Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske niste za nobeno rabo več

Ženske niste za nobeno rabo več

“sodobne” ženske niste več za nobeno rabo.
Nočete kuhat, nočete pospravljat, nočete likat, nočete imet moških, nočete seksat (razebn z vibratorji) nočete rodit, (če že, mora it pa moški z vami)….skratka, nič ne bi počele. Samo še po netu bi srfale in pse sprehajale.

Spet en, ki ga niti za vikend ni namočil.
Če boš take kvasil, boš še dolgo na suhem.

Glej, vse to sem počela: kuhala, pospravljala, likala, urejala vrt, pedenala vse po vrsti, tudi seksala, rojevala in zdaj je prišel čas, ko sem ostala sama in mi vsega tega ni več potrebno delat in veš kaj, zdaj sem komaj začela živet. Nobene prisile, nobenega j*ebanja v glavo, delam kar čem in kdaj čem.

Zato ni na svetu več dedca, ki bi se mu podrejala in mu služila. Hvala bogu so ti časi mimo.

A si zdaj kaj na boljšem, ko se podrejaš pa psu?
Zdaj moraš pa psa pedenat, spredaj in od zadaj. Ponoči in podnevi.

A si zdaj kaj na boljšem, ko se podrejaš pa psu?
Zdaj moraš pa psa pedenat, spredaj in od zadaj. Ponoči in podnevi.
[/quot

Ne podrejam se nobenemu psu, imam samo dve zlati ribici.

In sem na boljšem ja, 1000x.

To mi pove le to, da si si našla napačnega partnerja, s katerim nista bila ekipa, ki dela na vzajemnosti in si pomaga med seboj, pač pa si bila ti one wo/men team.
Poglej, to ni odvisno od tega ali si sam ali zvezi pač pa od tega, kakšnega partnerja si izbereš za življenjskega sopotnika in kakšen si ti, če se obnašaš grdo do drugega, je malo narobe pričakovati, da te bo ta dolgo gledal in obratno.
Žal mi je vseh tistih, ki ste nesrečni v zakonih in niste mogli izkusiti neizmerne sreče, ki si jo deležen le ko si skupaj v zakonu z osebo, ki jo resnično ljubiš, jo podpiraš na vseh področjih in imaš občutek, da ga ni lepšega mesta kot je ob tej osebi, delo je pa potrebno seveda deliti, tukaj ni pardona.

Lp


Ja vidimo kako si zdaj srečna, ker nimaš moža. Enako kot uporabnica Yo.
Cel dan visiš na netu, potem pa pelješ ven psa srat.
In to je tvoja življenska sreča.

Lej sej reštev je preprosta.
Nabavi si vrvico, ovratnico , predvsem pa ne pozabi na nagobčnik….(ta bo pri tebi nujena oprema) in si jih lepo natakni.
Pa te bo mogoče katera povohala.

To mi pove le to, da si si našla napačnega partnerja, s katerim nista bila ekipa, ki dela na vzajemnosti in si pomaga med seboj, pač pa si bila ti one wo/men team.
Poglej, to ni odvisno od tega ali si sam ali zvezi pač pa od tega, kakšnega partnerja si izbereš za življenjskega sopotnika in kakšen si ti, če se obnašaš grdo do drugega, je malo narobe pričakovati, da te bo ta dolgo gledal in obratno.
Žal mi je vseh tistih, ki ste nesrečni v zakonih in niste mogli izkusiti neizmerne sreče, ki si jo deležen le ko si skupaj v zakonu z osebo, ki jo resnično ljubiš, jo podpiraš na vseh področjih in imaš občutek, da ga ni lepšega mesta kot je ob tej osebi, delo je pa potrebno seveda deliti, tukaj ni pardona.

Lp
[/quote]

Problem je, da je takih napacnih partnerjev 90℅, vsi bi samo cakali kdaj bo kosilo na mizi, pa pospravljeno itd. Zato pa tolk jokate zdaj, ker ni vec tistih vasih zlatih casov.

To mi pove le to, da si si našla napačnega partnerja, s katerim nista bila ekipa, ki dela na vzajemnosti in si pomaga med seboj, pač pa si bila ti one wo/men team.
Poglej, to ni odvisno od tega ali si sam ali zvezi pač pa od tega, kakšnega partnerja si izbereš za življenjskega sopotnika in kakšen si ti, če se obnašaš grdo do drugega, je malo narobe pričakovati, da te bo ta dolgo gledal in obratno.
Žal mi je vseh tistih, ki ste nesrečni v zakonih in niste mogli izkusiti neizmerne sreče, ki si jo deležen le ko si skupaj v zakonu z osebo, ki jo resnično ljubiš, jo podpiraš na vseh področjih in imaš občutek, da ga ni lepšega mesta kot je ob tej osebi, delo je pa potrebno seveda deliti, tukaj ni pardona.

Lp
[/quote]

Problem je, da je takih napacnih partnerjev 90℅, vsi bi samo cakali kdaj bo kosilo na mizi, pa pospravljeno itd. Zato pa tolk jokate zdaj, ker ni vec tistih vasih zlatih casov.
[/quote]

Babnici, ki je pospravljanje stanovanja in kuhanje kosila, suženjsko delo ali se ob tem počutijo služkinje…takšna baba ni vredna da jio pes pioščije.
Pospravljanje stanovanja in kuhanje je posel za mimogrede. To se da naredit hitro in usput.
Katera baba tega ni sposobna naj za psom dreke pobira, ker za druzga itak ni.

Res je, ampak zato, so krivi moški, ker so jih preveč razvajali.Ne moreš biti prav v vsemu podrejen, balans je nujno potreben, ne more postavljati pogojev ženska podpovrečnega izgleda, zaslužka, uspešnosti, nikakršna gospodinja, oziroma kuharica, popolnoma brez empatije, do partnerja in otrok. To so posledice feminizma, in dolgotrajnega popuščanja nežnejšemu spolu, od izobrazbe, do delovnega mesta, in na koncu do partnerstva oziroma družine.Poglejte samo koliko je lažnih samohranilk, daleč od tega , da je moški svet idealen, vendar, kar je preveč je enostavno preveč.

Problem je, da je takih napacnih partnerjev 90℅, vsi bi samo cakali kdaj bo kosilo na mizi, pa pospravljeno itd. Zato pa tolk jokate zdaj, ker ni vec tistih vasih zlatih casov.
[/quote]

Babnici, ki je pospravljanje stanovanja in kuhanje kosila, suženjsko delo ali se ob tem počutijo služkinje…takšna baba ni vredna da jio pes pioščije.
Pospravljanje stanovanja in kuhanje je posel za mimogrede. To se da naredit hitro in usput.
Katera baba tega ni sposobna naj za psom dreke pobira, ker za druzga itak ni.
[/quote]

Ce je vse to skupaj samo malo za usput, pa tudi vi dedci lahko to mimogrede opravite, a ne?! Hotli bi met zensko, ki bo super gospodinja, ki bo rodila otroke, in bo se poleg vsega hodila v sluzbo in denar domov prinasala, ker pa vam seveda to ni dovolj, bo vsak vecer dobra se za sex… Kaj pa vi dedci, ob tem kar vi “ponujate”, pametna zenska lahk gre samo mimo vas v velikem loku, s psom ali brez…

joj poglej se no kakšne pišeš!
Preveč razvajali? Veš kdo je danes razvajen? Moški. Ne bi gospodinjili, ne bi kuhali, ne pospravljali po drugi strani ne bodo avta popravljali, hiše sezidali (sami da se razume, če ženska skrbi za gospodinjstvo ji mora moški postaviti hišo)… Ne bi nič. Danes moški še žarnice ne zna zamenjati in bog ne daj da crkne še kakšen stroj.
Veste serviserje poklicat ali novo stvar kupit, znamo tudi same. Skuhat kosilo ali si preprosto naredit solato, tudi znamo. Kaj nam torej ponujate? Godrnjavega deca od katerega je samo delo in nič koristi? Jah žal mi je fantje – boste pač sami.

Drži.
Ej, da mora moški hodit s žensko h ginekologu in potem pri porodu še on svetit zraven, to je odraz zavoženega sveta. Kaj ima en dec za delat zraven, ko ženska rodi?
Pëzda zdaj se babe obnašajo kot da prej pred njimi ni še nobena ženska rodila.
Včasih so kmečke ženske rodile na njivi same. So dale otroka v košaro pa ga domov prinesle.
Zdaj pa tak cirkus zganjajo, kot da je rojevanje projekt podoben Panamskemu prekopu. Najraje bi vidle , da gre vsa vas zraven z njo v porodnišnico v pezdo gledat pa ji govorit, naj globoko diha.

Mnogi pojem matere samohranilke razumejo, kot samsko žensko, ki se sama prehranjuje.

Drži.
Ej, da mora moški hodit s žensko h ginekologu in potem pri porodu še on svetit zraven, to je odraz zavoženega sveta. Kaj ima en dec za delat zraven, ko ženska rodi?
Pëzda zdaj se babe obnašajo kot da prej pred njimi ni še nobena ženska rodila.
Včasih so kmečke ženske rodile na njivi same. So dale otroka v košaro pa ga domov prinesle.
Zdaj pa tak cirkus zganjajo, kot da je rojevanje projekt podoben Panamskemu prekopu. Najraje bi vidle , da gre vsa vas zraven z njo v porodnišnico v pezdo gledat pa ji govorit, naj globoko diha.
[/quote]

Upam, da ni kaksna tako neumna, da bi ji ti nardil otroka, ker ocitno je, da je zate zenska en stroj iz katerega pride ven otrok…
Res me zanima, koliko ste stari ci, ki imate taksna primitivna stalisca in iz kaksnega okolja prihajate…Bog vam pomagaj…

Drži.
Ej, da mora moški hodit s žensko h ginekologu in potem pri porodu še on svetit zraven, to je odraz zavoženega sveta. Kaj ima en dec za delat zraven, ko ženska rodi?
Pëzda zdaj se babe obnašajo kot da prej pred njimi ni še nobena ženska rodila.
Včasih so kmečke ženske rodile na njivi same. So dale otroka v košaro pa ga domov prinesle.
Zdaj pa tak cirkus zganjajo, kot da je rojevanje projekt podoben Panamskemu prekopu. Najraje bi vidle , da gre vsa vas zraven z njo v porodnišnico v pezdo gledat pa ji govorit, naj globoko diha.
[/quote]

Mnogo decev, ko vprašaš po porodu, so tisti trenutni najlepši. Ampak za raziko od tebe, so ti deci zmožni empatije, ki je ti nisi.
V primeru carskega reza, dajo tako otroka očetu, mati pa tačas zrihtajo in zašijejo.
Ampak lej – nekaterim je to res španska vas. In saj pravim bolje nam je samim brez vas v takih primerih.

A to je vse kar si ti razmel od tistega, kar sem ti napisala?

To mi pove le to, da si si našla napačnega partnerja, s katerim nista bila ekipa, ki dela na vzajemnosti in si pomaga med seboj, pač pa si bila ti one wo/men team.
Poglej, to ni odvisno od tega ali si sam ali zvezi pač pa od tega, kakšnega partnerja si izbereš za življenjskega sopotnika in kakšen si ti, če se obnašaš grdo do drugega, je malo narobe pričakovati, da te bo ta dolgo gledal in obratno.
Žal mi je vseh tistih, ki ste nesrečni v zakonih in niste mogli izkusiti neizmerne sreče, ki si jo deležen le ko si skupaj v zakonu z osebo, ki jo resnično ljubiš, jo podpiraš na vseh področjih in imaš občutek, da ga ni lepšega mesta kot je ob tej osebi, delo je pa potrebno seveda deliti, tukaj ni pardona.

Lp
[/quote]

Glej, to kar ti pišeš, o neizmerni sreči in ljubezni je samo v pravljici. Nevem sicer koliko si stara, ampak jaz imam že 6 križev in ti povem, da takšne ljubezni nisem ne srečala in ne videla. Mogoče kje drugje v kaki drugi kulturi, pri nas tega ni. Živimo v takšnem sistemu in okolju, ko se moraš celo življenje borit za preživetje (vsaj večina) in to ti posrka vso energijo in uniči vso pravljico.

Lahko je v nekaterih deželah, kjer je poskrbljeno za osnovne dobrine in lahko štartaš iz neke osnove. Potem je še mogoče možnost malo okusit pravljico. Če pa moraš ti “štuklat” mesec z mesecem in preračunavat, pa to še tako lepo pravljico uniči. Večina ljudi živi težko in se sreča kaj hitro preimenuje v nesrečo.

Drži.
Ej, da mora moški hodit s žensko h ginekologu in potem pri porodu še on svetit zraven, to je odraz zavoženega sveta. Kaj ima en dec za delat zraven, ko ženska rodi?
Pëzda zdaj se babe obnašajo kot da prej pred njimi ni še nobena ženska rodila.
Včasih so kmečke ženske rodile na njivi same. So dale otroka v košaro pa ga domov prinesle.
Zdaj pa tak cirkus zganjajo, kot da je rojevanje projekt podoben Panamskemu prekopu. Najraje bi vidle , da gre vsa vas zraven z njo v porodnišnico v pezdo gledat pa ji govorit, naj globoko diha.
[/quote]

Upam, da ni kaksna tako neumna, da bi ji ti nardil otroka, ker ocitno je, da je zate zenska en stroj iz katerega pride ven otrok…
Res me zanima, koliko ste stari ci, ki imate taksna primitivna stalisca in iz kaksnega okolja prihajate…Bog vam pomagaj…
[/quote]
Daj ne nabijaj!
Taprava ženska sploh pustila ne bo decu, da ji med porodom tisto posrano in krvavo pezdo gleda.
Dobro da je kakšna ženska že pred tabo rodila brez deca zraven.

Drži.
Ej, da mora moški hodit s žensko h ginekologu in potem pri porodu še on svetit zraven, to je odraz zavoženega sveta. Kaj ima en dec za delat zraven, ko ženska rodi?
Pëzda zdaj se babe obnašajo kot da prej pred njimi ni še nobena ženska rodila.
Včasih so kmečke ženske rodile na njivi same. So dale otroka v košaro pa ga domov prinesle.
Zdaj pa tak cirkus zganjajo, kot da je rojevanje projekt podoben Panamskemu prekopu. Najraje bi vidle , da gre vsa vas zraven z njo v porodnišnico v pezdo gledat pa ji govorit, naj globoko diha.
[/quote]

Mnogo decev, ko vprašaš po porodu, so tisti trenutni najlepši. Ampak za raziko od tebe, so ti deci zmožni empatije, ki je ti nisi.
V primeru carskega reza, dajo tako otroka očetu, mati pa tačas zrihtajo in zašijejo.
Ampak lej – nekaterim je to res španska vas. In saj pravim bolje nam je samim brez vas v takih primerih.
[/quote]

Še celo pri živalih, ko gre samica kotit se nekam umakne in v miru sama koti. Ne pusti zraven samca.
Tle bi pa babe najraje celo naselje in ulico sabo v porodnišnico vlekle, da bodo vsi videli kakšna “revca” je ona k je morala rodit.

Upam, da ni kaksna tako neumna, da bi ji ti nardil otroka, ker ocitno je, da je zate zenska en stroj iz katerega pride ven otrok…
Res me zanima, koliko ste stari ci, ki imate taksna primitivna stalisca in iz kaksnega okolja prihajate…Bog vam pomagaj…
[/quote]
Daj ne nabijaj!
Taprava ženska sploh pustila ne bo decu, da ji med porodom tisto posrano in krvavo pezdo gleda.
Dobro da je kakšna ženska že pred tabo rodila brez deca zraven.
[/quote]

Prava zenska bo s trenutkom, ko bo rodila, postala s PRAVIM MOSKIM druzina in bo tako omogocila otroku in ocetu le tega prvi stik, pa ne glede na to, kako umazano in ne cem kaksno vse bo okrog nje…PRAVI MOSKI se lahko spopade s pogledom na mednozje iz katerega bo prisel NJEGOV otrok, pezdetki in nedorasli pobalini, temu pac niso kos…in od takih zenska nima kaj za pricakovat…raje uzivaj ob flasi pira, ki jo se lahko preneses!!

A samo ženske? Kaj pa novodobni moški?

Tisti, ki primerjate zenske z zivalsko vrsto in kotenjem…odrastite in se zacnite obnasat cloveku spodobno…

New Report

Close