Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zobobol-na robu zibcnega zloma

Zobobol-na robu zibcnega zloma

Kaj mi je storiti? Jutri ob 8h sele zacne dezurni, js ne vem ce mi uspe zdrzat do jutra…ker imam bolecine na robu norosti!!!

Naklofen 75 duo pojej. pa čimprej k zobarju.

… ublažijo bolečino, če jih žvečiš.

nova
Uredništvo priporoča

menda jih moraš zagrizniti in držati 15 min.

https://zenska.hudo.com/zdravje/zdravo-zivljenje/ko-zobobol-v-trenutku-preneha-to-je-najboljse-naravno-zdravilo/

Šnopc!
Mal si ga dej na zob in pust neki časa, pa mal namaž okol zoba po dlesni. Poznam par primerov, ki jim to pomaga.

A IMAŠ DOSTOP DO DEŽURNEGA ZOBOZDRAVNIKA? Povej mu naj ti da inekcijo in naj očisti zob.


Je zob zdravljen, je granulom, ali je zaprt in kljuva? XY možnosti je…
Pulpitis…

Ketonal, je precej močen, če imaš doma…

Probala sem ze vse zgoraj nasteto, a nic vec ne deluje…bog mi pomagaj…
Dezurni je danes delal samo dopoldne, pred jutrom ni nic…men se kar obraca, ce pomislim kaksna noc bo tole…najraj bi kar klesce vzela in si ga sama zruvala…bolj kot me sedaj boli me tak ne more vec…😣😭


Je zob zdravljen, je granulom, ali je zaprt in kljuva? XY možnosti je…
Pulpitis…

Ketonal, je precej močen, če imaš doma…
[/quote]

V zobu sem ze imela plombo, oz. No se imam, zob se mi je na eni strani odlomil in od tam naprej je bog pomagaj…

A to misliš na Metelkovo, da je delal samo dopoldne?

Se od zunaj, po obrazu, tam kjer je zob, da se namažeš z voltaren gelom (če ga imaš).

Dežurni zobozdravnik v ZD na Metelkovi v LJ dela tudi ponoči.


Je zob zdravljen, je granulom, ali je zaprt in kljuva? XY možnosti je…
Pulpitis…

Ketonal, je precej močen, če imaš doma…
[/quote]

V zobu sem ze imela plombo, oz. No se imam, zob se mi je na eni strani odlomil in od tam naprej je bog pomagaj…
[/quote]

Katere tablete si vzela in koliko?
Meni je pod plombo zob zgnil in zdaj mi ga zdravi in ko grem od zobarja, ko popusti inekcija, me bolijo vsi zobje okoli tega zdravljenega, spijem brufen 600 in v eni uri mine. Naklofen ne nuca nič.


Zato vprašam, ker če je iz Ljubljane ima od 21:00 dežurnega zobozdravnika na Metelkovi.

Joj ljudje, nismo vsi iz Ljubljane…brufena nimam. Vzela sem lekadol, nalgesin, plivadon…ne vse naenkrat…cesa drugega trenutno nimam pri roki.

Voltaren gel imam…je to tebi pomagalo? Probat ni greh, vsaj upam da ne…

Vse kar si spila, ni vse skupaj nič. Naglesin imaš koliko? Kdaj si nazadnje spila tablet?


Je zob zdravljen, je granulom, ali je zaprt in kljuva? XY možnosti je…
Pulpitis…

Ketonal, je precej močen, če imaš doma…
[/quote]

V zobu sem ze imela plombo, oz. No se imam, zob se mi je na eni strani odlomil in od tam naprej je bog pomagaj…
[/quote]
Če je odlomljen zob odprt, kot razumem??, potem si zobe dobro ščetkaj, hrano ven. Ko ješ tam daj vato ali podobno. Skrbi za higieno zob, še bolj, do obiska zdravnika…
Tablete…
Te boli tudi oz reagira na toplo, hladno bolj?
Meni je enkrat to pomagalo, sem sama ugotovila, sem si kar direkt zobno pasto nanašala na zob in ščetkala na 2 ure. Sem pa imela zob zaprt in pulpitis, eksplozijo od bolečin…dokler ni zobozdravnik mi to uredil mi je to bolj pomagalo ob ketonalu…

Mislim, da je bil ta in tisti podoben od colgate…namaži si zob…za prvo silo…nekaj bo ja popustilo…pomagalo…

[img]http://shrani.si/f/a/oD/QuA8qtP/vademecum-pro-vitamin-se.jpg[/img]

Lahko imaš kakšen gnoj že proti dlesni in baje to tudi boli…

Vse kar si spila, ni vse skupaj nič. Naglesin imaš koliko? Kdaj si nazadnje spila tablet?
[/quote]

Naglesina lahko dneno spiješ 1600mg, to je 5 tablet Naglesina S. Priporočajo prvi odmerek 550 ali 850, potem pa na 6-8 ur 275mg.

Koliko pa imaš vožnje do najbližjega nočnega dežurstva zobarjev? Boljš npr. uro vožnje do nebolečin kot pa trpeti bolečine še vsaj 12 ur, ki jih boš pomnila xy ur.
Pa vse analgetike tud ne smeš kombinirati.

Vse kar si spila, ni vse skupaj nič. Naglesin imaš koliko? Kdaj si nazadnje spila tablet?
[/quote]

Naglesina lahko dneno spiješ 1600mg, to je 5 tablet Naglesina S. Priporočajo prvi odmerek 550 ali 850, potem pa na 6-8 ur 275mg.
[/quote]

Forte 550 na recept pa 2, Lekadol se lahko kombinira.

Ja. Ravno tako me je zčelo boleti ponoči. Od zunaj, po obrazu sem se namazala.

Naglesina lahko dneno spiješ 1600mg, to je 5 tablet Naglesina S. Priporočajo prvi odmerek 550 ali 850, potem pa na 6-8 ur 275mg.
[/quote]

Forte 550 na recept pa 2, Lekadol se lahko kombinira.
[/quote]

Verjetno ima Naglesin S iz lekarne, morala bi spiti 2 naenkrat, pa potem na 6 ur po enega.
Ko te nekaj boli, je hudič, ko se razboli, potem kar traja, da tablet prime.

VEM KAKO JE, KO HUDIČ ZOBOBOL PRITISNE! JOJ KAKO TI ŽELI, DA MINE BOLEČINA!!!!!!!!

VEM KAKO JE, KO HUDIČ ZOBOBOL PRITISNE! JOJ KAKO TI ŽELIM, DA MINE BOLEČINA!!!!!!!!

New Report

Close