Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Blokovski ljudje + upravnik in sestanek…..

Blokovski ljudje + upravnik in sestanek…..

Pred mesecem dni smo imeli pri nas sestanek. Z upravnikom. Itak je samo 1x na leto.
Spet en pregled…. pa kaj še. In je večina (4 lastniki) potrdila eno obnovo.

Zdaj pa smo se premislili, čeprav je že vse podpisano. Imamo možnost preklicat?

Gre se za to, da na sestanku nikoli ne veš, kaj bo kdo zinil. Okej, en ima problem z dimnikom…..
Upravnik vpraša, če gremo v obnovo? Vsi rečemo JA!
Itak da pomagaš sosedu.

Samo smo to premlevali en mesec……in se stvar malo obrne. Kaj mene briga dimnik dveh stanovalcev? Zato ker ima ena stranka en rjav flek na zidu, bi zdaj morali plačevat VSI!! Da si umislijo rosfrej tuljavo. Pa ne vem kaj še vse.!!

Kje se neha financirat to? Jaz imam svoj raufenk, ga sam plačujem in čiščenje in menjavo filtrov v peči, ker že 25 let kurim na olje.

En rjav flekec na zidu vas zna koštati 10X več,kot sanacija dimnika.

Koliko pa je vseh stanovanj, da imate upravnika v tako majhnem objektu?

Pri vzpostavitvi etažne lastnine ste morali jasno definirati, kaj je skupna lastnina in kaj stvar posameznih stanovanj.

Drugače pa – streha je tudi zadeva, ki se tiče samo najvišjega stanovanja, kajne? Pa stopnišče se tudi nič ne tiče pritličnega stanovanja, je tako?

vsak etažni lastnik lahko od upravnika zahteva izredni sklic zbora etažnih lastnikov. Pisno, priporočeno. Lahko pa ga skliče tudi katerikoli član nadzornega odbora.Lahko tudi pisno napišeš, da ugovarjaš sklepu sprejetem na preteklem zboru…Možnosti je veliko. Vendar toplo priporočam, da imate brezhibne dimnike.

Kaj imate v bloku vsak svoj dimnik?

Jap! Smo blok, razpotegnjen. Dva nadstropja. Ene dva mata skupen raufenk, ene dva sploh nista v uporabi, jaz mam svoj raufenk (pa spadam pod blok) in tak ti je to, miki!

Gradnja iz časov matere Terezije, kjer še ni šlo fse v višino. Saj tu pa (zame sprejemljivo) trpijo pa pritlični, ki morjo financirat lift in ga non stop poslušat.

Jap! Smo blok, razpotegnjen. Dva nadstropja. Ene dva mata skupen raufenk, ene dva sploh nista v uporabi, jaz mam svoj raufenk (pa spadam pod blok) in tak ti je to, miki!

Gradnja iz časov matere Terezije, kjer še ni šlo fse v višino. Saj tu pa (zame sprejemljivo) trpijo pa pritlični, ki morjo financirat lift in ga non stop poslušat.
[/quote]

Dve nadstropji in lift???

stalno je kdo antiprotiven :)))

New Report

Close