Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj ste močne ženske rade tako vpadljive?

Zakaj ste močne ženske rade tako vpadljive?

Nosite oblačila povsem oprijeta, po možnosti še celo kakšno številko manjša, ker s tem mislite, da boste izgledale malo manj močne? Ne. S tem še bolj poudarite odvečno težo. Oblačila so živih barv, da takoj padejo v oči. Tudi ostali modni dodatki so vpadljivi. Zakaj ste take? Da vas kdo pogleda? Ja, v oči padete marsikomu, ampak vsi nato pogledamo stran zaradi močne postave.

No, da vas slišim. Zakaj ste tako rade vpadljive?

kaj pa tebe matra? Glej v tla, al pa si natakni pingvin kostum in mrežico čez oči.
A si lezba?

Iz tebe že seka ven slaba samopodoba, zato se braniš z žalitvami. Malce poskrbi za svoje telo.

nova
Uredništvo priporoča

in nedojebanost. Posveti se partnerju, če ga imaš in manj ženske v joške glej.

Sitnoba majhnih žensk se žal ne vidi na prvi pogled.

Debele zenske niso mocne ampak debele. In res debeluhinje ste neestetske v oprijetih oblacilih, saj odvecno salo strli vse naokrog. Fuj in fej. Zakrijte ga

Ko sem slabe volje se le usedem na klopco in opazujem prečudovito poskakovanje ženskih melon in me takoj spravi v boljšo voljo. Pravi antidepresiv, škoda da ni več žensk takih, ne bi blo tolk depresivbih in zamorjenih ljudi. Še sam posvetim večini treninga treningu prsi, ker tudi na moškem odlično izgledajo nabite prsi in jih tudi rad pogledam, pa kako se ženske čudijo, ko jih stisnejo in so trde ko so sama mišica, neprecenljivo, to je najlepše pri paru, da se spozna razlike in se še bolj poveže.

Si majhen in koščen, a ne? In vse stran pogledamo.

Pa, ne le oprejeta in pisana obleka,
nadgrajujejo se z pisanimi barvami las…rdece, blond pa temna vse nekaj lisasto in obvezno kratko, kaksna veeelika tetovaza.
Ja, za znoret…pa kaj se ne uspete pogledat v ogledalu???

Res je..sploh frizure,make up in barve las..kot da bi rade poglede iz postave usmerile na glavo..

Iz tebe že seka ven slaba samopodoba, zato se braniš z žalitvami. Malce poskrbi za svoje telo.
[/quote]

Pa saj ima prav. Ne vem zakaj se obremenjuješ z drugimi ljudmi. Vsak človek lahko da nase kar mu poželi srce. Zaradi tega niso nobenega še zaprli. Ljudi, ki pa so obtoževali pa so se velikokrat znašli na sodišču. Torej res se zamisli nad svojo samopodobo. Mogoče so pa ti res prikrito všeč ženske in to debeluške zato jih tako komentiraš.

Ce vas motijo svetle, zive barve, je jasno, da vas daje depresija. Ukrepat bo treba pri vas. Debeluske v svetlih oblacilih in s pisanimi lasmi se za razliko od vas podhranjenih depresivnezev veselijo zivljenja.

Meni so pa vseč močne in vpadlljive po tvoje, sama bi jim raje rekla- zelo negovane.
Mogoče res ne bi bilo slabo, če bi šla kakšna kilca dol ( ali pa so nam že dodobra oprali možgane z lepotnimi ideali, kaj misliš?!) ali pa tudi ne. Zakaj bi si bili vsi zelo podobni. Naj bo malo kontrasta.

Toliko enih tem okoli oblacil, in kako se bi naj oblacili mladi,stari,suhi,debeli, a kavbojke in majica so ok za vse starosti?!:)da vem ,ce se lahko grem ven sploh, a v evrospin se sme v oblekici :))ali sam v mercator? !

Okrogla sem in pocutim se dobro!
Veliko bolj srecna sem zdaj,kot takrat,ko sem dnevno hodila na fitnes in pazila na vsak koscek hrane,ki sem ga dala v usta.
Okrogla sem,zares okrogla.Stevilka 44-46.Kot se nikoli.Okrogla,a samozavestna!Zadovoljna sama s sabo.
In neobremenjena z hrano.In s tem,kaj si drugi mislijo.Vsaj ima svoj lajf,vsak naj ga zivi po svoje.Jaz sem srecna.In zdrava.Si ti?

Zive barve?Obozujem jih.Zakaj bi se skrivala za crno barvo,ce je moja dusa pisanih barv?Zato,ker nisem ploska kot deska?A zato naj ne bi imela te pravice?Prav fino je obleci dobre barve.

Oprijeta oblacila.Pred kom se moram pa skrivati?A pred tabo?

Ne obsojam te,ne obsojam tvojega razmisljanja,se mi pa smislis,iskreno,ker dalj od “barbie” postave ne vifis in s rem povezujes ljudi.Zalostno,res zalostno.

Avtor se bo požrl od zavisti in jeze.

Ocitno debeli poznate samo dve skrajnostii..stroga dieta in fitnes..ali pa 20 kil prevec..sama ne hodim na fitnes,ne sportam nic posebnega..jem vse pa sem suha..ocitno si morate postimat stvari v glavi..ker si lahko dobre postave..brez odrekanja in vsakodnevnega svicanja..verjetno je pri vas problem meja pri hrani,ki je nimate.

Meni je pa Urška zelo,zelo všeč !
Tista urška,ki nas ob nedeljah razveseljuje z plesom.
Ma ne bi je menjala za 3 Maje Marijane,…
če je človek pozitivc je pozitivc pa kile gor ali dol.

Ocitno debeli poznate samo dve skrajnostii..stroga dieta in fitnes..ali pa 20 kil prevec..sama ne hodim na fitnes,ne sportam nic posebnega..jem vse pa sem suha..ocitno si morate postimat stvari v glavi..ker si lahko dobre postave..brez odrekanja in vsakodnevnega svicanja..verjetno je pri vas problem meja pri hrani,ki je nimate.
[/quote]

Ce jes vse in si suha, imas ocitno genetsko predispozicijo za suhost. Do tu vse v redu.
Da te pa motijo zaobljeni tujci s foruma do take mere, da jim gres pridigat o njihovem mentalnem stanju, je logicen zakljucek, da moras ti prva pocistiti svojo podstreho.

Tudi jaz tega ne morem razumet. Preozka oblačila pokažejo še kakšen kg več. Se nič ne pogledate v ogledalo? Se vidite bolj suhe v premajhnih,preozkih, preveč pisanih oblačilih?
Oblačila naj bi bila za 1/2 cm “prevelika”, ne preveč kričečih vzorcev in takoj bi vam “vzela ” 1-2kg. Poskusite.

Tudi jaz tega ne morem razumet. Preozka oblačila pokažejo še kakšen kg več. Se nič ne pogledate v ogledalo? Se vidite bolj suhe v premajhnih,preozkih, preveč pisanih oblačilih?
Oblačila naj bi bila za 1/2 cm “prevelika”, ne preveč kričečih vzorcev in takoj bi vam “vzela ” 1-2kg. Poskusite.
[/quote]
A lahko podaš tehten razlog, zakaj bi jim oblačila morala vzeti kilo ali dve?
To, da tebe motijo oprijeta oblačila, ni tehten razlog.

Tudi jaz tega ne morem razumet. Preozka oblačila pokažejo še kakšen kg več. Se nič ne pogledate v ogledalo? Se vidite bolj suhe v premajhnih,preozkih, preveč pisanih oblačilih?
Oblačila naj bi bila za 1/2 cm “prevelika”, ne preveč kričečih vzorcev in takoj bi vam “vzela ” 1-2kg. Poskusite.
[/quote]
A lahko podaš tehten razlog, zakaj bi jim oblačila morala vzeti kilo ali dve?
To, da tebe motijo oprijeta oblačila, ni tehten razlog.
[/quote]

Jaz ne vem, kako se počutijo. Osebno se jaz v preozkih oblačilih slabo počutim. Če čisto nič drugega, tiščijo in vežejo me. Zelo zoprn občutek.

Škoda, da si sploh odprla to temo. Vse premočne te bodo napadle. Po navadi rečejo, da iz tebe govori foušija. Kaj res? 😉

Preveč oprijeta, dekoltirana in prekratka oblačila na suhi ali debeli babi niso estetska. Ženska zgleda ko poceni kur. A

Kje vi vidite toliko debelih ljudi?
In kako sploh opazite, kako so oblečeni?

Mislim, jaz tega res ne vidim in ne opazim.

New Report

Close