. In so mi napisali da sem rasistka in daj naj pogledam Evropske moške, ki tudi posiljujejo. A vidiš to je razlika. Sploh nisem napisala ne muslimanski posiljevalec ampak pod tematiko musliman je posilil žensko sem napisala, da ne maram posiljevalcev in označena sem za rasistko. Ker moram razumeti, da ta posiljevalec je imel težko življenje. Pobrskaj nazaj. Ne beseda rasist je zlorabljena postala zelo.

Če ti meni rečeš tepec, rasist, šovinist in še kaj, to ni kršenje mojih pravic? Meni se zdi, da blatiš moje ime, s tem pa kršiš osnovno človekovo pravico.

////
Pa jasno da ne. Za takega si se označi sam in še ponosen si na to, torej kje jaz tukaj kaj blatim?
Nasprotno, dajem ti pravico, da se označiš za karkoli se ti sprdne.

Kakorkoli, nas je vsaj kakih 70 – 75{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} (če odštejemo čefurje), ki nam za NAŠO Slovenijo ni vseeno.

In Slovenija je nedvomno naša, ne pa njihova. Njihova je Bosna, Srbija, Kosovo, Albanija, Afganistan, Sirija in ostalo.

Mi pa imamo samo to, kar imamo, majhno državo in minimalni vpliv na svetovno politiko.

Ampak samo NAM so se v Postonjski jami skotile človeške ribice, in tujci, ki pridejio na obisk, so v več kot 90 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} navdušeni nad lepotami Slovenije.

Ni problema, če ti tujci tu tudi ostanejo, ampak le pod pogojem, da se naučijo slovensko!
A vi bi, mislite, na Kitajskem biznisirali s “srbohrvaščino”?

Skratka, Slovenija le Slovencem in mogoče tistim, ki tako nas, Slovence, kot Slovenijo kot deželo, državo, kulturo – spoštujejo.
Tujih zastav in tujih verstev pa v takomajhni državi vsekakor NE POTREBUJEMO!¨

Tisti, ki se s tem ne strinjajo, pa naj bodo magari tudi domači, pa naj gredo čim prej – raus!

New Report

Close