Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženska psiha, sami problemi.

Ženska psiha, sami problemi.

Trenutno katastrofalno stanje v Evropi je rezultat ženske psihe.
Francija je pod okupacijo nacizma doživela baby boom, govorimo o višijski Franciji.
Takšnih primerov, ko so ženske množično izbrale okpuatorja je na ducate v zgodovini. Ženske bodo vedno izbrale dominantno skupino moških, da bi dosegle svoje cilje.
Enak primer je trenutna migrantska kriza kjer ženske enako kot v času nacizma ne samo, da propagirajo “refugess welcome” ampak tudi dajejo več resoursov tuji inkompatibilni kulturi povrhu tega pa volijo stranke, ki propagirajo uničevanje avtohtone kulture.
Po domače povedano so takšnim včasih rekli izdajalci in so bili tudi kaznovani, zdaj pa se ta vlak neovirano pelje naprej.
Uvažanje ilegalcev v Evropo(Libija/italija). Velika večina teh vladnih organizacij je pod žensko roko, tudi v Antifi imajo ženske glavno vlogo. Če pogledate skupinsko fotografijo obrambnih ministrov Evrope, so same ženske.
https://www.youtube.com/watch?v=UxpVwBzFAkw

Ti bumbar med 2 svetovno si niso ženske nič izbrale. Bile so posiljene in prisiljene v razne veze. V vsaki vojni so.

radi se jebete z tanki in pištolicami, tekmujete kateri ima večjega ( tanka), vse na račun žensk in otrok!

radi se jebete z tanki in pištolicami, tekmujete kateri ima večjega ( tanka), vse na račun žensk in otrok!

Pa itak, da so ženske krive…
za 2. svetovno vojno in za vse vojne prej in pol…za holokavst, pa poboje, za mučenja, posiljevanja,
krajo, kanclagerje…in za zdajšnjo migrantsko krizo – ital so spet ženske zakuhale vojne, verske države, skrajni islamizem, pohlep po nafti, oboroževalno tekmo, —– ženske, ženske. ženske….

Kje bi človek našel dovolj globoko skopano, debelo izolirano, krepko betonirano in oblazinjeno luknjo BREZ INTERNETA, da bi tebe not zaprli? In seveda ključ vrgli stran.
Ker RES že utrujaš tlele dan za dnem, dan na dan, non stop….

S propagando feminizma in raznih LGBT gibanj, ki niso nič drugega kot mafijske organizacije, ki obrnejo na milijarde Evrov in držijo main stream medije, firme in politiko v šahu (če se obrneš proti njim sledi character assassination) je zahodna civilizacija pred propadom.
Po eni strani se ženske ne odločajo več za otroke in veze, po drugi strani pa propagirajo uvažanje tuje inkompatibilne kulture, katero mi hranimo obenem pa imajo veliko več otrok kot mi.
S tem, ko moški več ne more izpolniti svoje primarne vloge očeta, izgubi glavni cilj in smisel v življenju( ne vsi, večina pa) .
Avtohtoni narodi v Evropi delajo in vlagajo energijo, da lahko preživijo medtem, ko tuje kulture ne rabijo delati in živijo na račun te energije delovnih avtohtonih narodov in jim tako preostane dovolj energije za razmnoževanje, ker jim vse pogoje omogoči avtohtoni narod.
Se pravi, da delamo maksimalno v smeri lastne samo destrukcije? Ali vidite sploh kam to vse vodi?
Je to naš cilj? Ali pa samo podpirate islamski kalifat v Evropi?


Ne, podpirano vrnitev v srednji vek, kjer bodo ženske odstranjene iz javnega življenja in brez glasu.
A boš potem srečen, ti zmazek od človeka?

Temo, na temo na temo non stop, v bistvu niti vdihneš ne vmes….

A nisi pozabil omeniti še židovski lobi?


Ne, podpirano vrnitev v srednji vek, kjer bodo ženske odstranjene iz javnega življenja in brez glasu.
A boš potem srečen, ti zmazek od človeka?

Temo, na temo na temo non stop, v bistvu niti vdihneš ne vmes….
[/quote]

Ne vem no, ne objavljam veliko, si me zamenjala s kom.

A nisi pozabil omeniti še židovski lobi?
[/quote]
LOL


Ne, podpirano vrnitev v srednji vek, kjer bodo ženske odstranjene iz javnega življenja in brez glasu.
A boš potem srečen, ti zmazek od človeka?

Temo, na temo na temo non stop, v bistvu niti vdihneš ne vmes….
[/quote]

Ne vem no, ne objavljam veliko, si me zamenjala s kom.
[/quote]

To bo ja.

Ne vem no, ne objavljam veliko, si me zamenjala s kom.
[/quote]

To bo ja.
[/quote]

Jah tvoj problem, če ne verjameš.

Švedska feministična vlada jemlje kredite, da lahko financira masovne migracije tuje inkompatibilne kulture.
Celo združeni narodi so prišli do zaključka, da bo Švedska do leta 2030 država tretjega sveta.
Aja, pa postali so svetovna prestolnica posilstev.
Vaš link
Vaš link

[img]https://fortunedotcom.files.wordpress.com/2017/02/swedish-women-government-trump.jpg?w=720[/img]
[img]https://pbs.twimg.com/media/C-0mWRbXkAACiAZ.jpg[/img]

Kaksna je sploh razlika med sirci pa vami nekaterimi tu gor? Je ni, vsi bi radi zensko spravili v podrejen polozaj, to vam je cilj.

Pa mislim, da je bolj vasa psiha problem, kot zenska, sicer ti je pa feminizem dal izbiro, lahko gres z moski v vezo, me smo itak zblojene od tega hudobnega feminizma.

Kaksna je sploh razlika med sirci pa vami nekaterimi tu gor? Je ni, vsi bi radi zensko spravili v podrejen polozaj, to vam je cilj.

Pa mislim, da je bolj vasa psiha problem, kot zenska, sicer ti je pa feminizem dal izbiro, lahko gres z moski v vezo, me smo itak zblojene od tega hudobnega feminizma.
[/quote]

Očitno so te konkretno oprali, da take trosiš. Pojdi živet dol pa boš vidla kakšna je razlika med nami in njmi.
Evropski moški so vam dali svobodo odločanja, arabski moški vam bodo to pravico vzeli.
Ampak to je samo en majhen nepomemben detalj a ne.

Kaksna je sploh razlika med sirci pa vami nekaterimi tu gor? Je ni, vsi bi radi zensko spravili v podrejen polozaj, to vam je cilj.

Pa mislim, da je bolj vasa psiha problem, kot zenska, sicer ti je pa feminizem dal izbiro, lahko gres z moski v vezo, me smo itak zblojene od tega hudobnega feminizma.
[/quote]

Očitno so te konkretno oprali, da take trosiš. Pojdi živet dol pa boš vidla kakšna je razlika med nami in njmi.
Evropski moški so vam dali svobodo odločanja, arabski moški vam bodo to pravico vzeli.
Ampak to je samo en majhen nepomemben detalj a ne.
[/quote]

Evropski moški nam niso nič DALI, še to, kar smo si izborile nam non stop tlele očitate, ti pa še sploh noč in dan. Pa feminizem gor, pa ženske dol. furt na furt, ne znaš nehat.
Pa da ne bi spet jamral, kako “skoraj nič ne objavljaš”, pa kako te zamenjujem..

Očitno so te konkretno oprali, da take trosiš. Pojdi živet dol pa boš vidla kakšna je razlika med nami in njmi.
Evropski moški so vam dali svobodo odločanja, arabski moški vam bodo to pravico vzeli.
Ampak to je samo en majhen nepomemben detalj a ne.
[/quote]

Evropski moški nam niso nič DALI, še to, kar smo si izborile nam non stop tlele očitate, ti pa še sploh noč in dan. Pa feminizem gor, pa ženske dol. furt na furt, ne znaš nehat.
Pa da ne bi spet jamral, kako “skoraj nič ne objavljaš”, pa kako te zamenjujem..
[/quote]

Ženske tukaj ste si izborile, zakaj pa si ženske v Savdski Arabiji in v drugih državah tretjega sveta ne morejo izboriti te pravice?
Ne tlačim žensk, moja tema je malce provokativna a večinoma moje trditve držijo.
Ženske mislite, da je enakopravnost kot je v Evropi nekaj samoumevnega, a to je ogromna zmota.
Indija, Pakistan,Afganistan, večinska Afrika, kamenjanja, prisilne poroke, poroke z otroci, umori iz časti, nimajo pravice niti same hoditi okoli, oziroma brez spemstva in takšno mentaliteto potem uvažate, ker prihajajo sami moški, ne ženske.
Svet vidite totalno pravljično, vsi enaki my ass. To kar ti barbari delajo ženskam je daleč pod nivojem evropskega moškega.
Evropske moške in evropske vrednote jemjete za samoumevne.

NI PA TUDI PRAV, da moški po svetu koljejo in posiljujejo civile. Moški to počnete odkar je človeštvo na svetu.

Evropski moški nam niso nič DALI, še to, kar smo si izborile nam non stop tlele očitate, ti pa še sploh noč in dan. Pa feminizem gor, pa ženske dol. furt na furt, ne znaš nehat.
Pa da ne bi spet jamral, kako “skoraj nič ne objavljaš”, pa kako te zamenjujem..
[/quote]

Ženske tukaj ste si izborile, zakaj pa si ženske v Savdski Arabiji in v drugih državah tretjega sveta ne morejo izboriti te pravice?
Ne tlačim žensk, moja tema je malce provokativna a večinoma moje trditve držijo.
Ženske mislite, da je enakopravnost kot je v Evropi nekaj samoumevnega, a to je ogromna zmota.
Indija, Pakistan,Afganistan, večinska Afrika, kamenjanja, prisilne poroke, poroke z otroci, umori iz časti, nimajo pravice niti same hoditi okoli, oziroma brez spemstva in takšno mentaliteto potem uvažate, ker prihajajo sami moški, ne ženske.
Svet vidite totalno pravljično, vsi enaki my ass. To kar ti barbari delajo ženskam je daleč pod nivojem evropskega moškega.
Evropske moške in evropske vrednote jemjete za samoumevne.
[/quote]

Pa kaj mi to razlagaš? Pa kaj se spet mečeš na vse strani, vse ti je krivo od feminizma, do imigrantov, pa daj umir se človek, pa dihej.
Nivo kulture pač niha, ta cajt ko so arabci gojili umetnost, poezijo in se šli visoko matematiko, so bili evropejci umazani barbari…pa ne veš, kaj bo še prišlo.
Pa ravno ti, ki bruhaš vsakodnevne žaljivke in obtoževanja žensk, se boš tlele petelinil za ženske pravice?
O vsaj zrncu samokontrole … si že slišal?

Podpis!

Ženske tukaj ste si izborile, zakaj pa si ženske v Savdski Arabiji in v drugih državah tretjega sveta ne morejo izboriti te pravice?
Ne tlačim žensk, moja tema je malce provokativna a večinoma moje trditve držijo.
Ženske mislite, da je enakopravnost kot je v Evropi nekaj samoumevnega, a to je ogromna zmota.
Indija, Pakistan,Afganistan, večinska Afrika, kamenjanja, prisilne poroke, poroke z otroci, umori iz časti, nimajo pravice niti same hoditi okoli, oziroma brez spemstva in takšno mentaliteto potem uvažate, ker prihajajo sami moški, ne ženske.
Svet vidite totalno pravljično, vsi enaki my ass. To kar ti barbari delajo ženskam je daleč pod nivojem evropskega moškega.
Evropske moške in evropske vrednote jemjete za samoumevne.
[/quote]

Pa kaj mi to razlagaš? Pa kaj se spet mečeš na vse strani, vse ti je krivo od feminizma, do imigrantov, pa daj umir se človek, pa dihej.
Nivo kulture pač niha, ta cajt ko so arabci gojili umetnost, poezijo in se šli visoko matematiko, so bili evropejci umazani barbari…pa ne veš, kaj bo še prišlo.
Pa ravno ti, ki bruhaš vsakodnevne žaljivke in obtoževanja žensk, se boš tlele petelinil za ženske pravice?
O vsaj zrncu samokontrole … si že slišal?
[/quote]

Si me zamenjala s kom. Debatirati imam pravico, ni tvoj forum.
Tvoj problem, če si sitna kot driska.

Pa kaj mi to razlagaš? Pa kaj se spet mečeš na vse strani, vse ti je krivo od feminizma, do imigrantov, pa daj umir se človek, pa dihej.
Nivo kulture pač niha, ta cajt ko so arabci gojili umetnost, poezijo in se šli visoko matematiko, so bili evropejci umazani barbari…pa ne veš, kaj bo še prišlo.
Pa ravno ti, ki bruhaš vsakodnevne žaljivke in obtoževanja žensk, se boš tlele petelinil za ženske pravice?
O vsaj zrncu samokontrole … si že slišal?
[/quote]

Si me zamenjala s kom. Debatirati imam pravico, ni tvoj forum.
Tvoj problem, če si sitna kot driska.
[/quote]

Nč te nisem zamenjala, ker se te ne da.
Iste teme , isti besednjak, iste bedarije – sem skor ziher, da svet DVEH takih težakov ne bi prenesel.
Kaj šele več.

Jaz se že z naslovom teme ne strinjam. Po moje bi bilo bolj prav napisano; ženska psiha, težave s problemi.

2017

NISO ŽENSKE izumile tankov, pušk, bajonetov, niso ženske, ki posiljujejo med vojno naokoli. MOŠKI ROD IMA V SEBI MARSIKJE SAMEGA ZLOBNEGA HUDIČA!!!!

Si me zamenjala s kom. Debatirati imam pravico, ni tvoj forum.
Tvoj problem, če si sitna kot driska.
[/quote]

Nč te nisem zamenjala, ker se te ne da.
Iste teme , isti besednjak, iste bedarije – sem skor ziher, da svet DVEH takih težakov ne bi prenesel.
Kaj šele več.
[/quote]

Piši kao govoriš bo meni govorila o besednjaku. Pomiri se, ker očitno nisi kos malo zahtevnejšim debatam. Očitno se počutiš užaljeno, tvoj problem. Napudraj si nosek in si oglej naslednjo epizodo Kardashiank.

New Report

Close