Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ženske sponzoruše

ženske sponzoruše

sej ne da je takih veliko,čedalje manj ker družba to gleda postrani. ampak opažam d aje čedalje več žensk ki si najdejo bogatega in to je to. mislna sm da je to smao v filmih. zanimivo,da jih ni nič sram..


SRAM česa?

aksdugpi

že od pamtiveka so tud taki, žal

Kwa je to?

Kwa se ti sekiraš, a te kdo sili, da sponzoriraš nesposobne PlČKE.

A ti je logika zaštekala? Kaj zdaj, jih je vedno manj ali več?

A ti je logika zaštekala? Kaj zdaj, jih je vedno manj ali več?
[/quote]
Ku.rb je vse več, denarja pa vse manj verjetno je to mislu

Zgledi vlečejo. Glavna sponzoruša se zdaj celo s papežem rokuje.

Ko smo že v taki temi bi vprašala, če je kdo tukaj, ki bi me vzdrževal? Ker imam počasi poln kufer tega, da moram skrbeti sama zase….

kur bice so vedno bile” post_id=11693193 time=1495688287]
Zgledi vlečejo. Glavna sponzoruša se zdaj celo s papežem rokuje.


Jaz se ne bi nikoli rokoval s človekom, ki je migrantom umival noge.

Zagotovo se najdejo, uni ko bodo deportirani nazaj v Afganistan te bodo vzeli s sabo, da te bodo imeli za špilat, če ne boš kaj prida, te bodo pa tako odvrgli.


SRAM česa?
[/quote]

…tega, da so se prodale….

Zagotovo se najdejo, uni ko bodo deportirani nazaj v Afganistan te bodo vzeli s sabo, da te bodo imeli za špilat, če ne boš kaj prida, te bodo pa tako odvrgli.
[/quote]

Ti si bil že trikrat deportiran z MON, pa si še nisem zaželela s tabo. Afganistanci bi znali biti pa OK.

Zagotovo se najdejo, uni ko bodo deportirani nazaj v Afganistan te bodo vzeli s sabo, da te bodo imeli za špilat, če ne boš kaj prida, te bodo pa tako odvrgli.
[/quote]

Ti si bil že trikrat deportiran z MON, pa si še nisem zaželela s tabo. Afganistanci bi znali biti pa OK.
[/quote]
Saj zato sem ti pa napisal, ker bi zanli bit v redu in čisto prisatjajo ti. 🙂 jaooooo

Meni je pa to tk btw, saj tudi bogati se zaljubijo kdaj. In če pomislim, kake luzerje sem srečevala v zadnjih treh letih, pa btw jaz sem kar preskrbljena, ampak ni mi treba takih gledat in če že moraš imet kretena, imej vsaj bogatega kretena… Mogoč imaš celo srečo, pa ne bo. Pa če je bogat in uspešen, če hočeš da te ceni, moraš bit tudi sam uspešen, ne pa da afne guncaš. Pol je to čist OK.

Zakaj se s tem obremenjuješ? Imaš ali hočeš imeti takšno žensko?
Pred 50 leti so moški izbirali in izbrali, sedaj pa še vedno moški izbirajo, ženske pa izberejo. Če te ne izberejo pa očitno nisi dobra roba!
Sponzoruše pa itak niso dobra izbira, mogoče bo sedaj drugače, ko bo v veljavi predporočna pogodba.


A to pomeni, da so se bogataši zadnja leta namnožili? Sem mislila, da je kriza.

A prej pa tabogatih nobena ni pogledala?

menda denar ne smrdi … zna pa biti na njem veliko bakterij ☺
številke na TRR pa tudi bakterij nimajo ☺

Sam, kaj pa to če imaš ful bogato kolegico :)))) No ena moja je res, ultra bogata, pa ni znanka, je kar dosti tesna prijateljica. 😛 V primerjavi z njo sem socialni problem, haha 🙂 Mislim, da ni to slabo, ker se od njih naučiš marsikaj.

Mater že utrujate s tem…furt na furt na furt…
Pa kaj vam je?
Recimo za začetek, da bi te taka tma SPLOH lahko od daleč zanimala, bi moral biti nesramno bogat.
Ker pa nisi – WTF?

Pa, kaj reč, punce so študirane, gulile so tiste knjige do nezavesti, Pol pa s to izobrazbo ne dobijo zaposlitve. Treba pa živet, ne obsojam tiste, ki se prodajo ampak, zakaj se ne bi. Mogoče jih privlači preprosto stil življenja tega bogataša in preko tega reagirajo z čustvi, to ni za obsojat.
Ajde, recimo, da ma človek hčerko, pa ona jebe ježa z enim tipom, svojih let, ki je nastabilen v vseh pogledih, stalno pod stresom, pa še nasilen mogoče do nje, na drugi strani imaš pa gospoda, ki mu bi tvoja hčerka pomenila vse in bi z njo ravnal kot z princeso, logično, da bi raJ videl, da jo ta gospod razvaja, edino tvojih let ne bi smel bit, vsaj ene 15 let mlajši, hehe. Pa, da hčerka ne postane zadeta v glavo kot je ta Mirela recimo, da se začne zaradi tega z botoksom filat, samo, da je všeč temu modelu. To je pol, že bolano.
Mislim, da bo takšnega sponzoriranja čedalje več, pač jeben kapitalizem, kjer je keš merilo čustev. Pa, ajde da to vse ignoriraš, živiš svoj lajf, leta grejo, pa mimogrede prideš do 35,40 let in si želiš nekoga ob seb, takrat je pa pol klasika, ne moreš vsazga luzerja vzet za življenje ob seb, raj boš vzel nekoga, ki sam sebe pokriva, kot nekoga, ki se bo šlepal na tvoj račun v teh letih, če pa že, more imet pa hude adute, da se ti ga, da sponzurirat..


SRAM česa?
[/quote]

…tega, da so se prodale….
[/quote]
Vsi mi se prodajamo. Eni za več drugi za manj. Svet je tako narejen da je vse trgovina in vse je na prodajo za pravo ceno. Prej boš to razumel lažje boš funkcioniral v tem svetu. Ne bit tko resen. Life is fun

…tega, da so se prodale….
[/quote]
Vsi mi se prodajamo. Eni za več drugi za manj. Svet je tako narejen da je vse trgovina in vse je na prodajo za pravo ceno. Prej boš to razumel lažje boš funkcioniral v tem svetu. Ne bit tko resen. Life is fun
[/quote]A b ejž no, je treba tudi kaj ločit pri tem, ne? Le poglej to plastično Melanijo, kaj ti misliš kako ona cveti od sreče v življenju? Bi je bilo tisočkrat lepše, če ne bi piz-de prodajala in si ustvarila lastno življenje, ne da je ubogljiva lutka v rokah tako nagravžnega starca. Pol bo pa morda enkrat dala biografijo napisat kak pekel je preživljala, pa se boste čudile kot kura glisti.

Eh, ti bi meni babo rihtala, stara , pa tako naivna. 🙂

A ti je logika zaštekala? Kaj zdaj, jih je vedno manj ali več?
[/quote]
Ku.rb je vse več, denarja pa vse manj verjetno je to mislu
[/quote]

Ha ha,ja kavsal bi pa ni ljudi,kurbe so pa denarja ni.


Vsi mi se prodajamo. Eni za več drugi za manj. Svet je tako narejen da je vse trgovina in vse je na prodajo za pravo ceno. Prej boš to razumel lažje boš funkcioniral v tem svetu. Ne bit tko resen. Life is fun
[/quote]A b ejž no, je treba tudi kaj ločit pri tem, ne? Le poglej to plastično Melanijo, kaj ti misliš kako ona cveti od sreče v življenju? Bi je bilo tisočkrat lepše, če ne bi piz-de prodajala in si ustvarila lastno življenje, ne da je ubogljiva lutka v rokah tako nagravžnega starca. Pol bo pa morda enkrat dala biografijo napisat kak pekel je preživljala, pa se boste čudile kot kura glisti.

Eh, ti bi meni babo rihtala, stara , pa tako naivna. 🙂
[/quote]
Polarni ajd izađi da te prebijem haha
Prodajo sem mislila na splošno ne samo na pic… Pic.. Je postranskega pomena. Vsi smo prodane duše tako je..

New Report

Close