Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj Slovenija postaja Romunijja

Zakaj Slovenija postaja Romunijja

Zakaj ne gremo raje od Avstrije še dalje, kdo je kriv?
Morda je Romunija že na boljši poti, kot Slovenija.
Zakaj se pri nas tako krade, včeraj je bilo tudi po TV kako kradejo etažnim lastnikom

sprašuješ?
Kar ste volili, to maste.
Tudi jaz sem volila napačnega, le prej sem spregledala in ga ne volim več.
Upam na boljše čase. Če nam vladajo tujci, jim Slovenija ni mar.

A ne vlada Cerar?
Spet pa narašča popularnost Janši!
Zadnji čas bi bil, da bi nam Bruselj vladal!
Ali sploh kdo lahko reši našo državo?

Vsak gleda za sebe. Tudi Janša, da ne bo pomote !

NA SKRIVAJ SE SKLEPAJO STVARI, KI ŠKODIJO NARODU ( v bankah, v firmah). Skoz korupcija in neke ” dokapitalizacije”, ampak vse to je na račun NARODA.

Slovenija postaja Romunija, ker so Slovenci zabiti in škodoželjni.
Če boš slovenceljnu vzel denar, kar tako, da boš s tem lahko, kaj pa vem – npr. kupoval stente po 3-4x višji ceni, ali pa na isti način preplačal operacijske mize, gradnjo avtocest, TEŠ-a 6,7,8,9,XY…, bo slovenceljn znorel.
AMPAK, če boš jemanje denarja reklamiral kot “socialno državo”, mu lagal, da so “višji davki večja varnost” in ga prepričeval, da je dvig davkov enako kot reforma propadlega skorumpiranega sistema, bo zabiti slovencelj ne samo nasedel, ampak bo celo prepričan, da je tako prav in v njegovo korist.
Nekateri slovenceljni pa niso tako butasti, zato je treba pri njih brenkati na drugačne strune. Trobit jim je treba, da država jemlje zato, da kaznuje vse, ki zaslužijo “preveč”, npr. tem zlobnim kmetom, ki protestirajo v “nekaj 100.000 EUR vrednih traktorjih”, ali pa onim, ki imajo (pomisli!!) stanovanja in nepremičnine. S tem se razvname tipična slovencelnjeva škodoželjnost.
S tem se lepo polni proračun in kar kane vanj nato zaradi korupcije ponikne v zasebne žepe.
Bravo! Bravo!

New Report

Close