Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Skrivnost zdravja in lepote

Skrivnost zdravja in lepote

Pozdravljeni!
Zanima me šamanizem in to tisti pravi resnični brezmejno globoki šamanizem, ne nek blef.
Skratka zanima me kako prebujati vrhunsko zdravje v sočloveku in to na vseh nivojih.
Odlično vem, da so ljudje bitja vrhunske inteligence.
Mogoče koga izmed Vas, ki to berete, dragi obiskovalci in obiskovalke to tudi veseli?

DOBRI GENI. Če imaš to boš lažje živel! Dobri geni SO OSNOVNA POPOTNICA. Nekatere ženske nimajo nič celulita, ker ga tudi mati nima, niti tete, niti sestre, pač GENE IMAJO ODLIČNE. Nekateri pa imajo v genih RAK, ZGODNJO SMRT, ZASVOJENOSTI.
Osnova so GENI. Je pa res, da moraš sproti skrbeti zase ( izogibat se neumnostim, ki škodijo zdravju).

Preden se lotiš ‘prebujanja vrhunskega zdravja na vseh nivojih’ pri soljudeh, naredi to najprej pri sebi. Tako boš največ naredila za človeštvo.

nova
Uredništvo priporoča

Vsekakor popolnoma se strinjam z vami, ampak kakor mi je znano se tudi z meditacijo da učinkovati na genetiko v smislu odpravljanja napak znotraj genske strukture.
Najbolj me zanima na primer kako nek zdravilec prebudi zdravje v sočloveku.
Recimo da se znotraj posameznika nahaja nevidno superfantastično jedro in šaman s svojimi sposobnostmi aktivira to jedro in na tak način prebudi tako imenovane zdravilne energije.

Da malo skrajšam in ti olajšam nadaljevanje;
navedi ceno in koliko ur v povprečju je potrebnih za osnove.

Iskreno vam povem, da trenutno popolnoma nič ne razmišljam o tarifi.

…tipaš v pravi smeri, vendar v svojem prvem postu pišeš, da te zanima zdravje na vseh nivojih, v drugem pa samo o fizičnem nivoju – o vplivu meditacije na dnk. Kateri so še drugi nivoji? Preden odgovoriš, napiši samo to, kar je tvoja direktna izkušnja – vedenje, ne, kar si slišala ali prebrala.

na gene vplivaš z določenimi zelišči, vitamini, frekvencami….

Ko sem bil še mlad fant, se je znotraj mene intenzivno prebudil šaman. Vse okrog mene je žarelo v fantastičnih barvah. Izkušnja sama je bila nadvse boleča in neprijetna. ok.

Obstaja slučajno tudi tovrstno zdravljenje za razpoke kože- strije?

Za strije in podobne stvari naj bi bila učinkovita tudi subliminalna sporočila. Tega je veliko na “jutubu”.

vse okoli tebe je žarelo v fantastičnih barvah, to je bila tvoja direktna izkušnja. Praviš, da se je v tebi prebudil šaman- je to tvoja interpretacija ( um vedno išče razlage, kaj, zakaj se je zgodilo, vendar ni nujno potrebno, da vemo), ali je bilo to, da se je prebudil šaman, tvoje direktno védenje takrat? To, da je vse okoli tebe žarelo, pomeni, da ti je bilo življenje blizu, da se počutiš bolj živ – kot ko se človek zaljubi- neprijetno pa je zato, ker se to dogaja v energetskem telesu in le – to ni vedno energetsko očiščeno, takrat je izkušnja lahko negativna.

Nadvse me veseli, da intenzivno razmišljamo, tudi jaz.
Sem zagovornik presnojedstva, čeprav se sam tega ne držim.

skrivnost lepote in zdravja ni samo na fizičnem nivoju, secti ne zdijo nekateri ljudje prazni, mrtvi….? Kaj jim manjka? Od kod, zakaj, izhaja navada, da so nekoč ljudi kropili z vodo?

Ok. Nesmrtno neuničljivo večno jedro posameznika, vsi vemo kako se imenuje in nekje v Vedah piše ” Gospod tvoja duša je cel svet.”

ne, manjka duh, holy spirit, zato so simbolično kropili ljudi, ki si bili v nezavesti ali mrtvi, duša je nekaj drugega. Razlika med izkušnjo nekoga, ki mu je življenje prazno, brez smisla in nekom, ki je zaljubljen v življenje in ga čuti blizu?

Verjemite mi, da več kot uživam v komunikaciji z Vami in se Vam opravičujem ker sem tako direktno udaril.

ljudi, ki so polni duha in v katerih je duša v celoti utelešena (embodied), kar pri večini ljudi ni, jih doživljamo kot ‘žive’, polne neke notranje svetlobe in se nam zdijo lepi, ker mi življensko energijo doživljamo kot lepoto…

Odlično ste zapisali in če nadaljujeva poteka preobrazba v svetlobno bitje…superfantastično svetlobno bitje neverjetne lepote.

…ta svetloba v ljudeh je to ‘jedro’, ki ga omenjaš, lepo je, ko to doživiš in veš, to je to ‘oglje’, ki se prižge ob nekom, ki že ‘gori’, ob ognju…koncepti odpadajo…veliko čiščenja na vseh novojih..čustvenih…energetskih…cena je velika…nagrada pa edina vredna…good night !

Pred leti je za čudežni vir zdravja in vitalnosti veljal reiki, potem je prišla Skrivnost, vmes gongi in meditacije, angeli, reconnection, sedona metoda, ultra mind, eft, grabovojeve kode … zdaj se govori o šamanizmu. Vsaka od teh metod naj bi bila zares prava, a marsikakšen guru, ki je še par let nazaj prisegal na neko metodo, zdaj propagira že drugo. Sami guruji bi morali biti najboljša reklama za svojo metodo, a če jih pogledaš …

Imate povsem prav, mi bi mogoče rekli namesto šamanizem vračarstvo. Vrač v Ruščini pomeni še vedno zdravnik. Vsekakor so najboljši zdravniki tisti, ki znajo trpeče zdraviti z besedo. Ali pa na primer mamica popiha otroku boleč prstek in bolečina čudežno izgine. Otrok povsem verjame in zaupa svoji mamici. Tudi zdravniki lahko pri zdravljenju trpečih uporabljajo placebo.


isto velja za zdravnike, če jih pogledaš…

Prostor v katerem se nahajate je absolutno pod kontrolo vaše inteligence, to odlično vem.

razloži to

New Report

Close