Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prodala bi stanovanje, se preselila

Prodala bi stanovanje, se preselila

Resno razmišljam o prodaji stanovanja. Preveliko je zame, sem šla v pokoj in čisto nič več me ne zadržuje v centru mesta. Ni Ljubljana, je pa kraj, kjer v pol leta dobi službo vsak član družine.

Stanovanje je staro, vendar so nova okna, tla, streha. 60 kvadratov, trisobno. Na podstrehi možnost uredit še dve sobi. Zadaj vrt.

Še najraje bi menjala za garsonjero ob morju. Brez posrednikov.
Če pa že preko agencije – katero priporočate?

Kako se sploh tega lotit? Da bo pošteno. Hvala vam.

Reci, da se hecaš? Stanovanje kjerkoli drugje kot v Ljubljani za garsonjero ob morju je brez hudega doplačila utopija. Za primerjavo: Pri nas je hiša na odlični lokaciji (beri ob gozdu, a z urejeno infrastrukturo in 5 minut od centra), velika kvadratura ocenjena na 70 tisočakov. Kolegica v Ljubljani prodaja staro podrtijo od hiše, potrebno obnove, za 250.000. Do the math.

Ja to vse verjamem. Ne iščem komfort. Eno navadno bivališče.
Mogoče komu več pomeni, da ima službo, da pride med hribe? In ima na morju nekaj, kar mu je v breme?
Kaj veš – mogoče se najdemo. 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Garsonjera ob morju. Sanje!!

Kakšne sanje? Kdo se je pa nasral ob naše morje? Sami cigani, šipci in južna mafija!!

Zdaj pa NAZAJ NA TEMO!!

Daj no, hecaš se ti. Pa kaj ti res misliš, da je Lj središče sveta? Govorimo o trisobnem stanovanju!!!!
V zameno želi samo garsonjero, pa čeprav na morju. Torej, npr. 3 sobno stanovanje v MB ni vredno ene ušive gasonjere na morju? Daj no, daj, znam pogledat oglase 🙂

Kje pa je ta Indija Koromandija, kjer v pol leta dobi službo vsak član družine?

Ja, s 60 kvadrati…

Prodaja že prodaja, prodala pa ne bo nikoli. A ti ne veš, da cene v oglasih večinoma nimajo nobene veze z resnično ceno?

Jaz bi si jo lahko kupila ampak zakaj? Če bi hotela živeti ob morju, bi se tja preselila za vedno. Če pa jo imaš samo tako, da greš včasih tja za krajši čas, se pa ne splača, res ne.

Razen prestolnice cvička mi ni padlo nič famoznega na pamet..

Daj no, hecaš se ti. Pa kaj ti res misliš, da je Lj središče sveta? Govorimo o trisobnem stanovanju!!!!
V zameno želi samo garsonjero, pa čeprav na morju. Torej, npr. 3 sobno stanovanje v MB ni vredno ene ušive gasonjere na morju? Daj no, daj, znam pogledat oglase 🙂
[/quote]

Lahko se stokrat imenuje trisobno stanovanje, 60 kvadratov imam jaz samo terase. Govoriš, kot da je to luksuz. Imeti stanovanje ob morju v Sloveniji pa je luksuz. Imam strica z dvema stanovanjema v Primorju, zato vem, kakšne so cene. In ja, trdim, da je to utopija. Ko bo tri četrt Slovenije hotelo živeti v Mariboru, bo pa primerljivo.

Ja to vse verjamem. Ne iščem komfort. Eno navadno bivališče.
Mogoče komu več pomeni, da ima službo, da pride med hribe? In ima na morju nekaj, kar mu je v breme?
Kaj veš – mogoče se najdemo. 🙂
[/quote]

Če mu je v breme, bo prodal za bistveno več kot je vredno tvojo stanovanje in od razlike v ceni živel kar nekaj časa. Žal.

Ja to vse verjamem. Ne iščem komfort. Eno navadno bivališče.
Mogoče komu več pomeni, da ima službo, da pride med hribe? In ima na morju nekaj, kar mu je v breme?
Kaj veš – mogoče se najdemo. 🙂
[/quote]

Če mu je v breme, bo prodal za bistveno več kot je vredno tvojo stanovanje in od razlike v ceni živel kar nekaj časa. Žal.
[/quote]

Kdor mi ne verjame, naj pogleda cene:

http://www.zurnal24.si/cene-stanovanj-visje-za-tri-odstotke-clanek-279364

Že Celje in Maribor gre cena več kot na pol, če je kateri drugi kraj, pa sploh.

Daj oglas, nepremičnine.net, bolha,…
Saj ni nujno da dobiš direkt zamenjavo, ampak da prodaš in potem iščeš dalje.

V Železnikih. Je Domel in še ene par firm :-)))

Plus flet, vrt za 60 000 € – kaj češ lepšega? Bolš k ena krntija ob morju za 3 tedne 🙂 !!

V Železnikih. Je Domel in še ene par firm :-)))

Plus flet, vrt za 60 000 € – kaj češ lepšega? Bolš k ena krntija ob morju za 3 tedne 🙂 !!
[/quote]
Ampak če imaš v Železnikih odveč, pa rabiš na morju, ne dobiš ravno krntije, ampak manjšo po kvadraturi. Če je nekdo v penziji je lahko več kot 3 tedne na morju,, pa lahko vsak vikend.
Tisti v penziji koristijo morje od maja do oktobra, to je pa več kot 3 tedne. Še družine tako koristijo.

V Železnikih. Je Domel in še ene par firm :-)))

Plus flet, vrt za 60 000 € – kaj češ lepšega? Bolš k ena krntija ob morju za 3 tedne 🙂 !!
[/quote]
A to morda Češnjica ? 🙂

Daj no, hecaš se ti. Pa kaj ti res misliš, da je Lj središče sveta? Govorimo o trisobnem stanovanju!!!!
V zameno želi samo garsonjero, pa čeprav na morju. Torej, npr. 3 sobno stanovanje v MB ni vredno ene ušive gasonjere na morju? Daj no, daj, znam pogledat oglase 🙂
[/quote]

Lahko se stokrat imenuje trisobno stanovanje, 60 kvadratov imam jaz samo terase. Govoriš, kot da je to luksuz. Imeti stanovanje ob morju v Sloveniji pa je luksuz. Imam strica z dvema stanovanjema v Primorju, zato vem, kakšne so cene. In ja, trdim, da je to utopija. Ko bo tri četrt Slovenije hotelo živeti v Mariboru, bo pa primerljivo.
[/quote]

Tebi pa orenk švicajo klikerji in………… predvsem jezik! Umiri se ženska in začepi! Pojdi se ohladit na 60 kvadratov terase! 🙁 Upam, da imaš še kakšen ležalnik. Čin!

Lahko se stokrat imenuje trisobno stanovanje, 60 kvadratov imam jaz samo terase. Govoriš, kot da je to luksuz. Imeti stanovanje ob morju v Sloveniji pa je luksuz. Imam strica z dvema stanovanjema v Primorju, zato vem, kakšne so cene. In ja, trdim, da je to utopija. Ko bo tri četrt Slovenije hotelo živeti v Mariboru, bo pa primerljivo.
[/quote]

Tebi pa orenk švicajo klikerji in………… predvsem jezik! Umiri se ženska in začepi! Pojdi se ohladit na 60 kvadratov terase! 🙁 Upam, da imaš še kakšen ležalnik. Čin!
[/quote]

Persen pomirja. Jaz sem na terasi. 😉

Ne razumem vas. Ena stara mama bi se iz 3-sobnega stanovanja preselila v garsonjero pri morju.
Kaj zdaj komplicirate?
Kaj ste se nasrali z nekimi preddispozicijami, ki sta jih navajeni? Kva se usajate?

A pri nas res ne moreš nič? Da se ti na pukel ne userje komplet birokracija? Niti vprašat več ne smeš, da se ne usujete k muhe na drek.

Saj ne gre za Cimos, NLB, Mercator, -…………….. samo ena mati bi se preselila iz prevelikega fleta v sobo s kopalnico ob morje. SAMO ZA TO SE GRE!!

A ste že vsi čist prizadeti?

B R A V O ! ! !
Edini pameten komentar v tej temi.

______________________

Smanji doživljaj. Ženska sprašuje, in se ji ne sme povedat, da sanja Zakaj bi šel nekdo z obale menjat stanovanje, če pa je na ta stanovanja totalen naval in gredo za med? Proda in kupi kjerkoli v Sloveniji. Tudi če bi se finančno izšlo, pa se seveda ne niti v sanjah. Če ji je stanovanje preveliko, naj ga proda. Ker ve, da ne bo šlo v promet, bi “menjala”. Ja, pajade. Če hoče miloščino, pa naj tako pove.
Želje so eno, realnost pa drugo. Jaz bi tudi živela na grškem otoku.

Ja tudi jaz se strinjam z zadnjima dvema -NE RAZUMEM ter QBR (ma kaj imajo eni brezvezne komentarje se zraven za dodat -GROZA k človek sam vpraša in upa na kakšen (pameten odg)

Smanji doživljaj. Ženska sprašuje, in se ji ne sme povedat, da sanja Zakaj bi šel nekdo z obale menjat stanovanje, če pa je na ta stanovanja totalen naval in gredo za med? Proda in kupi kjerkoli v Sloveniji. Tudi če bi se finančno izšlo, pa se seveda ne niti v sanjah. Če ji je stanovanje preveliko, naj ga proda. Ker ve, da ne bo šlo v promet, bi “menjala”. Ja, pajade. Če hoče miloščino, pa naj tako pove.
Želje so eno, realnost pa drugo. Jaz bi tudi živela na grškem otoku.
[/quote]

Take ste babe, ki stegujete faflo pred bloki. Vse zašpehane, doma se vam pa smodi zelje :))))
Mularija dela pissdarije, dec pa gara in pride zvečer domov ves smrdljiv po piru!

New Report

Close