Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nedepilirana ženska

Nedepilirana ženska

Naj mi kdo razloži. Srečam visoko izobraženo žensko na vodilnem položaju. Vse ok. Dokler ne pride do šok terapije. Ženska v hudi miniki, ampak z nedipilaranimi nogami. Ogabno ful dlak. Kot moškega me je to kar vrglo iz tira.

verjetno je pozabila na depilacijo, se zgodi.

sam pa pri 30 tih že ves plešast in pobrit na nulo, sicer pa kosmat kot orangutan. Dlake lezejo od povsod, ušes nosu, srajce, prstov na rokah in nogah. Pfuuuujjj

Grem stavit, da si palček tam nekje 160-165 in plešast. Je treba nekako zdravit kompleks, kajne:;)

Ja veš da, dlake pa kar naenkrat, čez noč zrastejo?!

To so zanemarjenke. Ogabno je videti žensko s kosmatimi nogami, pa lahko govorite, kar hočete.

Pa ti?
Si deplirian?
Noge, roke, pazduhe, imaš vse na gladko zdeplirano?
Kaj pa prsni koš in hrbet? Upam, da ni to kosmato.

če pozabim PA KAJ, to je MOJE TELO!

Ja veš da, dlake pa kar naenkrat, čez noč zrastejo?!

To so zanemarjenke. Ogabno je videti žensko s kosmatimi nogami, pa lahko govorite, kar hočete.
[/quote]

Hm, če se ti sama sebi gabiš, je to tvoj problem. Je pa žalostno, da se sama sebi tako gnusiš, da se zdiš ogabna, če imaš dlake.
Kako moški prežvijio, ponavadi se ne depilirajo, so pa bistveno bolj kosmati kot ženske? Čudno, da se samo ženske tako gnusite same sebi, da se zdite ogabne, če niste depilirane.
Od kje tak gnus do same sebe?

Hja, no… za moje pojme si poln predsodkov, pa še kaj; kako te lahko nekaj tako nepomembnega vrže iz tira?

Men je vseeno kdo se Al pa ne depilira. Vsak kakor hoce

Joj, kakšni hinavci, v realnem življenju bi se pa vsi zgražali.
Ja, danes kosmate noge pri ženski v Evropi pa še kje enostavno niso sprejemljive oziroma je tako že vsaj 40 let, kar se jaz brijem po nogah. Za prej nimam podatkov.

Moškim se ni treba depilirat, ampak mnogi se že … meni osebno to ni všeč. Moški so moški, imajo lulčka, ženske imamo pa luliko. Zdaj pa samo še, da od moških zahtevate nalakirane nohte na nogah, pa se grem samo še ubit.

Grem stavit, da si palček tam nekje 160-165 in plešast. Je treba nekako zdravit kompleks, kajne:;)
[/quote]

Poznam enega takega 160cm, plešast pa je svoji punci oporekal točno dve dlaki (bila sem zraven). Ne moreš verjet, kaj kompleksi delajo !! Ha,ha.

Zakaj se sploh ukvarjate s tem? A je res važno a je ena xy ženska pobrita Al ni?

Lulčke in lulike – ne vem, no, ampak odrasli ljudje pa res nimamo lulčkov in lulik.
Drugače pa se ne depiliram. Pa sem ženska, stara manj kot 40. In kaj zdaj?

Zakaj se od odrasle ženske pričakuje da nima dlak?!

Ženske imamo poleg “lulike” tudi dlake. Zakaj je torej taka katastrofa, ce se jih vidi?

Zdej me pa ful mika, da bi letošnje poletje hodila okoli z dlakastimi nogami in šokirala take ljudi hehehe. Sem itak zelo manj dlakasta kot večina moških! Zakaj bi samo oni bili komot.

Odgovor se skriva v tem, da je gospod srecal “izobrazeno zensko na visokem polozaju”.

Med tem ko se je izobrazevala in delala je pac pozabila na edini smisel zivljenja – britje nog in ugajanje kosmatim moskim. Ups.

Močno dvomim, da je ženska na visokem položaju nosila hudo minico …

Močno dvomim skoraj o vsem kar se napiše na tem forumu 😉

New Report

Close