Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Taščino kajenje in dojenček

Default avatar

obupala bom

Imamo nekaj mesečnega dojenčka, tašča pa non stop kadi v spodnjem nadstropju. Ker so vmes samo dvojna vrata, skozi katere dim itak pride v naše stanovanje ga zavoham že ob 6 zjutraj. In resnično sem na robu živčnega. Mojemu sem rekla, naj ji reče, da naj neha kaditi v stanovanju pa je rekel, da pretiravam da on nič ne voha. Seveda da ne, če pa že 30 let voha ta po*** dim!!! Gradimo hišo, ampak se še vsaj 5 let ne bomo preselili, ker gre bolj počasi... Pa tudi če bi se čez eno leto, bo dojenček najbolj zgodnje dni svojega življenja preživel v dimu. Jaz ji absolutno ne bom nič rekla, ker to ni moja hiša. Ampak vseeno, a lahko kdaj ne gleda samo nase? Tudi moj oče kadi, ampak nikoli v hiši in nikoli vpričo otroka. Zadnjič na pikniku je tako sedela, da se je direkt v naju kadilo, sem kar vstala in šla stran. Tako sem jezna da joj!!!
Default avatar

bo treba vzeti v zakup

obupala bom je napisal/a:
Imamo nekaj mesečnega dojenčka, tašča pa non stop kadi v spodnjem nadstropju. Ker so vmes samo dvojna vrata, skozi katere dim itak pride v naše stanovanje ga zavoham že ob 6 zjutraj. In resnično sem na robu živčnega. Mojemu sem rekla, naj ji reče, da naj neha kaditi v stanovanju pa je rekel, da pretiravam da on nič ne voha. Seveda da ne, če pa že 30 let voha ta po*** dim!!! Gradimo hišo, ampak se še vsaj 5 let ne bomo preselili, ker gre bolj počasi... Pa tudi če bi se čez eno leto, bo dojenček najbolj zgodnje dni svojega življenja preživel v dimu. Jaz ji absolutno ne bom nič rekla, ker to ni moja hiša. Ampak vseeno, a lahko kdaj ne gleda samo nase? Tudi moj oče kadi, ampak nikoli v hiši in nikoli vpričo otroka. Zadnjič na pikniku je tako sedela, da se je direkt v naju kadilo, sem kar vstala in šla stran. Tako sem jezna da joj!!!

J
Čimprej se boš sprijaznila, bolje bo.Itak kadi v svojem nadstropju.
Spremenila je ne boš, torej - počakaj še par let - pa bo bolje.
Potem ti bo šlo pa na živce kaj drugega.
Default avatar

NIMAM BESED RESNIČNO

ne more se SPRIJAZNIT, da otrok vdihuje cigaretni dim, no! Cigaretni dim UBIJA! Moraš tega otroka odstranit od cigaretnega dima kakor veš in znaš! cigaretni dim uničuje imunski sistem MAJHNEGA BITJA, DOJENČKA!!!! Svinje preklete čikarske kako lahko to počnete OTROKOM?!
Če bi to bil moj otrok BI GRMELO.
Default avatar

cigaretni dim ubije na dan 10 ljudi

Še hitreje pa ubija otroke! Zapomnite si to, no.
Default avatar

Jaz bi otroka zaščitila

žalostno.
Default avatar

panda123

Jaz bi otroka zaščitila je napisal/a:
žalostno.
Jaz tudi. Brez odlasanja bi se odselila v najem ali k svojim starsem. Ampak res takoj.
Default avatar

Jazi

bo treba vzeti v zakup je napisal/a:
obupala bom je napisal/a:

J
Čimprej se boš sprijaznila, bolje bo.Itak kadi v svojem nadstropju.
Spremenila je ne boš, torej - počakaj še par let - pa bo bolje.
Potem ti bo šlo pa na živce kaj drugega.
Tako je. Vedno se najde kaj, da najeda živce.
Default avatar

daj ga srat

Spokaj se v dvosobno s svojimi popizditisi vred in pusti folku, da v lastnih bajtah počnejo, kar jih je volja.

Ali pa se spokaj v najem in od tam brez tašče, ki ti gre na živce, delja svojo bajto naprej.
Default avatar

Hruška debeluška

NIMAM BESED RESNIČNO je napisal/a:
ne more se SPRIJAZNIT, da otrok vdihuje cigaretni dim, no! Cigaretni dim UBIJA! Moraš tega otroka odstranit od cigaretnega dima kakor veš in znaš! cigaretni dim uničuje imunski sistem MAJHNEGA BITJA, DOJENČKA!!!! Svinje preklete čikarske kako lahko to počnete OTROKOM?!
Če bi to bil moj otrok BI GRMELO.
Tašča lahko v SVOJI hiši kadi koliko ji paše, kje ji paše in kdaj ji paše. Če pa to komu ni prav pa lahko z veseljem odpeketa drugam živet. Samo tam potem ni več tako 'komot', ne?
Default avatar

danes neprijavljena

Si vedela, da tašča kadi, ali je začela šele po tem, ko si se ti preselila k njej?
Default avatar

Barca

Tasca ima v svoji hisi pravico tudi kaditi, ce zeli in mogoce ti res malo pretiravas, ce samo ti ti zavohas.
Sem kadilka, pa sama zavoham, ko kdo prizge ali pa pridem kam in so tam kadili, tako da bi tudi tvoj partner zavohal, ce bi se res vohalo.
Konec koncev pa so se ze zaceli tudi lepi in topli dnevi in lahko odpres okno.
Default avatar

Mushroom

Naj partner reče tašči, da kajenje škodi otroku, če ne spakiraj in odidi. To bi jaz naredila oz sem.
Default avatar

kako kruti ljudje

Stara krava kadi na račun zdravja svojega vnučka, sramota!!!
Default avatar

Teta faniše dov

Še dobro, da je tvoj mož še živ ko je živel ops še živi pri svoji kadilski mami.
Lej spokaj se v podnajem.
Default avatar

tečnoba

V tuji hiši se nimaš kaj oglašati. Jaz bi mu pihal krogce v faco.
Default avatar

DOJENČEK ima pravice

DOJENČEK NI TEČNOBA, KER GA MOTI CIGARETNI DIM. Otrok ima pravico do zdravega zraka.
Default avatar

DOJENČEK ima pravice

DOJENČEK NI TEČNOBA, KER GA MOTI CIGARETNI DIM. Otrok ima pravico do zdravega zraka.
Default avatar

Resno

DOJENČEK ima pravice je napisal/a:
Ima - v svoji hiši in ne tuji.
Default avatar

Nmmn

Nikoli ne bi zivela v isti hisi z dojenckom, kjer nekdo drug kadi. Se sama ne bi zivela nikoli s kadilcem v isti bajti, z otrokom pa se toliko manj.
Default avatar

Mislimdrugače

Resno je napisal/a:
DOJENČEK ima pravice je napisal/a:
Ima - v svoji hiši in ne tuji.
V vsaki!