Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kakšen je bil vaš prvi spolni odnos?

Kakšen je bil vaš prvi spolni odnos?

Prav lepo doživetje? Ali polomija? Kaj drugega?

Stara 25 in še nisem imela spolnega odnosa. Po današnjih merilih verjetno ne spadam med “normalne”. 100 ljudi, 100 čudi 🙂

več uspeha boš imelo, če najprej ti poveš

več uspeha boš imelo, če najprej ti poveš
[/quote]

Tudi jaz še nisem, hehe.

Super, prav presenečena in nepozabno :)))
Sproščeno…prepuščeno
Verjetno tudi zaradi ljubljene, čudovite osebe.

več uspeha boš imelo, če najprej ti poveš
[/quote]

Tudi jaz še nisem, hehe.
[/quote]

Koliko si pa ti star/-a? verjetno ne še tolk kot jaz 🙂

Tudi jaz še nisem, hehe.
[/quote]

Koliko si pa ti star/-a? verjetno ne še tolk kot jaz 🙂
[/quote]

21 jih imam.

Kaj rečete? Samo 5 sekund! Ko se je z žemljico samo približala banani, je že skoraj bilo vse mokro okoli, pol, ko pa se je z žemljico banane dotaknila, pa je že pljunil in pol je bilo vsega konec. 😀 Seveda je drugič bilo isto oz skoraj podobno. Danes, 20 let kasneje, pa traja najmanj pol ure, pa še bi lahko. 🙂

Se je potrudil, pripravil romantično vzdušje, glasba, svečke itd. Lepo. Prvega nikoli ne pozabiš.

hahaha meni je pa tak smešno, ko ti po celem forumu včasih koga nazivaš v srednjem spolu, ponavadi kaj očitajoče

Bila je prava polomija. Oba prvič, od kondoma pa je ostal le obroček.

______________________

Nepozabno v spalnici staršev… ona 15 jaz 16 let … Damjana še se te spominjam .

Nič nenavadnega, tudi sam še nedolžen, čakam na tisto pravo. 😉

Jaz tudi pri 41 letih, ni bilo pravega.

Dobr, tisto prej ne štejem, ko smo se igrali igrce v smislu ata pa mama, hehe. Ko je bilo pa to že konkretno, punce z joški in poraščene spodaj, tam nekej pri 12 letih, je bil pa tak nepozaben primer. Jst sem pod oknom krožil in čakal svojih pet minut, seveda sem čakal, da so starši odšli, ona pa tud, ko se je to zgodilo, je odprla okno, dala znak, jst itak, zviz gor po stopnicah, odprem vrata, ona že nameščena v tapravi pozi, na kavču, jst tistih par korakov slačim dol hlače se opotekam, cura kot beton, pridem med njene noge, samo malo pritisnem in iz mene skoraj tako butne, da sem ga komaj ven potegnil, sicer mi ni nit iratalo globoko v njo prodret, samo začetek.
Tako je bilo mojih pet minut strasti in pohote, na katere sem čakal pet ur, komaj pet sekund užitka, hehe, skratka zanimivo in smešno men osebno, ko se spomnim te scene, hehe.

celo večnost sem vam zvest phantasy robi Xrobe

kje se nahajate robi tukaj

Vključimo lastne možgane in začnimo razmišljati dragi Obiskovalci in Obiskovalke Vaš Xrobe

14 ali 41 ???

vse je v najlepšem redu, tako, da povsem brez skrbi potujemo naprej proti iskrici živahni


Jaz bi mel devico.

Prizorišče, kjer sem izgubila nedolžnost, je bilo po tem dejanju (ki je bilo kratko, ker je bil tudi tip še čisto neizkušen) kot prizor iz kakšnega dela CSI. Vse krvavo 🙂 Namesto, da bi se potem malo crkljala, sva hitela brisati kri.
Danes se temu smejim, takrat mi pa ni bilo smešno prav nič. Poleg tega je bila to neka klubska soba, tako da je bila zadrega še toliko večja.

Kakšen je bil tvoj?

hahaha meni je pa tak smešno, ko ti po celem forumu včasih koga nazivaš v srednjem spolu, ponavadi kaj očitajoče
[/quote]

to pa zato, ker nočem prizadeti niti moških niti žensk

Posilstvo v avtu 🙁

New Report

Close