Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Melanija v Savdski Arabiji brez rute – BRAVO!!!!!

Melanija v Savdski Arabiji brez rute – BRAVO!!!!!

[img]http://balkans.aljazeera.net/sites/default/files/styles/d8/public/melania_donald_trump_arabija_reuters_2.jpg?itok=dhYjJzcb[/img]

Hrbtenico pa ima. Lepo.

Arabske ženske pri nas nosijo rute, tako kot je običaj v njihovih državah.
Bravo, ponosni smo na njih.
Hrbtenico pa imajo!

Jasno kot beli dan!
Gostitelji pa v rjuhah, na golih tacah pa potonfelne. Čudna so pota gospodova!

Vseeno pa je bila oblečena v ene pajace s pasovi…… lahko bi bila v kostimčku. Samo ne tak k naše ‘leve’ bejbe pred časom. Kratk krila, dekolteji….ene stare muzlarce, ki so se vlekle dol na turizem.
Totalni bul šit in zapravljanje keša!

Trump je podpisal pogodbe v milijardah…….. naši pa??? En lep spomin na sl. potovanje na naše stroške!!


KO bodo končale obisk in odšle domov bom ponosen nanje tudi jaz.

V bistvu jaz na nobeni od zensk, tudi pri domacinkah, ki izrocajo sopke, ne vidim rut….

Zakaj naj bi bili Slovenci ponosni nanjo?


Jasno kot beli dan!
Gostitelji pa v rjuhah, na golih tacah pa potonfelne. Čudna so pota gospodova!

Vseeno pa je bila oblečena v ene pajace s pasovi…… lahko bi bila v kostimčku. Samo ne tak k naše ‘leve’ bejbe pred časom. Kratk krila, dekolteji….ene stare muzlarce, ki so se vlekle dol na turizem.
Totalni bul šit in zapravljanje keša!

Trump je podpisal pogodbe v milijardah…….. naši pa??? En lep spomin na sl. potovanje na naše stroške!!


Slovenka, zato nimaš biti na kaj ponosna.! Na Ceco? Uboga revica.


Partipuper:-)))


Slovenka, zato nimaš biti na kaj ponosna.! Na Ceco? Uboga revica.
[/quote]

Da nisem? To je od kdaj?


Zenske, ki izrocajo sopke sta 2 predpubertetni deklici, ce ti to kaj pove.
P.S. Sem imela prijateljico iz Irana, z dvema hcerama, zato eno malenkost vem, kako gre pri njih z zakrivanjem. Je pa vseeno napredek. 30 let nazaj so ze 7-letnice zakrivali. Se 500 let, pa jih bodo spustili iz his v vremenu primernih oblacilih.


Zenske, ki izrocajo sopke sta 2 predpubertetni deklici, ce ti to kaj pove.
P.S. Sem imela prijateljico iz Irana, z dvema hcerama, zato eno malenkost vem, kako gre pri njih z zakrivanjem. Je pa vseeno napredek. 30 let nazaj so ze 7-letnice zakrivali. Se 500 let, pa jih bodo spustili iz his v vremenu primernih oblacilih.
[/quote]

A da je? Veš kaj je bilo vse dovoljeno ženskam pred revolucijo V Iranu? Zakaj pa misliš da so dobili Merikansko pomoč.
https://www.google.si/search?q=iran+before+revolution+photos&rlz=1C1AOHY_slSI708SI708&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiB8vi-u4HUAhWL1hQKHQ5pBSkQ_AUICigB&biw=1680&bih=892


Zenske, ki izrocajo sopke sta 2 predpubertetni deklici, ce ti to kaj pove.
P.S. Sem imela prijateljico iz Irana, z dvema hcerama, zato eno malenkost vem, kako gre pri njih z zakrivanjem. Je pa vseeno napredek. 30 let nazaj so ze 7-letnice zakrivali. Se 500 let, pa jih bodo spustili iz his v vremenu primernih oblacilih.
[/quote]

A da je? Veš kaj je bilo vse dovoljeno ženskam pred revolucijo V Iranu? Zakaj pa misliš da so dobili Merikansko pomoč.
https://www.google.si/search?q=iran+before+revolution+photos&rlz=1C1AOHY_slSI708SI708&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiB8vi-u4HUAhWL1hQKHQ5pBSkQ_AUICigB&biw=1680&bih=892
[/quote]
Vem iz prve roke, kaj je bilo dovoljeno prej in kako je bilo potem, saj sem napisala, da sem imela iransko prijateljico. Ona je z druzino od tam odsla, ker niso prenesli novega rezima. Mi je dostikrat na dolgo razlagala, kako je bilo za casa Pahlavija in potem pod Homeinijem.

A da je? Veš kaj je bilo vse dovoljeno ženskam pred revolucijo V Iranu? Zakaj pa misliš da so dobili Merikansko pomoč.
https://www.google.si/search?q=iran+before+revolution+photos&rlz=1C1AOHY_slSI708SI708&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiB8vi-u4HUAhWL1hQKHQ5pBSkQ_AUICigB&biw=1680&bih=892
[/quote]
Vem iz prve roke, kaj je bilo dovoljeno prej in kako je bilo potem, saj sem napisala, da sem imela iransko prijateljico. Ona je z druzino od tam odsla, ker niso prenesli novega rezima. Mi je dostikrat na dolgo razlagala, kako je bilo za casa Pahlavija in potem pod Homeinijem.
[/quote]

trenutne razmere v iranu so da dobivajo ženske spet status psa, lastnine

ni se jim več dovoljeno voziti s kolesi

uvedena je smrtna kazen za vsakega ki bi si drznil izstopiti iz islama

iz prepovedi kontracepcije, masturbiranja,…ženskam tako preostane samo rojevanje enega otroka za drugim in nobene pravice do izobraževanja, do finančne neodvisnosti..jp..mračni srednji vek pri njih

Michelle Obama je tudi šla pred leti brez rute v SA. PA veste kaj je Trump na to rekel? Kritiziral jo je zaradi tega.

Sej, če grejo Arabci po svetu imajo tudi tista svoja oblačila gor, zakaj bi se morale ženske iz drugih držav tako striktno podrejati temu?

Če bi Trump imel rad orožarske posle s Saudijci, mu cela sekta prikimava.

To so diktatorji nasprotniki demokracije

Tako je.

Dobro si opisal trenutno slovensko vlado. Cerar, kot glavni, samo pleše po muziki ozadja, oziroma po muziki postkomunistične drhali.

Naši belčki si tudi v Sloveniji želijo takšen režim, kot je savdski. Sicer bi se imenoval katoliški, ampak to je nepomembna razlika.

Dobro si opisal trenutno slovensko vlado. Cerar, kot glavni, samo pleše po muziki ozadja, oziroma po muziki postkomunistične drhali.
[/quote]

V Evropi postkomunistična drhal? Lepo te prosim! :)))
Vsi naši papki plešejo na to glasbo, tudi Twito.

On plese na Marto Zore.

Dobro si opisal trenutno slovensko vlado. Cerar, kot glavni, samo pleše po muziki ozadja, oziroma po muziki postkomunistične drhali.
[/quote]

V Evropi postkomunistična drhal? Lepo te prosim! :)))
Vsi naši papki plešejo na to glasbo, tudi Twito.
[/quote]
Ja saj Twito je postkomunistična drhal.Na prvem mestu v skupini.

New Report

Close