Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Partnerjeve fore

Partnerjeve fore

Že od samega začetka sem jaz vedno dajala pobudo za seks. Večkrat me je tudi zavrnil, češ, da je utrujen. Res je delal po 16 ur na dan. Zdaj mi je pa prekipelo, da moram vedno jaz začeti. In sem se odločila, da bom nehala dajati pobude, prav tako bom zavračala seks, če bo on dal pobudo. No, pa je spregledal moje namene in je rekel, da bo videl kdo od naju bo prej klonil. Tako sem jezna! Mislim, da sva prestara za take igre in namesto da bi videl, da mora nekaj spremeniti je šel v nasprotno smer in ga sploh ne moti, če ga bom zavračala in ne dajala pobude. On gre lepo spat jaz pa se še celo noč sekiram kam to pelje.

Zakaj točno pa sta še skupaj ???
Se ti res da ukvarjat s takimi igricami?

Kaj pa sploh imaš od njega?
Si pomislila, da je v tistih 16 ur vključena tudi ljubica?

nova
Uredništvo priporoča

Imaš moškega, ki mu ni toliko za seks.Tudi taki so.Dvoje možnosti imaš :ali sprejmeš in nehaš nergati ali pa gresta vsak svojo pot.Izsilila ne boš ničesar.Se ne da.

Od njega imam to, da je skrben, ljubeč, prijazen, zna me nasmejat, priden, delaven, zna se opravičit, če kaj naredi narobe, skratka, same pozitivne stvari. Ampak ker noben človek ni popoln, on pač noče seksat vsak dan, kot bi jaz hotela 🙂 Pravi, da je boljše manjkrat, pa takrat kakovostno, kot pa vsak dan na hitro malo. In res, takrat ko je, je super, potrudi se zame, nimam kaj za reči. Ampak jaz bi malo večkrat no! In potem se gre take fore, namesto, da bi se potrudil, vsaj vsaj 3. dan, se odloči, da bo igral svojo igro, ker itak ve, da bom jaz popustila… :/

Ojej, pri vama je ravno obratna slika kot je pri parih po navadi. Ker dedci kar naprej jamrajo, da jim babe “ne dajo” vsak dan ali celo vsak dan večkrat, kot bi oni želeli. In da je babam dovolj 1x ali 2x na teden, oni bi pa še veliko več! Zanimivo, prav obratno sceno imata. Ti imaš močnejši libido od svojega dedca. Res zanimivo.
Če je drugače do tebe dober, se jaz samo zaradi količine seksa ne bi kregala z njim. Moj je tak, da bi kar naprej in jaz bi bila takega, ki bi 1x ali 2x na teden, prav vesela:))) Sploh, če je drugače ljubeč in dober partner. Nekatere ne znate ceniti tega, kar imate.
Si pripravljena tega zapustiti oz. zamenjati za enega butlja, ki zna samo pogosto fokati, drugega pa nič? Dobro premisli.

Ni druge variante.

Sem ti na voljo. Povej kdaj imaš čas.

Vsak 3.dan? Pretiravaš! On si komaj oddahne od seksa, ima v glavi še kaj drugega, ti bi pa spet jovo na novo? Lahko si pa dobiš enega ki bo seksal s tabo vsak tretji dan.Na vrtu, med grmovjem, na poti na morje in ko boš kuhala.Trkal ti bo v kopalnici ko si boš umivala lase.Potem boš pa spet tožila tu gor da si samo seksualni objekt.
Mislim da si malo nezrela.To niso njegove fore, on pač tako funkcionira.Če ima vse to kar si naštela zgoraj, potem imaš veliko.Če nisi zadovoljna, ga prepusti drugi.Marsikatera ga bo takoj zamenjala za svojega seksualnega manijaka.S flašo zraven in cigaretami.
Sicer pa – pomagaj si še sama .Ne znaš? A misliš da ti mora v vsem ustreči tvoj moški? Da je zato na svetu da vedno zadovoljuje tvoje potrebe? Ja kolk si pa stara?

Lahko se kaj zmeniva, moja sploh noče slišati o sexu….

Res smešno, da se vedno najdejo pari, kjer eden hoče vsak dan, enemu pa je dosti tudi 2x mesečno. Imam občutek, da je bolj malo takih žensk, ki imajo visok libido, ampak VEDNO naletijo na moške, ki preprosto nimajo vsakodnevne želje po seksu. Tudi bivši je bil tak, pa sem bila do sedaj prepričana, da je le majhen odstotek takih, ali pa imam tako srečo da naletim na takšne. Razumem, da mu ni vsak dan, ampak da se bo šel zdaj to igro, kdo bo dlje zdržal… Halo?

Lahko bi se imela zelo lepo. Daš kak kontakt?


nobene igre kdo bo dalj zdržal, ker sta že na koncu. to je konec. samo ti tega nočeš dojeti. Đabe se obremenjuješ. Konec je sprijazni se.

On igra svojo igro?
Se mi zdi, da si se ti prva začela igrati.
Seks vsak 3. dan je čisto normalen za človeka, ki dela po cele dneve in se v življenju ukvarja še s čim drugim …

On igra svojo igro?
Se mi zdi, da si se ti prva začela igrati.
Seks vsak 3. dan je čisto normalen za človeka, ki dela po cele dneve in se v življenju ukvarja še s čim drugim …
[/quote]

Ko bi vsaj bil vsak 3. dan!

On igra svojo igro?
Se mi zdi, da si se ti prva začela igrati.
Seks vsak 3. dan je čisto normalen za človeka, ki dela po cele dneve in se v življenju ukvarja še s čim drugim …
[/quote]

Ko bi vsaj bil vsak 3. dan!
[/quote]
Daj kontakt, bo vsak dan, ne vsak 3!

In z leti bo samo še slabše, avtorica.
Če nimata otrok, bo tudi tebe gonja minila, po prvem mogoče še ne, po drugem pa gotovo, in bosta kompatibilna.

Drugače pa, ena sprašuje, ali lažje shajaš s takim, ki ti je seksualno kompatibilen ali sicer … hm, seks ni samo telovadba, je tudi še marsikaj drugega, in ja, lažje je shajati s takim, ki te spolno zadovoljuje, ker te potem ostalo niti ne moti več tako. Govorimo o povprečnem moškem, ne o nekih ekstremih glede alkohola, lenobe ali bognasvari da je nasilen.

Si v službi? Kaj počneš v času, ko partner dela?

Da se ti da it te nezrele manipulacijske igre…

Jaz pa ne razumem,zakaj si v to igrico vključila zavrnitev njegove pobude?
Ti ne boš silila vanj,če pa on hoče,ga boš zavrnila? Kako se potem lahko gresta,kdo bo dlje zdržal,če pa v nobenem primeru na koncu ne prideta do sexa?

On se ne gre igrice kdo bo dlje vzdržal. Njemu je tako ok, da ga ne boš več “nadlegovala” s seksom. Človeku ni vsak dan do seksa in to je to. Lahko skačeš v erotičnem perilu, ga vzpodbujaš….. pa boš kvečjemu dosegla kontra rezultat, da še na koncu tisti 1x ali 2x na mesec več ne bo.
Jaz vas ne razumem tisti ki se pritožujete zaradi pomanjkanja seksa. A res ne morete dojeti, da to ni tehnični proces kjer pritisneš en gumb in si že pripravljen za seks. Tu so zajeta čustva in hormoni.
A če bi pa bil partner cel teden službeno odsoten, ali slučajno bolan, kako pa bi se takrat zadovoljili.
Jaz bi takšnim ljudem predlagala, da preden vstopijo v zvezo, da takšne stvari bodočemu partnerju pojasnijo v smislu:” Čuj, hočem seks vsak dan ali vsaj vsak 3.dan. Če me nisi sposoben/a zadovoljit, adijos.” A je tako težko povedat partnerju kaj pričakuješ od njega v zvezi?.

Aja, pa še to. Mogoče pa partner tudi za tebe misli, da imaš neke svoje fore in hočeš seksat vsak dan. Sorry, ni pravila kolko, kje in kdaj se seksa. Če nisi zadovoljna s kvalitetami svojega partnerja, ga zamenjaj. Saj razumem, da vam nekaterim seks pomeni največ na svetu. Tako da povej, ko se ga boš odkrižala, druge se bodo teple za njega. Če pa ga želiš obdržat, pa ga nehaj najedat glede količine seksa, ker bo dobil odpor do tebe. Toliko igrač ko je na razpolago, pa tožiš o nepotešenosti. Izkazovanje ljubezni ni samo seks. Jaz mislim, če bi mu rekla zvečer, da se stisne k tebi, da ga začutiš, te ne bi zavrnil.

daj mi na mail termin ☺

Jst pa predlagam avtorici, glede na to, da je ponudb za ljubimce dosti dobila, da izbere tistga, ki ima na bančni kartici to številko kot jo ima avtorica, pin kodo, če se najde tip, ki je trefnil to številko od avtorice in na svoji kartici vidi isto številko, avtorica nima kej zgrešit, dober sex garantiran, sm ok., jst nimam na nobeni od kartic te številke, hehe.
Skakanje čez gredo pa bogati telo in duha, to je pa ja znano…., da koristi v vseh pogledih.

Ne da maila – kontakta. Bi že lahko bila v devetih nebesih :(((( Pin je relativen, se ga da zamenjati, kot moža od avtorice.

New Report

Close