Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek SDS..kdo lahko sploh še to prenaša.

SDS..kdo lahko sploh še to prenaša.

Mene pa resnično zanima kdo sploh lahko še prenaša.. Posluša.. In mirno gleda kaj dela ta stranka na vseh ravneh.. Lokalnih.. Državnih.. Itd. Same laži…knjige..nabuloze..potvarjanja zgodovine.. Lažnih slik.. Vse to z podporo ustašem in podporo belih pa je leta 2017 kaplja čez rob.. Dovolj jih imam.. Bolano.
Samo razvajanje naroda in to leta 2017…da velike vodje sploh ne omenjas ker ni vreden omembe.

mi se mu klanjamo

Kot neopredeljen lahko rečem, da so rdeči veliko večji bullshiterji od desničarjev.
Za leve slovenska zgodovina pred drugo svetovno vojno ne obstaja.
Partizani in jugoslavija, tukaj se njihov svet konča 🙂

JJ je naš bog

vaši ultra desni

a je vodja res alb, ker to potem zmede ideologijo haha

Hja.. Sej za kao desne. Se pa vse konča po maju 1945. Pa ponovno začne z Metelkovo.

Ko je najbolj daljnosezna vizija politike vsebinsko omejena na to, kaj bo pisalo v ucbeniku za zgodovino, potem je skrajnji cas za pakiranje kovckov. Nekrofili izvzeti.

Desideirius

rekel si, da si Srb po narodnosti, kaj praviš na sovraštvo do srbskega naroda, ki je sploh na tem ” čveku” močno prisotno?

jAZ ne prenašam SDS. Oni imajo meč v hrbtu s tem Jajotom.
Pa ne prenesem SMC, SD , NS…….. nikogar!
Pa saj ni še kdo tako naiven, da bo kaj drugače, če se mal zamenjajo? VSI so isti! Samo molzejo in nabijajo raji kazni.
Kdo še?
Je pa tak ‘črn oblak’ nad SLO, da ga ne pospravi nihče več! 🙁

j sovraži srbski krščanski narod, verjetno, ker krščanski pravoslavni Srbi ne marajo Alb.

Kogarkoli iz SDS sem videl v javnosti, ki je govoril, sem videl v njemu čistokrvnega nacista, prikrit cinizem, ki so ga vedno zavijali v celufan, hehe.
Neverjetno nestrpna stranka z upaljenimi ljudmi na čelu ampak je zelo močen faktor v tem okolju, kar me ne preseneča, to sem jst vedel še v času Juge, da je pravi obraz ljudi na podeželju obraz SDS-a, nestrpnost, sovražtvo in konfliktnost….. Pa tud men niso všeč tujci, ki odstopajo od domačinov in ne spoštujejo domačinov.


Popaj, garantiram ti, da pravega nacista še nisi videl. To je čisto druga sorta.


Popaj, garantiram ti, da pravega nacista še nisi videl. To je čisto druga sorta.
[/quote]
Ok., bom tako rekel, niso čisto orto, milejša oblika nacista, malo se vseen pozna, da je bil njihov lider komunist, hehe.

Se kar strinjam z avtorjem. Pa se mi SDS niti ne zdi neka slaba desna stranka. Ampak oni imajo kuglo okrog gležnja s svojim vodjem. Če bi JJ odšel s politične scene, bi lahko stranka zadihala, lahko bi na voditeljsko mesto prišel kakšen normalen človek, ki ni poln sovraštva in ne bi samo razdvajal ljudi.
Ljudje želijo umirjene voditelje. Zanesljive, take, ki niso zaslepljeni s sovraštvom in cinizmom, kar pri JJ-ju redno vidimo. On bi lahko rešil svojo stranko, ampak očitno ne ve, da s svojim odhodom s politične scene. Ogromno ljudi je, ki pravijo, da nikoli ne bodo volili SDS-a, dokler bo JJ predsednik te stranke. Na žalost.

Kako se napihujete ,a ste sami pristaši ljubljanskega šerifa, žabarji.
Kar se pa stranke sds tiče, brez Janše je prazna lupina.


Bo bolj držalo, da je on brez stranke prazna lupina.

Po drugi strani pa bi brez JJ stranka izgubila edino identitetno tocko, ki jo ima. Programsko je sibka in se obraca po vetru, tukaj jih NSi dalec presisa.


Popaj, garantiram ti, da pravega nacista še nisi videl. To je čisto druga sorta.
[/quote]
Ok., bom tako rekel, niso čisto orto, milejša oblika nacista, malo se vseen pozna, da je bil njihov lider komunist, hehe.
[/quote]

Volk menja dlako, nravi pa ne, al’ kako ze gre ona…

😉

SDS+JANSA to smo volili in bomo podpirali se v prihodnje.Vse ostalo kar sedi v parlamentu je poden od podna- v vecini ljubitelji morilcev slovenskih druzin…….

Mene SDS ne preseneča, vsak narod ima svoje upiljence.
Zgrozim pa se, ko vidim, da dejansko imajo volilce….da ljudje ne vidijo, da cela stranka obstaja samo s pomočjo hujskanja, iskanja sovražnikov, razdvajanja na “njih” in “nas”, laganja, potvarjanja…
Ker skozi leta je bilo že toliko DIREKTNIH laži, pa mene že sam ton in način izjav blazno zamori, sama namigovanja, nič se direkt ne pove, vse se pleše okoli in zavaja …pa nič. Folk kar miži in voli iste naprej…

SDS je zelo močna stranka to je res in mislim, da bo vedno imela veliko privržencev. Saj je povsod po svetu tako levi in desni se vedno bockajo med seboj. Niso pa nič boljši ali slabši so pa isti. Isto so sovražni levi in desni. Imajo podobne fore če mene sovražiš sovražiš vse. Zame so levi in desni privrženci vsi rasisti. Čisto vsi. Ker sovražijo drug drugega in podtikajo drug drugemu laži, da sami izpadejo lepše.

Seveda, briga tebe za slovensko zgodovino. O, pa še kako važno je, da bodo naši zanamci vedeli, kaj se je v resnici dogajalo.


Ampak slovensko pa po moje bolj znajo, kot ti, a, kaj meniš?

Seveda, briga tebe za slovensko zgodovino. O, pa še kako važno je, da bodo naši zanamci vedeli, kaj se je v resnici dogajalo.
[/quote]

In to nab bo posredoval nekdo tvojega kova, ki se enega preprostega odstavka ni v stanju interpretirati? Velicastno. To nam bo dalo vse potrebno za prezivetje naslednjih treh generacij.

SDS je zelo močna stranka to je res in mislim, da bo vedno imela veliko privržencev. Saj je povsod po svetu tako levi in desni se vedno bockajo med seboj. Niso pa nič boljši ali slabši so pa isti. Isto so sovražni levi in desni. Imajo podobne fore če mene sovražiš sovražiš vse. Zame so levi in desni privrženci vsi rasisti. Čisto vsi. Ker sovražijo drug drugega in podtikajo drug drugemu laži, da sami izpadejo lepše.
[/quote]

A pa ti veš, kaj pomeni rasist?
Drži pa vedno, da nobena skrajnost ni dobra. Vedno je resnica nekje na sredini, obe skrajnosti jo pa tako popačita sebi v prid, da se ponavadi izgubi .

New Report

Close