Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pa dobro no kaj je tem kolesarjem blesavim

Pa dobro no kaj je tem kolesarjem blesavim

Zunaj je 30C, a oni se morajo gonit po največjem soncu. Nevem če sem že vidla večje mazohiste kot kolesarje. Potem pa še mislijo da so glavni na cesti, vozijo po sredini cestišča in delajo kolono in jih moramo vsi čakat ker oni so bogovi.

Jp. Saj ne morejo bit več ok, če nastavljajo svoje betice pri 30 stopinjah, pri polnem naporu, soncu.
Pri nas jih je polna cesta, pa je vozni pas še za eno vozilo skoraj preozek.
Smešni so v teh fancy majčkah, vsi zaripli in vozeči po sredi ceste v skupinah.
Večje nadlege ni, kot so ti osmojeni biciklaši 🙂

Obvezno je treba sprejeti zakon, da se vsa kolesa registrirajo. Tudi če za 1eur. Važno je da kre…e lahko prijaviš enako kot vse ostale udeležence v prometu.

nova
Uredništvo priporoča

Še očitno nikoli nista bili na kolesu, da ni videli, kako 30 stopinj ni noben problem. Ti prijetno pihlja, zraven pa gledaš bedake v klimi, ki jim je težko dati nogo z gasa..

Pri nas pa kolesarji veselo vozijo po pločniku in to na levi strani.

si imela slab dan? haha. smešni te vi z vašimi ogromnimi avti ko vam beži življenje pred vami..
drugače pa očitno še nisi vozila kolesa pri 30C ker ne veš kaj govoriš

Sej lepo da športajo, edino en zvonček bi si pa lahko naštimal na kolo. Namreč ko te prehitevajo, kar naenkrat mimo švigne, brez opozorila sploh ne veš kaj se je zgodilo. Ti kolesarji namreč trpijo za sindromom mutavosti, ne znajo opozoriti nase in se s tem izpostavljajo nevarnostim.

Mečkajo in mencajo svoja jajčka na tistih peciklih do impotence.
Potem jim pa nič drugega na tem svetu ne ostane, razen pecikla 😛

ko vidimo njo dobimo tudi potenco nazaj
[img]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/91/aa/a4/91aaa4174a2559850c465f5881437e93.jpg[/img]

ko vidimo njo dobimo tudi potenco nazaj
[img]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/91/aa/a4/91aaa4174a2559850c465f5881437e93.jpg[/img]
[/quote]
A ta je una iz Boštanja pri Sevnici, slikana na cesti za Savo? 🙂
Tam so same fejst p…ke, vključno prvo damo zda…. 😛

Kje je danes v Sloveniji 30 stopinj?

Oh joj ubogi revčki v avtomobilih, a vam je vroče??? A klima ne dela?
Boščki, lahko vam termometer kaže 30°C da je zunaj ampak v resnici ni toliko, termometer ob počasni vožnji na razgretem asfaltu kaže preveč.

Danes sem se vozil z avtom, mi je bilo vroče, vozil sem se tudi s kolesom in mi je bilo prijetno, prav nič vroče.

Za tiste, ki imate vozniški izpit in si tega ne zaslužite pa tole:
Kolesarja na naših cestah ne moreš prehitet varno, če je z nasprotne smeri promet, saj so ceste preozke in ni važno ali kolesar vozi čisto ob robu ali mogoče skoraj po sredini voznega pasu.
Zaradi takih budal in idiotov, kot so na naših cestah, je za kolesarja najbolj varno voziti po sredini voznega pasu, če vozi preveč ob robu, ga vsi prehitevajo “v škarje” in ogrožajo najbolj kolesarja, ogrožajo nasproti vozečega in sebe. No, sebe lahko ogrožajo zarad mene, ampak drugih pa nikar.

Za idiote pa tole: Mene kot kolesarja lahko poškoduješ, ni problema, dobiš nazaj. Lahko me ubiješ, to bo najbolj varno zate, če pa slučajno preživim, ti ne boš, bom plačal da ne boš, če ne bom mogel urediti sam.


Nisi samo piroman, si tudi idiot, prekrškar in storilec najhujših kaznivih dejanj. Če si šr norc, si za psihiatrijo, sicer za v arest.

Ne morem verjeti!!

glede ceste.. pri nas je seveda potrebno prej pokrasti ves denar in potem seveda imamo preozke ceste, nevarne, luknjaste …

enkrat sem kolesaril po Kanadi, tam sploh nimajo teh problemov.. ceste saj so tako široke da lahko grejo štirje avti na dvopasovni, tudi škarje se ne morejo zgodit ker zlahka gre avto vmes


Nisi samo piroman, si tudi ******, prekrškar in storilec najhujših kaznivih dejanj. Če si šr norc, si za psihiatrijo, sicer za v arest.
[/quote]

Kje smemo kolesarji voziti kolo?
Kolesarji morajo za vožnjo uporabljati kolesarske pasove, kolesarske steze ali kolesarski poti – označeni so s prometnimi znaki in talnimi oznakami. Te površine lahko uporabljajo le kolesarji in vozniki koles s pomožnim motorjem (do 50 ccm prostornine), izjemoma tudi pešci. Kjer teh površin ni, smejo kolesarji voziti po vozišču ceste, če prometna signalizacija tega izrecno ne prepoveduje. Pri tem morajo voziti čim bližje desnemu robu vozišča, vendar ne smejo zavzeti več kot 1 meter od roba vozišča.
Otroško kolo, ki sodi med posebna prevozna sredstva (to so prevozna sredstva, športni pripomočki in naprave, ki omogočajo gibanje hitrejše od hoje pešca) pa se sme uporabljati tudi tam, kjer je sicer dovoljena le hoja pešcev (denimo pločnik), vendar le s hitrostjo, s katero se premikajo pešci.
S kolesi ni dovoljena vožnja v naravnem okolju zunaj naselij, zunaj vseh vrst cest, zunaj kolovozov in poljskih poti. Prepoved velja tudi za gozdne in planinske poti. Parkiranje ali ustavljanje v naravnem okolju je dovoljeno le v pasu največ 5 metrov od vozišča, če temu ne nasprotuje lastnik zemljišča in če je to v skladu s predpisi o varnosti cestnega prometa.

Se strinjam, da so v resnici bedaki šoferji ki se pizdakajo in za katere ne obstaja nič drugega kot sedet v avtu na komot in se vozit…
Jah, pihlja že mogoče, če voziš po ravnem okrog 30km/h. Jaz gonim na Krim in še kako je važno kdaj grem od doma…ob 9h je sredi poletja že čist prepozno…

Ti si zmešan.
Nisi za med ljudi ne za med živali,si prenevaren.


Kaj se jeziš. Ti imaš vsaj klimo v avtu, on pa na kolesu švica, tam zunaj.
Aja, voziš Jugota….

Še ena ki misli da je oh in sploh kot moja žena.
30 stopin je normalna temperatura, za tistega ,ki to še ni probal sploh ne ve kako je.
Na dopustu gremo na bicikel za ves dan ko je 38 stopinj.

bravo piroman se pridružujem z tvoji razlagi
bolje vozit po sredini kot pa da umikaš v desno


Nisi samo piroman, si tudi ******, prekrškar in storilec najhujših kaznivih dejanj. Če si šr norc, si za psihiatrijo, sicer za v arest.
[/quote]

Kje smemo kolesarji voziti kolo?
Kolesarji morajo za vožnjo uporabljati kolesarske pasove, kolesarske steze ali kolesarski poti – označeni so s prometnimi znaki in talnimi oznakami. Te površine lahko uporabljajo le kolesarji in vozniki koles s pomožnim motorjem (do 50 ccm prostornine), izjemoma tudi pešci. Kjer teh površin ni, smejo kolesarji voziti po vozišču ceste, če prometna signalizacija tega izrecno ne prepoveduje. Pri tem morajo voziti čim bližje desnemu robu vozišča, vendar ne smejo zavzeti več kot 1 meter od roba vozišča.
Otroško kolo, ki sodi med posebna prevozna sredstva (to so prevozna sredstva, športni pripomočki in naprave, ki omogočajo gibanje hitrejše od hoje pešca) pa se sme uporabljati tudi tam, kjer je sicer dovoljena le hoja pešcev (denimo pločnik), vendar le s hitrostjo, s katero se premikajo pešci.
S kolesi ni dovoljena vožnja v naravnem okolju zunaj naselij, zunaj vseh vrst cest, zunaj kolovozov in poljskih poti. Prepoved velja tudi za gozdne in planinske poti. Parkiranje ali ustavljanje v naravnem okolju je dovoljeno le v pasu največ 5 metrov od vozišča, če temu ne nasprotuje lastnik zemljišča in če je to v skladu s predpisi o varnosti cestnega prometa.
[/quote]

verjetno si pa sebe kot avtomobilista pozabil kje se lahko smeš voziti

S tem se pa 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} strinjam, nimam sicer nič proti njim, le registracija bi morala biti obvezna glede na to, da jih 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ne zna voziti, ker ne poznajo cpp in iz tega razloga predstavljajo najbolj problematične udeležence v prometu.

S tem se pa 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} strinjam, nimam sicer nič proti njim, le registracija bi morala biti obvezna glede na to, da jih 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ne zna voziti, ker ne poznajo cpp in iz tega razloga predstavljajo najbolj problematične udeležence v prometu.
[/quote]

Registriraj ti sam sebe in prilepi tablico na rit. Tudi pešči ne poznate CPP in kar vsepovprek hodite brez oziranja na ostale v prometu.

Ti si zmešan.
Nisi za med ljudi ne za med živali,si prenevaren.
[/quote]
Vsi smo po svoje zmešani, okusi so različni.
Res nisem za med ljudi, saj me na cesti obkrožajo večinoma idioti in budale.
Žal nisem prenevaren, veliko bolj nevarni so idioti in budale za volanom.

Prej sem pozabil napisat, da vožnja po sredini voznega pasu še ne pomeni kršitev, ker smo v tem primeru še vedno manj kot meter od roba vozišča. Seveda to velja za naše ceste, ki so preozke za vse nesposobneže, ki si izpita ne zaslužijo in niso sposobni normalno vozit, ker nimajo občutka za velikost in širino vozila, ki ga upravljajo z volanom.

New Report

Close