Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kje najbižje zastonj parkirat

Kje najbižje zastonj parkirat

čimbižje rtv in tobačni ul, za cel dan ?

RTV in Tobačna ulica nista blizu.

Žal ne vem za kakšno zastonj parkiranje kjerkoli, tudi dvomim, da se najde, glede na to, da se sredi delovnika včasih tudi plačljivega težko dobi.

….Ladli, da sem iz Lj bi vam odstopla parking plac 🙂
Najbolj enostavno žel.postaja…ampak okoli 7 eur…

Hmm… Pa prid u lj, bove mal dlje zastonj parkirale in se sprehodile do mesta kjer boš lahko častila kavico za 7€. 😉

Pri kakšnih blokih v Šiški, potem pa z busom do centra…ali pa peš cca. 20-30 min.

ajde, ko si glih ti, gola, vem, pa ti ne povem, hehe. Čist resno pa. res najbližje pod dolensko železnico na travi od dubočice, ko se je glih dons omenjala do orto bara, kar pomeni, da maš do rtv-a najmanj 20 minut za hodt, drugje nimaš breplačnih šans, hehe.

Samo ne mi parkirat v Šiški. Meni so izpred bloka odpeljali avto

Najbolj varno – zraven železniške postaje.Bo treba reskirat nekaj evrov, drugače ti ga odpeljejo.Potem bodo pa še veliko večji stroški.

Na železniški je relativno poceni http://www.sz-zip.si/podrocja-delovanja/parkirisca-in-varovanje

parkiranje od 2 do 5 ur 4,00 €
parkiranje od 5 do 8 ur 5,00 €
parkiranje od 8 do 12 ur 6,00 €

Jaz odstopam svoj “park plac”, pred blokom. Vic.

Mi smo si morali zaradi takih modelov postaviti rampo. Od takrat kar naenkrat ni več težav s parkiranjem. Prej so nam prijazni zastonjkarji zaparkirali še zelenico, ne samo parkirnih prostorov. Če imate za avto in gorivo, imejte še tistih par evrov za parking. Alternativa je še vedno LPP ali taksi.

Golotina, če bi bila ti kaj dec, bi prišlo parkirat pred našo firmo, zastonj, ti pustim. 😉

doma .. p s taxijem po opravkih

Parkiranje v Tivolju je 60 centov/h

Ja najbolj, da po poti že naročiš hopin taxi, točno na lokacijo, kjer parkiraš in je to najhitreje, pa če ni daleč bo itak ful poceni.

New Report

Close