Forum.Over.Net

Starševski čvek

Predebela?

Default avatar

radovedna tačka

Višina 172 cm, teža 80 kg. Košarica E. Številka oblačil M/L.

Debela? Predebela? Ravno prav?

Kaj menite?
Default avatar

Katra 1

nisi predebela, samo premajhna si za to težo!
Default avatar

jaaaaa

Ravno po mojem okusu! ;-)
Default avatar

kako M ali L

torej 80 kg na 172 cm in M/L? Razmerje višina/teža je krepko v plus teži. skoraj ne morem verjet, da imaš številko M/L.

Sem 168 cm visoka in imam 61 kg, pa če hočem, da je ozko in oprijeto, vzamem M (majčke v tej številki mi pridejo nekoliko kratke, ker malo poberejo tudi prsi), če hočem, da je prijetno udobno, pa vzamem L. Razmerje višina/teža je krepko v minus teže.

Pri svojem razmerju se vidim normalne postave, zate bi pa rekla (glede na številke, ker slike nimam), da si nekoliko pretežka.
Default avatar

radovedna tačka

Resnično so vse stvari, ki sem jih v zadnjem času kupila velikosti M ali L. Pa mi niso ne preveč oprijete, ne prekratke. Ali so začele trgovine delati res velike stvari ali pa se veliko športanja pozna na postavi :)
Default avatar

Kokoska_

Po ITM si med debelostjo 1. stopnje in debelostjo 2. stopnje ...
Default avatar

Švicaš

radovedna tačka je napisal/a:
Kolk pa švicaš
A imap poleti vneta stegna v koraku
Ja, predebela
Default avatar

radovedna tačka

Švicaš je napisal/a:
Švicam? 5 do 6x na teden za uro in pol v fitnesu. :) Drugače zelo malo.

Vneta stegna? Zakaj bi imela pa vneta stegna? A se to v resnici dogaja?? :D :D :D
Default avatar

Užitkar

Po moje ravno prav, če le je postava skladna in vse lepo razporejeno.
Default avatar

Švicaš

Ja predebela si. Kaj zdaj iščeš tukaj opravičila fetišerjev na špeh?
http://www.smsdieta.si/indeks-telesne-mase/
Default avatar

SoulHealer

Jaz imam nekaj cm več in nekaj kg več, tudi športam, pa vem, da imam vsaj 10 kg preveč.
Default avatar

radovedna tačka

Švicaš je napisal/a:
Ne iščem opravičil fetišarjev na špeh :) Opravičil ne rabim. Imam ogledalo. Vem da sem huda. Zanimalo me je mnenje ostalih.
Default avatar

Košarica E

Te bi pa rad videl...
Default avatar

kje kupuješ

Kje pa kupuješ?
Ker jaz z velikimi prsmi in 178cm, sem na 80kg kar lepo nosila xl oblačila, pa ne samo zaradi dolžine, tudi širina je bila ka lepo xl, pa sem imela verjetno v obsegu manj cm od tebe...
Default avatar

radovedna tačka

kje kupuješ je napisal/a:
Default avatar

Užitkar

Švicaš je napisal/a:
A anoreksičarke so pa ok al kaj ? Daj ne bori!

No katere izgleda boljše, prva al druga ?

1. https://govori.se/media/cache/upload/Ph ... 60x600.jpg

2. http://www.slovenskenovice.si/sites/slo ... k=rzl48JcT

gre za isto osebo ! Pa da vidim odgovor.
Default avatar

radovedna tačka

Citiranje me pa matra... izgleda

Kupujem povsod... Čisto odvisno od tega, kaj v danem trenutku rabim. Stalnica sta nekako H&M in Zara. Veliko dobim tudi v Sportini, Mangoju, Orsayu. Včasih kupim kakšno poceni cunjico tudi v Terranovi ali New Yourkerju.
Default avatar

Njanja

Predebela. Konfekcijske številke itak ne povejo nič, js nosim vse od XS do XL, odvisno od znamke in kosa obleke.
Default avatar

svašta

V zari dobiš m cunje? svaka čast, ker tam imajo na ženskem oddelku oblačila za nerazvite punčke
Default avatar

Pa kwa je s tabo

Njanja je napisal/a:
Če punca trenira ma mal več mišičbe mase in mišice so težje od špeha. Punca ma obline, jst bi jo prec zapecal, če bi jo v živo srečal.